MOBILNA AMO - WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Aktualności

Odwołane szkolenie w Gołdapi!!! rozwiń

Z powodu awarii służbowego samochodu, dzisiejsze szkolenie w Gołdapi jest niestety odwołane. O nowym terminie szkolenia poinformujemy w oddzielnych mailach.

Artykuł naszego autorstwa na "Łączy nas trening" rozwiń

Zachęcamy do przeczytania i obejrzenia filmu z artykułu naszego autorstwa na oficjalnym kanale PZPN "Łączy nas trening" o wykorzystaniu linii pomocniczych na boisku do nauki taktyki zespołowej na poziomie młodzika. Link do artykułu poniżej:

https://fb.watch/8-hTXd7Kme/

Edukacyjne wizyty monitorujące - zapraszamy do kontaktu. rozwiń

Zachęcamy do kontaktu Kluby i Trenerów, którzy chcieliby zaprosić nas na edukacyjną wizytę monitorującą. Wizyta taka odbywa się w kategoriach skrzat - młodzik i polega na obserwacji treningu, a następnie wymianie uwag co w treningu było dobrze zrobione, a które obszary można jeszcze poprawić. Po wizycie sporządzany jest pisemny raport wysyłany do Klubu i Trenera.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Grzegorz Żytkiewicz
wyślij wiadomość
II trener
Michał Trzeciakiewicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.