Bialo-czerwoni ponownie lepsi od Belgów

Reprezentacja01.12.2014
W rewanżowym spotkaniu towarzyskim, które ponownie zostało rozegrane w wypełnionej po same brzegi hali w Pile, kadra Polski U-21 w futsalu pokonała Belgów 3:1 (1:0).

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. Prowadzenie dla drużyny prowadzonej przez Gerarda Juszczaka w 13. minucie gry dał Michał Marek. Tuż po zmianie stron wyrównał Ouadi.

Biało-czerwoni udowodnili jednak swoją wyższość, zdobywając dwie bramki. W 27. minucie gry po raz drugi na listę strzelców wpisał się Marek, a wynik spotkania w 35. minucie ustalił Tomasz Kriezel.

Przypomnijmy jeszcze, że wczoraj polska "młodzieżówka" pokonała Belgów 4:0.

- Dwa zwycięstwa bardzo cieszą. Tym bardziej, że rywal nie należał do łatwych. Na pewno lepiej zaprezentowaliśmy się w pierwszym meczu. Dzisiaj czuliśmy już zmęczenie, ale daliśmy radę. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i świetny doping - powiedział po spotkaniu Mikołaj Zastawnik.

Polska U-21 - Belgia U-21 3:1 (1:0)
Bramki: Marek (13. i 27.), Kriezel (35.) - Ouadi (22.).