Centralna Liga Juniorów

Wisłę Kraków czekają w weekend dwa szalenie ciekawe spotkania. Arcyważny mecz z Legią pierwszej drużyny oraz prestiżowy pojedynek z Lechem Poznań w Centralnej Lidze Juniorów. Dla młodych piłkarzy Wisły i Lecha, w ich obecnej sytuacji, liczą się tylko trzy punkty. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka w sobotę o godzinie 12:00.

Ze względu na mecze reprezentacji weekendowa seria spotkań w Centralnej Lidze Juniorów była nieco okrojona. Nie znaczy to jednak, że emocji było mniej. Wręcz przeciwnie. Gdy gra Legia z Lechem lub trzecia drużyna podejmuje lidera, to możemy być pewni, że się będzie działo.

Na pierwszy plan w najbliższych dniach wybijają się reprezentacje Polski, również te młodzieżowe, ale w akcji będzie można zobaczyć także ich juniorskie zaplecze. Centralna Liga Juniorów bowiem nie pauzuje, a kilku kandydatów do gry w biało-czerwonych barwach powinno się pojawić w meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań. Transmisja z tego spotkania na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę o godzinie 14:00!

Kapitalne spotkanie mogli obejrzeć widzowie kanału „Łączy Nas Piłka” z drugiej wiosennej kolejki Centralnej Ligi Juniorów. W Kielcach lider tabeli zmierzył się z Cracovią i już w czwartej minucie otworzył wynik spotkania. Od tej chwili obrót spraw tylko nabrał tempa: goście do przerwy prowadzili 2:1, jednak prowadzenie stracili po pięknym rzucie wolnym Dawida Lisowskiego. Cracovia odzyskała jeszcze prowadzenie, lecz ostatnie fragmenty meczu należały do Korony, która wygrała 5:3. Lider – pomimo problemów – nie zawiódł. Zapraszamy do obejrzenia powtórki tego spotkania.