Aktualności | EURO 2016

23 maja ruszył kluczowy etap przygotowań polskiej drużyny do EURO 2016. Szeroka kadra spotkała się w Bieszczadach – w miejscu, które dotąd przeciętny Polak kojarzył bardzo słabo. A dziś? Dziś Arłamów zna po prostu każdy. To tam po raz pierwszy zobaczyliśmy skalę zainteresowania, jakim kibice darzą „biało-czerwonych”. To tam trenowaliśmy we wspaniałej scenerii i na perfekcyjnie przygotowanej infrastrukturze. To tam kontynuowaliśmy nasz „Ekspercki Quiz Piłkarski” i ruszyliśmy ze studiem kanału Łączy Nas Piłka. Co jeszcze działo się w Hotelu Arłamów? Przypomnijcie sobie wszystkie nasze filmy z tamtego okresu!

Aktualności | EURO 2016

37 dni, 37 wywiadów – łącznie 5 godzin, 54 minuty i 48 sekund rozmów o sprawach piłkarskich (i nie tylko piłkarskich) wokół EURO 2016 z obecnymi reprezentantami, byłymi kadrowiczami, ekspertami TV oraz innymi kluczowymi osobami z projektu: Polska na mistrzostwach Europy we Francji. Chcecie zobaczyć, jak tworzenie naszego Studia ŁNP wyglądało od kulis, z lekkim przymrużeniem oka? Voilà!

Centralna Liga Juniorów

24. kolejka Centralnej Ligi Juniorów upłynęła pod znakiem derbów. FC Wrocław pokonał Śląsk 2:0, w górniczych derbach Górnik Zabrze przegrał u siebie z Zagłębiem Lubin 0:1, w Derbach Pomorza Pogoń Szczecin wygrała z Lechią Gdańsk 1:0, w Krakowie Wisła okazała się lepsza od Cracovii, pokonując „Pasy” 2:0, a w derbach hutniczych KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski rozbiło Hutnika Nowa Huta 6:2.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności