MOBILNA AMO - POMORSKIE

Aktualności

Wizyty edukacyjne rozwiń

Zachęcamy do kontaktu Kluby i Trenerów, którzy chcieliby zaprosić nas na edukacyjną wizytę monitorującą. Wizyta taka odbywa się w kategoriach skrzat - młodzik i polega na obserwacji treningu, a następnie wymianie uwag co w treningu było dobrze zrobione, a które obszary można jeszcze poprawić. Po wizycie sporządzany jest pisemny raport wysyłany do Klubu i Trenera.

Kontakt do Trenerów:
Arkadiusz Janor tel.501-558-417
Rafał Kaczarczyk tel. 501-558-414

Podsumowanie października rozwiń

Październik był bardzo aktywny dla trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Trenerzy Arkadiusz Janor oraz Rafał Kaczmarczyk przeprowadzili szkolenia m.in. w Suchym Dębie (powiat gdański), Starej Kiszewie (powiat kościerski), Żelistrzewie (powiat pucki), Tczew (powiat tczewski), Rytel (powiat chojnicki), Lębork (powiat lęborski), Stegna (powiat nowodworski).

Dziękujemy za pomoc w organizacji szkoleń trenerom: Wojciech Kozłowski, Mateusz Adamczyk, Jerzy Żornaczuk, Rafał Komorowski, Łukasz Świątek, Krzysztof Juśko oraz Michał Formella.

Oprócz szkoleń trenerzy przeprowadzili również cztery wizyty edukacyjne, wzięli udział w obserwacjach konsultacji kadr wojewódzkich chłopców, a dodatkowo trener Rafał Kaczmarczyk (II trener Reprezentacji Polski U-17) przebywał w Irlandii na turnieju, w którym biało-czerwoni mierzyli się z Macedonią Północną, Andorą oraz Irlandią.

Rejestracja na szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu PZPN24. Osoby posiadające konta w systemie logują się pod adresem: pzpn24.pzpn.pl/Rejestracja

Aktywny udział w wydarzeniu (część teoretyczna i praktyczna) zostanie potwierdzony certyfikatem oraz przyznaniem 1 punktu uwzględnionego do przedłużenia licencji trenerskiej dla trenerów z licencją Grassroots D, Grassroots C oraz UEFA B.

Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń i wizyt edukacyjnych, jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.

Plan działań dostępny jest TUTAJ.

Wszelkich niezbędnych informacji udzieli trener koordynator:
Arkadiusz Janor tel. 501-558-417 mail: arkadiusz.janor@pzpn.pl

Wrześniowe podsumowanie działań Mobilnej Akademii Młodych Orłów rozwiń

Od września trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów Arkadiusz Janor oraz Rafał Kaczmarczyk ponownie rozpoczęli swoją edukacyjną działalność w terenie. Formuła wizyt pozostała niezmienna - dla trenerów przewidziane są warsztaty teoretyczne i trening pokazowy w części praktycznej. We wrześniu Mobilne AMO gościło w Rakowcu (powiat kwidzyński), Dębnicy Kaszubskiej i Żelkowie (powiat słupski), Bobowie (powiat starogardzki), Studzienicach (powiat bytowski), Kartuzach (powiat kartuski) oraz Dębnicy (powiat człuchowski). Słowa podziękowania kierujemy do trenerów, którzy mocno byli zaangażowani w organizację szkoleń w swoim powiecie: Krystian Balcerowski, Paweł Stachowiak, Łukasz Stolarski, Andrzej Grabowski, Wojciech Werra, Marcin Ratke oraz Przemysław Fiuk.

Temat części teoretycznej "Etapizacja szkolenia" oraz część praktyczna "Gra 1v1 w ataku, szczegóły i detale w nauczaniu" realizowane będą w woj. pomorskim jeszcze w pażdzierniku, więc już teraz zapraszamy do udziału w szkoleniu w swoim powiecie. Rejestracja na szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu PZPN24. Osoby posiadające konta w systemie logują się pod adresem: pzpn24.pzpn.pl/Rejestracja

Aktywny udział w wydarzeniu (część teoretyczna i praktyczna) zostanie potwierdzony certyfikatem oraz przyznaniem 1 punktu uwzględnionego do przedłużenia licencji trenerskiej dla trenerów z licencją Grassroots D, Grassroots C oraz UEFA B.

Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń,jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.

Wszelkich niezbędnych informacji udzieli trener koordynator:
Arkadiusz Janor tel. 501-558-417 mail: arkadiusz.janor@pzpn.pl

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Arkadiusz Janor
wyślij wiadomość
II trener
Rafał Kaczmarczyk
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.