Reprezentacja młodzieżowa U-21

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz poinformował o dodatkowym powołaniu na zgrupowanie oraz mecze kwalifikacji UEFA EURO U-21 2019 Pawła Tomczyka (Lech Poznań). Dodatkowe powołanie ma związek z niepewną sytuacją zdrowotną innych zawodników kadry. Biało-czerwoni zagrają z Łotwą (6 września, 16:00 czasu polskiego, Jełgawa) oraz Estonią (10 września, 18:00, Białystok).

Reprezentacje młodzieżowe

Kogo nowego będą mogli zobaczyć kibice w reprezentacji do lat 21 prowadzonej przez Czesława Michniewicza? Jakie plany ma kadra U-20, którą dalej prowadzi Jacek Magiera? Jak do swoich turniejów eliminacyjnych przygotowują się zespoły Bartłomieja Zalewskiego (U-19) i Marcina Dorny (U-17)? Przerwa na mecze międzynarodowe znów będzie pełna emocji w wydaniu młodzieżowym, również za sprawą transmisji na „Łączy Nas Piłka”. Zapraszamy na zapowiedzi najbliższych dwóch tygodni.

Marcin Bułka zadebiutował w Paris Saint-Germain! Młody bramkarz, powołany do reprezentacji Polski do lat 21, wyszedł na boisko w podstawowym składzie paryżan w starciu 4. kolejki Ligue 1 przeciwko FC Metz. Jego zespół wygrał 2:0, a Polak rozegrał pełne 90 minut.