Reprezentacja młodzieżowa U-16

Reprezentacja Polski do lat 16 rozegra dziś o godzinie 13:00 w Swarzędzu drugi mecz kontrolny z Irlandią Północną. Transmisja spotkania zostanie przeprowadzona na Facebooku Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Przypomnijmy, że w pierwszym starciu tych drużyn, które odbyło się we wtorek w Poznaniu, padł bezbramkowy remis.

Reprezentacja Polski do lat 16 w towarzyskim meczu rozegranym w Ustroniu pokonała Austrię 4:2. W pierwszej połowie do siatki rywala trafiali Kacper Smorgol oraz Szymon Włodarczyk, a po zmianie stron dwukrotnie z gola cieszył się wprowadzony na murawie po przerwie Aleksander Buksa.

Reprezentacja Polski do lat 16 w pierwszym meczu towarzyskim wysoko pokonała Austrię 4:1. O zwycięstwie biało-czerwonych zadecydowały Aleksandra Buksy, Bartłomieja Kafla, Filipa Balcewicza i Patryka Kusztala. Honorowe trafienie dla rywali zanotował Philipp Wydra. Rewanż zostanie rozegrany 25 października o godzinie 12:00 w Skoczowie.