MOBILNA AMO - DOLNOŚLĄSKIE

Aktualności

Mobilna AMO - od marca 2022 zmiany rozwiń

Szanowni Trenerzy i Trenerki, Od marca 2022 roku, projekt Mobilnej Akademii Młodych Orłów uległ delikatnym modyfikacjom, co jest odpowiedzią Polskiego Związku Piłki Nożnej na bieżące wyzwania szkoleniowe. Informujemy, iż nadal prowadzone będą standardowe szkolenia dla Trenerów, za które będzie można uzyskać punkty niezbędne do przedłużenia licencji trenerskiej, jednak ich liczba została zmniejszona do jednego spotkania w tygodniu. Projektem, który spotkał się z dużą aprobatą środowiska trenerskiego i pozytywnymi opiniami, są wizyty edukacyjne, realizowane na zaproszenie konkretnej szkółki lub Trenera (obserwacja zajęć treningowych + rozmowa z Trenerem). O projekcie wizyt edukacyjnych więcej można przeczytać pod poniższym linkiem: https://dolzpn.pl/trenerzy-mobilnej-amo-odwiedzaja-szkolki-na-dolnym-slasku/ W kwestii organizacyjnej, harmonogramy naszych szkoleń dostępnej są na stronie: https://www2.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilna-amo-dolnoslaskie,32304089.html oraz https://dolzpn.pl/ , a także na Facebook’u Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej i poszczególnych Podokręgów. Rejestracja na szkolenia odbywa się za pośrednictwem platformy pzpn24.pzpn.pl W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy (dariusz.olszanowski@pzpn.pl/maciej.szeliga@pzpn.pl) lub telefoniczny (501 559 074/501 559 105).

Trenerzy Mobilnej AMO odwiedzają szkółki na Dolnym Śląsku rozwiń

Od września, Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów, oprócz prowadzonych szkoleń, odwiedzają również kluby i szkółki na ich treningach, w ramach wizyt edukacyjnych. Udział może wziąć każdy, kto tylko wyrazi taką chęć.

Jak wygląda taka wizyta edukacyjna? Pierwszą część stanowi obserwacja prowadzonych przez Trenera zajęć. W drugiej części następuje omówienie treningu i rozmowa z Trenerem na temat mocnych stron oraz aspektów, nad którymi warto się zastanowić, aby rozwijać się jako Trener, ale też prowadzić efektywne zajęcia treningowe.

Wizyta nie niesie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji, a jej charakter jest wyłącznie edukacyjny i ma na celu poprawę poziomu szkolenia.

Zainteresowanych Trenerów prosimy o kontakt z Trenerami Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

Dariusz Olszanowski – dariusz.olszanowski@pzpn.pl / tel. 501 559 074

Maciej Szeliga – maciej.szeliga@pzpn.pl / tel. 501 559 105

Więcej informacji można znaleźć pod poniższym linkiem:

https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/program-certyfikacji-pzpn/darmowe-wizyty-edukacyjne-dla-szkolek-pilkarskich

WRACAJĄ SZKOLENIA MOBILNEJ AMO rozwiń

Od 1-go września b.r. wracają stacjonarne szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Osoby zainteresowane organizacją szkolenia w swojej miejscowości/szkółce, prosimy o kontakt mailowy – dariusz.olszanowski@pzpn.pl,
lub telefoniczny – 501 559 074.

Szkolenia będą prowadzone 2x w tygodniu, w każdym z powiatów na terenie województwa dolnośląskiego.

Oprócz spotkań szkoleniowych, drugą inicjatywą są wizyty edukacyjne, które polegają na obserwacji treningów i rozmowie z Trenerem prowadzącym, aby podnosić jakość prowadzonych zajęć.

Zapraszamy do współpracy!

Grupy

Plan zajęć

Galerie