FUTBALO BIAŁYSTOK | I Liga PLF

Mecze rozegrane 23
Strzelone bramki 90
Stracone bramki 82
I Liga PLF
09 04/2022 18:00
TORUŃSKA AKADEMIA FUTSALU TORUŃ 7:5 FUTBALO BIAŁYSTOK Sala Sportowa (Grębocin, Szkolna 4)
39' JOACHIM WITOSZKO
33' Jacek Stefanowicz
32' Jacek Stefanowicz
30' KRYSTIAN KRAŚNIEWSKI
25' KAMIL DOMAŃSKI
22' Kacper Zboralski
20' Maciej Stachelek
19' KRYSTIAN KRAŚNIEWSKI
15' DAWID ZIELASKIEWICZ
12' BARTOSZ PRZYPIS
8' KRYSTIAN KRAŚNIEWSKI
2' JAKUB KONON
39' Kacper Zboralski
32' FILIP MIERZEJEWSKI
27' Jakub Budźko
27' Marcin Borowik
27' Marcin Borowik
30' JAKUB KONON
30' JAKUB KONON
19' JAKUB KONON
36' Damian Grabowski
18' Damian Grabowski
36' Damian Grabowski
22. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 04/2022 16:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 6:1 KS GNIEZNO Jesienna 8 , 15-151 Białystok
39' Mariusz Sawicki
38' Adam Butkiewicz
36' MARCIN MARCINKOWSKI
23' Adam Butkiewicz
21' JAKUB KONON
15' Jacek Stefanowicz
9' JAKUB KONON
31' Bartosz Banasik
39' Mariusz Sawicki
12' JAKUB KONON
11' Marcin Borowik
21. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 03/2022 17:00
LZS Dragon Bojano 4:3 FUTBALO BIAŁYSTOK Hala Sportowa ( Bojano, Józefa Wybickiego 38 )
35' MACIEJ OSŁOWSKI
33' Adam Butkiewicz
32' DAMIAN DREWING
26' NIKODEM CZAJA
20' Tomasz Musik
19' JAKUB KONON
11' JAKUB KONON
36' Dawid Gliwa
35' Jacek Stefanowicz
34' JAKUB KONON
25' Marcin Borowik
18. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 03/2022 15:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 6:2 FUTSAL SZCZECIN Szkoła Podstawowa nr 8 ( Białystok, Jesienna 8 )
39' Jakub Budźko
35' Łukasz Kubicki
32' JAKUB KONON
18' MAKSYM SAPON
17' Damian Grabowski
11' JAKUB KONON
6' Damian Grabowski
6' JAKUB KONON
39' JAKUB KONON
31' Tomasz Koniczek
28' Karol Ława
26' KONRAD ŻEBROWSKI
13' Marcin Borowik
17. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 02/2022 17:00
WIDZEW ŁÓDŹ FUTSAL 5:2 FUTBALO BIAŁYSTOK MOSiR Małachowskiego (Łódź-Widzew, Stanisława Małachowskiego 5/7)
39' Michał Marciniak
38' JAKUB KONON
38' JAN DUDEK
29' JAN DUDEK
24' JAN DUDEK
23' JAKUB KONON
18' Marcin Stanisławski
38' Damian Grabowski
37' Jakub Małyszko
28' JAN DUDEK
20. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 02/2022 18:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 6:2 DYNAMIK TORUŃ Szkoła Podstawowa nr 8 ( Białystok, Jesienna 8 )
23' Tomasz Zieliński
4' KAROL KUŁACZ
37' Damian Grabowski
38' Damian Grabowski
27' JAKUB KONON
24' Jakub Budźko
17' Jakub Budźko
5' Damian Grabowski
27' Karol Czyszek
13' Tomasz Koniczek
16. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 02/2022 14:00
ORLIK MOSINA 2:3 FUTBALO BIAŁYSTOK Orlik Mosina o ( Mosina, Krasickiego 16 )
30' Jakub Budźko
24' Jakub Budźko
9' Damian Grabowski
15' SERHII CHAMUKHA
5' Szymon Wichtowski
25' Tomasz Koniczek
15. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 02/2022 20:30
Podkowa Teqball Club 5:5 FUTBALO BIAŁYSTOK Zespół Szkolno-Przedszkolny im Marii Skłodowskiej-Curie w Ruścu (Rusiec, Osiedlowa 72)
39' DZENIS ZAITSAU
37' Jakub Budźko
36' Jakub Małyszko
35' ALIAKSEI LIAVONTSYEU
34' BARTOSZ BOROWIK
32' Norbert Jendruczek
28' Bartłomiej Gołasiewicz
19' Bartłomiej Gołasiewicz
18' Jakub Małyszko
7' Bartłomiej Gołasiewicz
35' Patryk Kamiński
39' Patryk Kamiński
39' Patryk Kamiński
38' BARTOSZ BOROWIK
34' BARTOSZ BOROWIK
38' BARTOSZ BOROWIK
13. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 01/2022 18:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 6:4 FUTSAL Powiat Pilski PIŁA Szkoła Podstawowa nr 8 ( Białystok, Jesienna 8 )
39' Jakub Skwarek
37' ZBIGNIEW BARAŃCZYK
36' Wojciech Węgrzyn
36' Wojciech Węgrzyn
32' Jakub Małyszko
26' BARTOSZ BOROWIK
11' Jakub Budźko
6' Damian Grabowski
5' BARTOSZ BOROWIK
2' RADOSŁAW GÓŹDŹ
36' Damian Grabowski
33' JAKUB KONON
16' Jakub Skwarek
9' JAKUB FATYGA
14. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 01/2022 21:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 3:6 WIDZEW ŁÓDŹ FUTSAL Szkoła Podstawowa nr 8 (Białystok, Jesienna 8)
24' MAKSYM PANASENKO
39' Jakub Budźko
39' MICHAŁ BONDARENKO
38' JAKUB KONON
35' TOMASZ GĄSIOR
29' Michał Marciniak
19' Adam Butkiewicz
16' MAKSYM PANASENKO
9' Daniel Krawczyk
2. kolejka
Puchar Polski "w Futsalu"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 01/2022 16:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 8:3 UMKS Zgierz Szkoła Podstawowa nr 8 ( Białystok, Jesienna 8 )
39' FABIAN KASIERSKI
37' EMIL MŁYNARCZYK
28' EMIL MŁYNARCZYK
28' CEZARY ŁUCZAK
24' Adam Butkiewicz
24' Tomasz Koniczek
23' Damian Grabowski
20' Jakub Budźko
16' Jakub Budźko
11' Wojciech Nasuto
1' JAKUB KONON
17' Adam Butkiewicz
14' Tomasz Sztaba
12. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 12/2021 19:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 4:1 TORUŃSKA AKADEMIA FUTSALU TORUŃ Szkoła Podstawowa nr 8 (Białystok, Jesienna 8)
39' Jacek Stefanowicz
38' Jacek Stefanowicz
35' JOACHIM WITOSZKO
28' Jacek Stefanowicz
22' KAMIL DOMAŃSKI
33' BARTOSZ BOROWIK
27' KRYSTIAN KRAŚNIEWSKI
27' KRYSTIAN KRAŚNIEWSKI
20' KRYSTIAN KRAŚNIEWSKI
6' KAMIL DOMAŃSKI
11. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 11/2021 19:00
KS GNIEZNO 1:1 FUTBALO BIAŁYSTOK Hala Widowiskowo - Sportowa im. Mieczysław Łopatki ( Gniezno, Sportowa 3 )
19' JAKUB KONON
11' Marcin Greser
38' Bartosz Banasik
13' DAWID KASPRZYK
10. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 11/2021 20:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 2:9 WIDZEW ŁÓDŹ FUTSAL Szkoła Podstawowa nr 8 (Białystok, Jesienna 8)
32' ALIAKSEI LIAVONTSYEU
28' Jacek Stefanowicz
39' JAN DUDEK
26' JAN DUDEK
24' TOMASZ GĄSIOR
24' Daniel Krawczyk
19' Daniel Krawczyk
10' Damian Kopa
6' Daniel Krawczyk
5' MAKSYM PANASENKO
0' TOMASZ GĄSIOR
34' BARTOSZ BOROWIK
32' Damian Grabowski
9. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 11/2021 17:00
WE-MET FUTSAL CLUB KAMIENICA KRÓLEWSKA 3:3 FUTBALO BIAŁYSTOK Hala Sportowa w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach (Sierakowice, Spacerowa 14)
38' JAKUB KONON
32' Damian Grabowski
27' Artur Formela
17' MARCIN CHOSZCZ
13' MARCIN CHOSZCZ
7' ALIAKSEI LIAVONTSYEU
34' Kevin Kiersnowski
31' JAKUB KONON
31' Daniel Groth
28' Tomasz Koniczek
28' Jakub Budźko
23' Bartosz Stencel
13' Norbert Jendruczek
13' Damian Grabowski
13' BARTOSZ BOROWIK
9' BARTOSZ BOROWIK
13' BARTOSZ BOROWIK
8. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2021 20:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 5:5 LZS Dragon Bojano Szkoła Podstawowa nr 8 (Białystok, Jesienna 8)
33' Damian Grabowski
31' DAMIAN WOJDA
29' NIKODEM CZAJA
20' Wojciech Nasuto
20' DAMIAN WOJDA
19' Tomasz Musik
18' Maciej Stachelek
13' Wojciech Nasuto
8' Damian Grabowski
5' DAMIAN WOJDA
39' Jakub Budźko
39' JAKUB KONON
26' Tomasz Musik
7. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2021 13:00
FUTSAL SZCZECIN 0:2 FUTBALO BIAŁYSTOK hala (Szczecin, Kazimierza Twardowskiego 12b)
38' Adam Butkiewicz
14' Jacek Stefanowicz
37' Konrad Kowalczyk
33' Filip Kop-Ostrowski
19' KONRAD ŻEBROWSKI
37' KONRAD ŻEBROWSKI
37' KONRAD ŻEBROWSKI
17' Damian Grabowski
6. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 10/2021 14:00
DYNAMIK TORUŃ 6:3 FUTBALO BIAŁYSTOK Uniwerysteckie Centrum Sportowe (Toruń, św. Józefa 17)
39' Karol Czyszek
39' MACIEJ JANKOWSKI
38' Karol Czyszek
36' BARTOSZ BOROWIK
35' Jacek Stefanowicz
34' Jakub Budźko
23' MACIEJ JANKOWSKI
10' MACIEJ JANKOWSKI
8' MACIEJ JANKOWSKI
35' NICOLAE NEAGU
5. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2021 20:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 2:2 ORLIK MOSINA Szkoła Podstawowa nr 8 (Białystok, Jesienna 8)
36' SERHII CHAMUKHA
34' Jakub Małyszko
28' JAKUB JAWORSKI
12' Jacek Stefanowicz
34' ŁUKASZ PIECZYŃSKI
28' Damian Grabowski
4. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2021 21:00
FUTBALO BIAŁYSTOK 6:4 Podkowa Teqball Club Szkoła Podstawowa nr 8 (Białystok, Jesienna 8)
39' Jakub Budźko
37' Tomasz Buczek
30' Jacek Stefanowicz
28' Piotr Cygan
26' BARTOSZ CZARNECKI
26' Jacek Stefanowicz
25' Tomasz Koniczek
14' Norbert Jendruczek
11' BARTOSZ BOROWIK
10' Piotr Cygan
38' Marcin Borowik
35' Tomasz Buczek
33' Piotr Cygan
2. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2021 12:00
FUTSAL Powiat Pilski PIŁA 4:6 FUTBALO BIAŁYSTOK Hala sportowa przy I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie (Piła, Wincentego Pola 11)
36' Adam Butkiewicz
34' Damian Grabowski
31' Damian Grabowski
26' Damian Grabowski
23' Adam Butkiewicz
13' PIOTR PRZYGOCKI
12' JAKUB KONON
11' MIKOŁAJ MICHAŁEK
4' PIOTR PRZYGOCKI
2' Jakub Skwarek
25' PIOTR PRZYGOCKI
22' JAKUB KONON
10' RADOSŁAW GÓŹDŹ
2' PATRYK ZAŁACHOWSKI
3. kolejka
I Liga PLF "Grupa północna"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności