U-19: Gruzja – Polska 2:1. Bramka Białka, asysta Zalewskiego

Reprezentacja10.09.2019

Biało-czerwoni prowadzili w stolicy Gruzji dzięki bramce Bartosza Białka, któremu asystował Nicola Zalewski (na zdjęciu), jednak korzystny wynik zdołali utrzymać tylko przez osiemnaście minut. W drugiej połowie gospodarze strzelili drugiego gola, ostatecznie pokonując Polskę 2:1.

Gruzja – Polska 2:1 (1:1)

Bramki: Guliashvili 34, Iakobidze 67 – Białek 16

Polska: 12. Kamil Broda – 15. Filip Dymerski, 20. Kacper Radkowski (71, 2. Łukasz Bejger), 13. Michał Bogacz – 18. Jakub Kamiński, 6. Michał Karbownik, 4. Javier Hyjek, 14. Marcin Szpakowski (56, 8. Szymon Czyż), 11. Nicola Zalewski – 17. Marcel Wędrychowski (71, 10. Filip Marchwiński), 9. Bartosz Białek (86, 3. Bartłomiej Mruk).