Reprezentacja U15 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-15

[WIDEO] U-15: Bramki z meczu Polska – Finlandia

19.04.2018

Reprezentacja Polski do lat 15 w drugim meczu Turnieju Czterech Narodów pokonała rówieśników z Finlandii 2:0. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Dornę zdobyli Hubert Turski, a wynik w drugiej połowie ustalił Patryk Kusztal. W ostatnim meczu Polacy zmierzą się z Węgrami. Spotkanie zostanie rozegrane 20 kwietnia o godzinie 11:00 w miejscowości Puste Ulany.

Reprezentacja Polski do lat 15 w drugim meczu Turnieju Czterech Narodów pokonała rówieśników z Finlandii 2:0. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Dornę zdobyli Hubert Turski, a wynik w drugiej połowie ustalił Patryk Kusztal. W ostatnim meczu Polacy zmierzą się z Węgrami. Spotkanie zostanie rozegrane 20 kwietnia o godzinie 11:00 w miejscowości Puste Ulany.

Bardzo udanie rozpoczął się Turniej Czterech Narodów dla reprezentacji Polski do lat 15. W pierwszym spotkaniu zespół prowadzony przez trenera Marcina Dornę rozbił Słowację aż 6:0. Na listę strzelców dla biało-czerwonych wpisali się Hubert Czerwiński, Hubert Turski, Kacper Kozłowski, Patryk Kusztal oraz Patryk Warczak. Kolejnym rywalem Polaków będzie drużyna Finlandii, z którą zagrają 18 kwietnia o godzinie 15:00 w miejscowości Puste Ulany.

Centralna Liga Juniorów

Dziesięciu – tylu młodzieżowców wystąpiło od pierwszej minuty w niedawnym meczu LOTTO Ekstraklasy Lech Poznań – Górnik Zabrze. W tym kontekście spotkanie obu ekip w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie z założenia mają grać przyszli ligowcy, zapowiada się bardzo ciekawie. Kamery Łączy Nas Piłka nie mogą odpuścić tego starcia. Zapraszamy na transmisję na żywo w niedzielę o godzinie 12:00!