Reprezentacja U17 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

[CLJ] Hity na remis. Escola i Górnik gonią czołówkę

04.05.2021

To była niesamowita seria spotkań! Wszystkie mecze CLJ miały duży ciężar gatunkowy, a cztery aktualnie najlepsze drużyny rywalizowały pomiędzy sobą. Gdy dodamy do tego klasyk Lecha z Legią, to mamy prawdziwy obraz młodzieżowych emocji w weekend majowy. W żadnym z tych meczów nie udało się wyłonić zwycięzcy, na czym najmocniej skorzystały jedenastki Górnika Zabrze i Escoli.

Centralna Liga Juniorów

Nadchodzący weekend będzie obfitował w wyjątkowe wydarzenia na rodzimej scenie piłkarskiej. Jednym z nich będzie z pewnością ligowy klasyk w Centralnej Lidze Juniorów. Legia Warszawa kontra Lech Poznań. Na ten mecz zapraszamy już dzisiaj, początek transmisji od godziny 15:00, a samo spotkanie na Łączy Nas Piłka rozpocznie się kwadrans później.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Akcja, którą 17-letni Polak przeprowadził w meczu z Newcastle United, zrobiła furorę nie tylko wśród polskich użytkowników mediów społecznościowych. Styl, w jaki pomocnik młodzieżowego zespołu Liverpoolu zdobył bramkę, cechuje piłkarzy o wyjątkowych umiejętnościach. I taki właśnie jest Mateusz Musiałowski – młodzieżowy reprezentant Polski wie co zrobić, by być zapamiętanym z boiska.

Centralna Liga Juniorów

Wiele emocji dostarczyły weekendowe spotkania w Centralnej Lidze Juniorów. Wisła Kraków potwierdziła swoją bardzo dobrą dyspozycję. Bez straty punktów w tym roku są także ekipy Zagłębia Lubin i Escoli. W derbach Krakowa, po ubiegłotygodniowej przegranej z Wisłą, teraz górą były „Pasy”. Na osobne brawa zasługują Jakub Myszor i Kacper Łukasiak, którzy w weekend zaliczyli hat-tricki.

Centralna Liga Juniorów

W 20. kolejce Centralnej Ligi Juniorów Wisła Kraków pokonała 4:2 Jagiellonię Białystok. Dwa gole dla zespołu „Białej Gwiazdy”, co ciekawe oba z rzutów karnych, strzelił Kacper Chełmecki. Po bramce na swoim koncie zapisali też Arkadiusz Ziarko i Patryk Warczak. Trafieniami dla gości odpowiedzieli Krystian Maciejuk i Jakub Lutostański. Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz zapraszamy na powtórkę wielkich emocji!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności