Reprezentacja U19 | mężczyźni

PKO Ekstraklasa

W przypadku Dawida Kocyły powinna obowiązywać jednostka czasu pół roku. W marcu 2019 roku rywalizował w Centralnej Lidze Juniorów, w lipcu zadebiutował w Fortuna 1. Lidze, chwilę później zdobył pierwszą bramkę w seniorach, a we wrześniu rozgrywał mecze w reprezentacji Polski do lat 19. Także w sześć miesięcy tego sezonu, kiedy występuje w PKO Ekstraklasie, zrobił duży postęp.

II Liga

Sebastiana Bergiera kibicom Śląska Wrocław przedstawiać nie trzeba, w końcu to wychowanek klubu, który chwilę przed swoimi 17. urodzinami zadebiutował w ekstraklasie. Mimo, że w najwyższej klasie rozgrywkowej miał okazję wystąpić w niemałej liczbie meczów, to bramki jeszcze nie zdobył. Regularnie strzela za to w eWinner 2. Lidze, gdzie walczy o koronę króla strzelców.

Centralna Liga Juniorów

To była niesamowita seria spotkań! Wszystkie mecze CLJ miały duży ciężar gatunkowy, a cztery aktualnie najlepsze drużyny rywalizowały pomiędzy sobą. Gdy dodamy do tego klasyk Lecha z Legią, to mamy prawdziwy obraz młodzieżowych emocji w weekend majowy. W żadnym z tych meczów nie udało się wyłonić zwycięzcy, na czym najmocniej skorzystały jedenastki Górnika Zabrze i Escoli.

Centralna Liga Juniorów

Nadchodzący weekend będzie obfitował w wyjątkowe wydarzenia na rodzimej scenie piłkarskiej. Jednym z nich będzie z pewnością ligowy klasyk w Centralnej Lidze Juniorów. Legia Warszawa kontra Lech Poznań. Na ten mecz zapraszamy już dzisiaj, początek transmisji od godziny 15:00, a samo spotkanie na Łączy Nas Piłka rozpocznie się kwadrans później.

PKO Ekstraklasa

W wieku 15 lat rozpoczął treningi z pierwszym zespołem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Chwilę po swoich szesnastych urodzinach zadebiutował w seniorach. W jego przypadku słowo „talent” odmieniane było przez wszystkie przypadki. Jednak styl, w jaki Jakub Bieroński wszedł na poziom profesjonalnej piłki, pokazuje, że nie ma w tym żadnej przesady.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności