Aktualności

BAWIMY SIĘ TEŻ W PIĄTKI! rozwiń

W dwóch ostatnich tygodniach czerwca do poniedziałkowych spotkań o godzinie 17:00 dochodzą jeszcze piątki o tej samej porze. Przypominamy, że historie z bajki "Iniemamocni" w Lublinie rozgrywają się na boisku w Wąwozie na Kalinowszczyźnie przy Rondzie Berbeckiego.

OSTATNIE ZAJĘCIA GRUPY ZE SŁAWINKA rozwiń

W najbliższą sobotę (22.05.2021 r.) na boisku przy Zespole Szkół nr 12 w Lublinie (ul. Sławinkowska 50) o godz. 9:30 odbędą się dziesiąte, a zarazem ostatnie zajęcia dla pierwszej grupy lubelskich "Superek". Zapraszamy serdecznie wszystkie uczestniczki wraz z rodzicami!

NAJBLIŻSZE TERMINY ZAJĘĆ rozwiń

Grupa ze Sławinka podobnie jak w ubiegłym tygodniu spotyka się w niedzielę o godzinie 9:00 na boisku przy Zespole Szkół nr 12 w Lublinie (ul. Sławinkowska 50). Natomiast nowa grupa wkracza do fantastycznego świata bajki "Iniemamocni" w każdy poniedziałek o godzinie 17:00 na boisku w Wąwozie na Kalinowszczyźnie przy Rondzie Berbeckiego.

WERBUJEMY! rozwiń

Pojawia się możliwość dołączenia do programu. Zapraszamy do zgłoszeń wszystkich rodziców i opiekunów dziewczynek w wieku od 5 do 8 lat chcących wyposażyć je w podstawowe umiejętności społeczne oraz zamiłowanie do sportu. W ramach 10 bezpłatnych, poniedziałkowych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską klubów Unia Lublin i Perły Lublin, uczestniczki będą świetnie bawić się w świecie znanym z bajek Disneya. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do zgłoszeń: 📧 perly.lublin@gmail.com 📧 kkpunialublin@gmail.com tel. 691 695 885 oraz 728 953 059

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE W NIEDZIELĘ O GODZINIE 9:00 rozwiń

Wracamy do naszych niedzielnych spotkań z ulubionymi postaciami z popularnej bajki "Iniemamocni". W najbliższą niedzielę zapraszamy na boisko przy Zespole Szkół nr 12 w Lublinie (ul. Sławinkowska 50). Uwaga! Start punktualnie o godzinie 9:00!

Wznowienie zajęć rozwiń

W niedzielę 25.04.21 r. o godz 10:30 po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną, wracamy do świata bajek Disneya. Już nie możemy się doczekać spotkania z Superkami! Tym razem widzimy się na boisku przy Zespole Szkół nr 12 w Lublinie (ul. Sławinkowska 50).

Zawieszenie spotkań do odwołania rozwiń

Zaostrzenie restrykcji przez władze państwowe w związku z sytuacją pandemiczną, uniemożliwia nam prowadzenie zajęć co najmniej do połowy kwietnia. Poinformujemy, gdy tylko pojawi się szansa na powrót Wspaniałych lubelskich Superek!

Zajęcia 21.03.2021 odwołane rozwiń

Spotkanie Playmakers zaplanowane na niedzielę 21.03.2021 r. nie odbędzie się. Szkoła przy ul. Sławinkowskiej tego dnia będzie zamknięta z powodu wejścia w życie na terenie całego kraju nowych zasad bezpieczeństwa. Tym samym nie będzie możliwości skorzystania z hali. O terminie kolejnych zajęć poinformujemy niezwłocznie po jego potwierdzeniu.

Najbliższe spotkanie wyjątkowo w sobotę! rozwiń

Najbliższe zajęcia wyjątkowo odbędą się w sobotę o godzinie 17:00 zamiast w niedzielę. Miejsce bez zmian - gościnna hala Zespołu Szkół nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50. Zapraszamy!

Przygoda się rozpoczęła rozwiń

Dziewczynki licznie stawiły się na pierwsze zajęcia. Okazało się że w lubelskich "Sławinkach" drzemią ogromne supermoce. Współpraca drużynowa pozwoliła im doskonale wywiązać się z pierwszych zadań. Czy równie dobrze poradzą sobie w kolejnych misjach? Przekonamy się na następnych zajęciach Playmakers, które jak co tydzień są zaplanowane na niedziele o godzinie 10:30 w hali Zespołu Szkół nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50.

PARTNERZY OŚRODKA

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności