Specjalne

Styczeń to zawsze czas podsumowań i powrotów do najważniejszych wydarzeń minionego roku, a ten jeden wyjątkowy, majowy wieczór na Stadionie Narodowym w Warszawie zalicza się do takich bez wątpienia! Oficjalny kanał telewizyjny UEFA w specjalnym materiale przypomina ostatni finał Ligi Europy – ten, w którym, po pasjonującym boju, Sevilla pokonała Dnipro. Piękne zdjęcia największego polskiego stadionu, ambicja Ukraińców, bramka Krychowiaka, szalona radość Hiszpanów... Warto przeżyć to wszystko jeszcze raz!

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski po bardzo dobrym, pełnym emocji meczu pokonała na Stadionie Narodowym w Warszawie innego finalistę EURO 2016, Islandię, aż 4:2! Biało-czerwoni w pierwszej połowie stracili gola, autorem trafienia był Gylfi Sigurdsson, a także kontuzjowanego Jakuba Błaszczykowskiego. W drugiej odsłonie było już jednak tak, jakbyśmy sobie wymarzyli. Do wyrównania doprowadził Kamil Grosicki, a na 2:1, chwilę po wejściu na murawę, trafił młody Bartosz Kapustka. W 69. minucie na 2:2 strzelił jeszcze Alfred Finnbogason, ale końcówka meczu należała tylko do kapitana biało-czerwonych. Robert Lewandowski zdobył dwie bramki i zapewnił zwycięstwo reprezentacji Polski. Kiedy „Lewy” schodził z boiska, otrzymał od kibiców owację na stojąco. Brawo!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego! Tylko z Łączy Nas Piłka możecie zobaczyć jak wyglądał ostatni mecz eliminacyjny mistrzostw Europy 2016 Polska – Irlandia! Zapraszamy do szatni obu reprezentacji, tunelu prowadzącego na boisko, murawy, a także do strefy VIP i miejsca pracy dziennikarzy! Zobacz kapitalną kartoniadę i fetę po awansie!