FORTUNA 1. Liga

Dokładnie przez 211 dni mecze Fortuna 1. Ligi musiały odbywać się bez kibiców na trybunach. W 30. kolejce wreszcie pojawią się na stadionach i możemy spodziewać się gorącej atmosfery. Powrót fanów, a co za tym idzie dopingu, to jeden z głównych powodów, dla których weekend w Fortuna 1. Lidze zapowiada się wyjątkowo. A co jeszcze czeka nas w ten weekend na zapleczu PKO Ekstraklasy, sprawdźcie w materiale wideo.

II Liga

Wiosną jedną z rewelacji w rozgrywkach eWinner II ligi jest krakowski Hutnik. Drużyna z Suchych Stawów, która na koniec ubiegłego roku zamykała ligową tabelę, obecnie coraz bezpieczniej czuje się w środku ligowej stawki. W sobotę „Hutnicy” pokonali Wigry Suwałki, a najszczęśliwszym człowiekiem w ekipie gości tego dnia był 19-letni Mateusz Gajda. – Zapamiętam na długo ten debiut – mówi pomocnik, który wyszedł na boisko w podstawowym składzie.

FORTUNA 1. Liga

Zwycięstwo Bruk-Bet Termaliki Nieciecza w meczu z Radomiakiem Radom znacznie przybliżyło drużynę spod Tarnowa do awansu do PKO Ekstraklasy. Bramka zdobyta przez Romana Gergela dała zespołowi Mariusza Lewandowskiego sześć punktów przewagi nad grupą pościgową, przy jednym meczu rozegranym mniej. Awans „Słoników” wydaje się już niemal pewny, ale co dzieje się za ich plecami?

FORTUNA 1. Liga

24-letni napastnik ma za sobą niesamowity rok. W lipcu przeżył gorycz spadku z Legionovią do trzeciej ligi, w sierpniu podpisał kontrakt z pierwszoligowym Radomiakiem, a świetna gra jesienią zaowocowała w lutym 2021 roku transferem do ekstraklasowego Zagłębia Lubin. – A był moment w mojej karierze, że zastanawiałem się, czy nie rzucić piłki i pójść do wojska. Dobrze, że jednak nie zrezygnowałem – przyznaje Karol Podliński.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności