Ekstraklasa futsal

W nowej formule w nadchodzącym ligowym sezonie będą grały najlepsze futsalowe drużyny. System rozgrywek w Futsal Ekstraklasie będzie bliźniaczy do tego, który obowiązuje na najwyższym polskim szczeblu w klasycznej odmianie piłki nożnej. – To celowy zabieg, chcemy by kibic piłkarski oglądając mecz futsalu nie miał problemu z tym, jaki system u nas obowiązuje – tłumaczy nowy prezes spółki Futsal Ekstraklasa, Maciej Karczyński.

Aktualności

Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin oraz Górnik Łęczna S.A. podpisali list intencyjny, na mocy którego mecze najlepszego na Lubelszczyźnie klubu piłkarskiego będą mogły być rozgrywane w stolicy województwa, na otwartej we wrześniu 2014 r. Arenie Lublin. – Wierzymy, że z biegiem czasu ta trudna, ale potrzebna decyzja zostanie przez otoczenie przyjęta ze zrozumieniem, a efekty, które przyniesie przekonają wszystkich o jej słuszności – czytamy na oficjalnej stronie Górnika Łęczna.

PKO Ekstraklasa

Wczoraj zainaugurowano nowy sezon na najwyższym szczeblu w naszym kraju. Przedstawiciele spółki Ekstraklasa S.A. zapewniają, że w rozgrywkach 2016/17 kibiców czeka sporo widocznych nowości. Jedną z pierwszych zmian jest jednolita stylistyka numerów oraz nazwisk zawodników na koszulkach, która będzie obowiązywać wszystkie szesnaście klubów.

PKO Ekstraklasa

Za nami dwa pierwsze spotkania najwyższego szczebla w Polsce w sezonie 2016/17. W piątkowy wieczór ligowy beniaminek, Wisła Płock, pokonał Lechię Gdańsk, natomiast Śląsk Wrocław bezbramkowo zremisował z Lechem Poznań. Dziś na boiska LOTTO Ekstraklasy wyjdzie kolejne sześć zespołów – Ruch Chorzów mierzy się z Górnikiem Łęczna (15:30), Wisła Kraków podejmuje szczecińską Pogoń (18:00), natomiast urzędujący mistrz – Legia Warszawa – sprawdzi formę Jagiellonii Białystok (20:30). Inauguracyjną kolejkę zamkną dwa niedzielne spotkania i jedno poniedziałkowe. Co latem zmieniło się we wszystkich zespołach? Oto nasze szczegółowe zestawienie.

Reprezentacja A

Niewiele ponad dwa tygodnie temu stoczyli w Marsylii pasjonujący bój z Portugalią w ćwierćfinale EURO 2016. W ten weekend kadrowicze Adama Nawałki, którzy na co dzień występują w polskich klubach, będą mogli rozegrać swoje pierwsze mecze w sezonie 2016/17. Piszemy, że będą mogli, ponieważ kilku z nich wciąż może otrzymać od trenerów nieco więcej czasu na regenerację. Zobaczmy, jak prezentuje się rozkład meczów „biało-czerwonych” w LOTTO Ekstraklasie. 

PKO Ekstraklasa

Już w najbliższy weekend ruszają rozgrywki na najwyższym szczeblu w naszym kraju. Przedstawiciele spółki Ekstraklasa S.A. zapewniają, że w sezonie 2016/17 kibiców czeka sporo widocznych nowości. Jedną z pierwszych zmian jest jednolita stylistyka numerów oraz nazwisk zawodników na koszulkach. Będzie ona obowiązywać wszystkie szesnaście klubów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności