Reprezentacja U16 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-16

U-16: Wygrana z Irlandią Północną na koniec roku

29.11.2018

W Swarzędzu w kilkustopniowym mrozie i w obecności prawie tysiąca fanów swoje ostatnie spotkanie w tym roku rozegrała reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 2003). Prowadzony przez Marcina Dornę zespół po bezbramkowym remisie we wtorek tym razem pokonał Irlandię Północną 4:0. Gole dla biało-czerwonych strzelali Wilak, Buksa i dwie Włodarczyk.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Reprezentacja Polski do lat 16 rozegra dziś o godzinie 13:00 w Swarzędzu drugi mecz kontrolny z Irlandią Północną. Transmisja spotkania zostanie przeprowadzona na Facebooku Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Przypomnijmy, że w pierwszym starciu tych drużyn, które odbyło się we wtorek w Poznaniu, padł bezbramkowy remis.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Reprezentacja Polski do lat 16 w towarzyskim meczu rozegranym w Ustroniu pokonała Austrię 4:2. W pierwszej połowie do siatki rywala trafiali Kacper Smorgol oraz Szymon Włodarczyk, a po zmianie stron dwukrotnie z gola cieszył się wprowadzony na murawie po przerwie Aleksander Buksa.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności