Ośrodek UEFA Playmakers PLAYMAKERS Unia Lublin


 

Aktualności

BAWIMY SIĘ TEŻ W PIĄTKI! rozwiń

W dwóch ostatnich tygodniach czerwca do poniedziałkowych spotkań o godzinie 17:00 dochodzą jeszcze piątki o tej samej porze. Przypominamy, że historie z bajki "Iniemamocni" w Lublinie rozgrywają się na boisku w Wąwozie na Kalinowszczyźnie przy Rondzie Berbeckiego.

OSTATNIE ZAJĘCIA GRUPY ZE SŁAWINKA rozwiń

W najbliższą sobotę (22.05.2021 r.) na boisku przy Zespole Szkół nr 12 w Lublinie (ul. Sławinkowska 50) o godz. 9:30 odbędą się dziesiąte, a zarazem ostatnie zajęcia dla pierwszej grupy lubelskich "Superek". Zapraszamy serdecznie wszystkie uczestniczki wraz z rodzicami!

NAJBLIŻSZE TERMINY ZAJĘĆ rozwiń

Grupa ze Sławinka podobnie jak w ubiegłym tygodniu spotyka się w niedzielę o godzinie 9:00 na boisku przy Zespole Szkół nr 12 w Lublinie (ul. Sławinkowska 50). Natomiast nowa grupa wkracza do fantastycznego świata bajki "Iniemamocni" w każdy poniedziałek o godzinie 17:00 na boisku w Wąwozie na Kalinowszczyźnie przy Rondzie Berbeckiego.

Grupy


Plan zajęć

Galeria

PARTNERZY OŚRODKA

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności