Reprezentacja młodzieżowa U-19

Świetnie spisali się podopieczni Marcina Dorny w ostatnich pięciu dniach rywalizacji w La Mandze, gdzie kadra do lat 17 przygotowywała się do marcowych eliminacji mistrzostw Europy. W Hiszpanii Polacy pokonali Gruzję, zremisowali z Norwegią (2:2) i na sam koniec rozbili Chorwację aż 4:0. Gole strzelali Szymon Włodarczyk (dwie), Jakub Kwiatkowski oraz Fryderyk Gerbowski.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Za nami wszystkie tegoroczne spotkania kadr narodowych. To dobry czas na podsumowanie dokonań reprezentacji Polski, które walczą o punkty kwalifikacji międzynarodowych turniejów oraz biorą udział w turniejach finałowych. W trzeciej części przyglądamy się rokowi 2019 w wykonaniu reprezentacji Polski do lat 19.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Zgodnie z przewidywaniami grupa eliminacyjna Mistrzostw Europy kategorii U-19 w której rywalizują biało-czerwoni jest bardzo zacięta. Przed ostatnią rundą spotkań wszystkie cztery drużyny wciąż mają szanse na awans do kolejnej rundy. O godz. 13 w Cardiff Polacy zmierzą się z Rosją.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 po zwycięstwie 4:1 z Kosowem odzyskała spokój i awansowała na drugie miejsce w tabeli turnieju eliminacji młodzieżowych Mistrzostw Europy. – Bylimy naprawdę bardzo dobrze przygotowani do tego meczu, drużynę Kosowa mieliśmy przekrojowo przeanalizowaną. Od strony mentalnej ten rywal wymagał dużej koncentracji, organizacji w defensywie – mówi Bartłomiej Zalewski, selekcjoner kadry.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności