Reprezentacja U16 | mężczyźni

Tylko u nas

[WIDEO] Wytężona praca w reżimie sanitarnym | Talent Pro 2021

13.01.2021

W nietypowych okolicznościach odbywało się czwarte zgrupowanie #TalentPro. Najzdolniejsi piłkarze z reprezentacji U-17, U-16 i U-15 drugi rok z rzędu trenowali w hiszpańskim San Pedro Del Pinatar – tym razem, rzecz jasna, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w związku z pandemią. Jak przebiegało zgrupowanie, w którym uczestniczyli między innymi selekcjonerzy wszystkich młodzieżowych reprezentacji Polski? Zapraszamy!

Aktualności

Od soboty w hiszpańskim Pinatar trwa zgrupowanie projektu Talent PRO, które gromadzi najbardziej utalentowanych piłkarzy z trzech roczników – 2004, 2005 i 2006. Prawie pięćdziesięciu chłopców trenuje pod okiem selekcjonerów młodzieżówek oraz wielkich postaci z historii polskiej piłki, a całość odbywa się w specjalnych okolicznościach. Zapraszamy na relację z pierwszych dwóch dni tego wydarzenia.

Aktualności

Mówi, że w Grodzisku Wielkopolskim zaczynał swoją przygodę z profesjonalną piłką jako zawodnik, a teraz również w tym miejscu otworzył etap szkoleniowy. Do sztabu reprezentacji Polski do lat 16 Tomasza Zahorskiego zaprosił selekcjoner Marcin Dorna. W rozmowie z Łączy Nas Piłka były reprezentant kraju i piłkarz m.in. Górnika Zabrze opowiada o swoim pierwszym zgrupowaniu w nowej roli.

Centralna Liga Juniorów

Szalone dni za nami w Centralnej Lidze Juniorów. Tuż po meczach 10. kolejki w tygodniu odrabiano zaległości, natomiast w weekend czekają nas kolejne ciekawe spotkania. Na pierwszy plan wysuwa się rywalizacja w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie, trzecia drużyna w tabeli, będzie podejmować Wisłę Kraków, a więc wicelidera rozgrywek. Spotkanie to będzie transmitowane na Łączy Nas Piłka w niedzielę od godziny 12:00!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności