FORTUNA Puchar Polski

Radosław Majewski zaliczył bardzo udany debiut w Lechu Poznań. 9-krotny reprezentant Polski w nowych barwach po raz pierwszy zagrał we wczorajszym meczu o Superpuchar kraju z Legią w Warszawie i miał powody do radości. Pojawił się na boisku w drugiej połowie i zaliczył dwie asysty, przyczyniając się do wysokiego zwycięstwa 4:1. „Kolejorz” zdobył pierwsze trofeum w nowym sezonie.

Lech Poznań pokonał Legię Warszawa 3:1 i zdobył Superpuchar Polski! Pierwszą bramkę w 10. minucie zdobył Tomasz Kędziora, który pięknym strzałem z dystansu pokonał Dusana Kuciaka. Po 25. minutach na 2:0 podwyższył również obrońca Lecha, Marcin Kamiński. W 87. minucie gry na 3:0 strzelał Karol Linetty. Honorowe trafienie w doliczonym czasie zaliczył Michał Żyro. To piąty tryumf Lecha w tych rozgrywkach, co sprawia, że ekipa Macieja Skorży jest najbardziej utytułowaną drużyną w historii Superpucharu Polski!

Lech Poznań pokonał Legię Warszawa w meczu o Superpuchar 3:1 po bramkach Tomasza Kędziory i Marcina Kamińskiego i Karola Linettego. Honorowe trafienie dla "Wojskowych" zanotował Michał Żyro w doliczonym czasie gry. To piąte zwycięstwo w historii "Kolejorza" w tych rozgrywkach. Poniżej prezentujemy galerię z Superpucharu Polski!