Reprezentacja młodzieżowa U-16

W trzecim spotkaniu turnieju UEFA Development reprezentacja Polski do lat 16 zmierzy się z Danią. Wcześniej Polacy wygrali z Białorusią 3:1, a potem przegrali w dramatycznych okolicznościach w konkursie rzutów karnych ze Szwajcarią. Teraz czas na mecz z Danią, a transmisję tego pojedynku obejrzycie na Łączy Nas Piłka! Początek o 11:00! Zapraszamy!

Reprezentacja Polski do lat 16 przegrała z rówieśnikami ze Szwajcarii po rzutach karnych w drugim meczu turnieju UEFA Development. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, a bramkę dla biało-czerwonych w 4. minucie zdobył Patryk Zaucha. Samobójcze trafienie na 10 minut przed końcem meczu zaliczył Jakub Borowiak. W ostatnim spotkaniu, 22 maja podopieczni Roberta Wójcika zmierzą się z Danią.