Znajdź nas na:

Łukasz Wnuk | ZAWODNIK

Mecze rozegrane 158
Minuty na boisku 10842
Strzelone bramki 14
Kartki 20 1
16 06/2022 15:00
SOKÓŁ Pniewy 3:1 KŁOS Gałowo Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)
64' Bartosz Romańczuk
90'+7 DAWID BRZUSKA
75' Marcin Chorzępa
57' Marcin Chorzępa
90' Marcin Chorzępa
90'+4 Maciej Jandy
83' Maciej Jandy
90'+4 Maciej Jandy
62' Patryk Ćwiertniak
30' MATEUSZ SOŁTYSIAK
Minuty
85-90
29. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 06/2022 18:00
KŁOS Gałowo 9:1 SOKÓŁ Kaszczor Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
74' Łukasz Józefowski
84' PAWEŁ STACHURA
82' Wieslaw Rzeszowski
58' PAWEŁ STACHURA
53' Jędrzej Kąkol
49' PAWEŁ STACHURA
44' Jędrzej Kąkol
26' PAWEŁ STACHURA
25' Wieslaw Rzeszowski
18' Patryk Spichaj
Minuty
46-90
28. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2022 18:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 5:1 KŁOS Gałowo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
65' KRYSTIAN WOJCIECHOWSKI
89' Franciszek Siwek
63' Franciszek Siwek
60' Franciszek Siwek
44' Franciszek Siwek
28' Hubert Chełmiński
90' Jakub Kowalik
88' STEPAN SHCHURKO
83' JAROSŁAW JOPP
80' Franciszek Siwek
80' Hubert Chełmiński
65' ADAM POLECHOŃSKI
17' JAKUB KAMIŃSKI
Minuty
70-90
27. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2022 16:00
KŁOS Gałowo 5:0 PROMIEŃ Opalenica Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
90' KRZYSZTOF NOWAK
74' JAROSŁAW JOPP
64' JAROSŁAW JOPP
40' Bartosz Romańczuk
28' Bartosz Romańczuk
84' ALEKSY BŁAŻEWICZ
63' JAKUB KRZYŻANEK
40' MARCIN KRZYŻANEK
Minuty
66-90
26. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 05/2022 14:30
HURAGAN Michorzewo 1:7 KŁOS Gałowo Huragan Michorzewo (Michorzewo, Szkolna 2)
85' JAROSŁAW JOPP
84' PAWEŁ STACHURA
68' PAWEŁ STACHURA
57' Bartosz Romańczuk
55' Jędrzej Matuszczak
48' Dawid Jankowski
43' JAROSŁAW JOPP
17' Bartosz Romańczuk
70' Wojciech Szwedek
26' KAMIL PACIURA
7' MATEUSZ SOŁTYSIAK
25. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 05/2022 16:00
GROM Wolsztyn 0:3 KŁOS Gałowo Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30)
72' MICHAŁ KONIECZNY
67' PATRYK KRÓL
44' Wieslaw Rzeszowski
75' JAKUB TADEUSZ
65' DAWID WOJCIECH
54' PAWEŁ STACHURA
39' JAKUB KAMIŃSKI
Minuty
75-90
23. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 04/2022 16:00
KŁOS Gałowo 7:0 KS Canarinhos Skórzewo Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
70' Łukasz Wnuk
75' MATEUSZ SOŁTYSIAK
67' MATEUSZ SOŁTYSIAK
57' Wieslaw Rzeszowski
81' Bartosz Romańczuk
16' Bartosz Romańczuk
7' JAKUB KAMIŃSKI
72' JAKUB TOKAREK
58' Piotr Majewski
80' Piotr Majewski
80' Piotr Majewski
55' Patryk Łaski
34' Adam Baranowski
30' Wojciech Danielewicz
28' MATEUSZ SOŁTYSIAK
Minuty
36-90
22. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 04/2022 16:00
KŁOS Gałowo 3:2 DĄB Kębłowo Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
88' Bartosz Świrszcz
87' MATEUSZ ROGOZIŃSKI
31' RAFAŁ WOJTKOWIAK
42' Bartosz Romańczuk
16' Wieslaw Rzeszowski
90'+5 MICHAŁ KONIECZNY
67' DAWID PROSICKI
51' WIKTOR DUDZIAK
42' Witold Zboralski
39' Bartosz Romańczuk
29' MATEUSZ SOŁTYSIAK
20' MARCIN ROGOZIŃSKI
5' Wojciech Szwedek
Minuty
75-90
20. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 04/2022 16:00
KŁOS Gałowo 1:0 NKS Niepruszewo Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
38' Wieslaw Rzeszowski
90'+4 Jędrzej Kąkol
73' MICHAŁ KONIECZNY
65' Wieslaw Rzeszowski
39' Bartosz Romańczuk
6' PATRYK PRZYBYŁA
Minuty
85-90
18. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 03/2022 15:00
PATRIA Buk 0:5 KŁOS Gałowo Patria Buk (Buk, Sportowa 14)
74' PAWEŁ STACHURA
62' JAKUB KAMIŃSKI
24' Wieslaw Rzeszowski
57' Bartosz Romańczuk
22' Bartosz Romańczuk
69' JAKUB SZCZEPANKIEWICZ
69' Paweł Prugar
45' ADAM PAWLAK
40' Tomasz Bonek
40' Dawid Jankowski
31' JAKUB KAMIŃSKI
23' ŁUKASZ STAROSTA
1' IHOR MYKHALCHUK
Minuty
65-90
17. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 03/2022 15:00
SPÓJNIA Strykowo 3:6 KŁOS Gałowo Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
90'+3 JAKUB KAMIŃSKI
83' Bartosz Romańczuk
60' Dawid Jankowski
15' Bartosz Romańczuk
86' BARTŁOMIEJ URBANIAK
62' Artur Witkowski
8' KACPER SOBAŃSKI
6' DAMIAN KUIK
2' DAMIAN KUIK
90'+1 Jakub Kowalik
90'+1 Michał Kuźniarek
Minuty
70-90
16. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 11/2021 13:00
ORZEŁ Granowo 3:2 KŁOS Gałowo Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)
33' Jacek Kossowski
29' ŁUKASZ FAJFER
14' Tymon Jokiel
71' Bartosz Romańczuk
4' Bartosz Romańczuk
74' Robert Izydorczyk
90'+4 JAROSŁAW JOPP
90'+4 JAROSŁAW JOPP
73' JAROSŁAW JOPP
65' Dawid Jankowski
32' DOMINIK KONIECZNY
20' Wieslaw Rzeszowski
Minuty
70-90
15. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2021 14:00
KŁOS Gałowo 4:5 WIELKOPOLSKA Komorniki Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
53' Hubert Chełmiński
44' Mateusz Wiśniewski
36' Hubert Chełmiński
27' Michał Kaczmarek
23' MARCIN DEPCZYŃSKI
84' JAROSŁAW JOPP
66' JAROSŁAW JOPP
55' PAWEŁ STACHURA
33' Bartosz Romańczuk
87' MIKOŁAJ NOWAK
80' Mateusz Fabisz
65' KRYSTIAN WOJCIECHOWSKI
44' PAWEŁ STACHURA
43' Krystian Dolata
42' Adam Baranowski
33' JAKUB GOSTYŃSKI
31' Mateusz Wiśniewski
30' JAKUB KAMIŃSKI
Minuty
0-18
12. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2021 15:00
PROMIEŃ Opalenica 1:3 KŁOS Gałowo Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)
90'+2 Bartosz Romańczuk
61' JAKUB KAMIŃSKI
7' Bartosz Romańczuk
16' JAN ZIMNY
90'+2 Łukasz Rewers
82' JAN ZIMNY
77' Dawid Jankowski
69' Bartosz Remplewicz
69' Łukasz Wnuk
45' WIKTOR STEFAŃSKI
40' Tomasz Bonek
40' MICHAŁ KONIECZNY
85' MICHAŁ KONIECZNY
85' MICHAŁ KONIECZNY
28' Krystian Dolata
Minuty
0-90
11. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 10/2021 15:00
KŁOS Gałowo 4:1 HURAGAN Michorzewo Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
65' ALAN GUZIK
85' Bartosz Romańczuk
58' JAROSŁAW JOPP
48' Łukasz Wnuk
40' Wieslaw Rzeszowski
90' PATRYK KASPERCZAK
76' JAKUB KAMIŃSKI
49' Łukasz Wnuk
60' PAWEŁ STACHURA
32' PAWEŁ STACHURA
60' PAWEŁ STACHURA
31' SEBASTIAN TROSZCZYŃSKI
61' SEBASTIAN TROSZCZYŃSKI
61' SEBASTIAN TROSZCZYŃSKI
Minuty
0-69
10. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2021 15:30
LZS OTOROWO 6:2 KŁOS Gałowo LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )
17' ŁUKASZ SPYCHAŁA
1' PAWEŁ SZCZEPANIAK
90'+3 Krzysztof Galas
53' Krzysztof Galas
44' Rafał Krówczyński
59' MIKOŁAJ HAJDACZ
21' JAKUB PAŹDZIERSKI
90'+1 Krzysztof Tyklewicz
74' JAKUB PAŹDZIERSKI
72' ŁUKASZ SPYCHAŁA
69' Rafał Krówczyński
66' MIKOŁAJ HAJDACZ
63' Hubert Słomiński
40' Dawid Jankowski
35' BARTOSZ KĘSY
33' KRZYSZTOF NOWAK
82' JAKUB KAMIŃSKI
82' JAKUB KAMIŃSKI
21' JAKUB KAMIŃSKI
20' Krzysztof Galas
Minuty
73-90
9. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2021 15:00
KŁOS Gałowo 4:3 GROM Wolsztyn Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
79' Bartosz Romańczuk
57' ŁUKASZ SPYCHAŁA
55' JAROSŁAW JOPP
27' Wieslaw Rzeszowski
15' Wieslaw Rzeszowski
87' Dawid Kwinto
38' Patryk Rogoziński
90'+1 JAROSŁAW JOPP
89' Jędrzej Bauta
77' Paweł Kotlarski
71' MICHAŁ KONIECZNY
61' PAWEŁ STACHURA
Minuty
0-55
8. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2021 16:30
KS Canarinhos Skórzewo 1:1 KŁOS Gałowo Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)
59' Jakub Kaźmierczak
38' Dawid Jankowski
90'+1 JAKUB KAMIŃSKI
90'+1 Jakub Kaźmierczak
81' Łukasz Wnuk
72' Krystian Dolata
68' Dawid Jankowski
Minuty
70-90
7. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2021 15:00
KŁOS Gałowo 2:2 NAP Polonia NOWY TOMYŚL Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
34' Waldemar Mazurowski
32' Bartosz Romańczuk
30' Bartosz Romańczuk
1' JAKUB KLIMCZAK
88' HUBERT RATAJCZAK
63' ŁUKASZ SPYCHAŁA
43' MARCIN WALDA
42' Krystian Dolata
30' TOMASZ NOWACZYK
9' SŁAWOMIR ROGUSZKA
9' JAROSŁAW JOPP
Minuty
52-90
6. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2021 15:00
KŁOS Gałowo 2:4 KORONA Bukowiec Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
90' Tomasz Puncewicz
78' PATRYK STRUGAREK
48' PATRYK STRUGAREK
43' PATRYK STRUGAREK
82' Dawid Jankowski
67' JAROSŁAW JOPP
70' JAROSŁAW JOPP
65' JAKUB KAMIŃSKI
55' MATEUSZ LOTKA
51' Tomasz Puncewicz
50' DAWID JUJKA
4' KRYSTIAN WOJCIECHOWSKI
Minuty
46-90
4. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2021 17:30
SOKÓŁ Pniewy 4:0 KŁOS Gałowo Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)
90' DAWID BRZUSKA
39' Maciej Jandy
67' Bartłomiej Graczyk
31' Bartłomiej Graczyk
88' Dawid Szarata
57' Bartłomiej Graczyk
55' MICHAŁ KONIECZNY
35' Wieslaw Rzeszowski
Minuty
0-73
3. kolejka
Puchar Polski "Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2021 15:00
KŁOS Gałowo 2:1 PATRIA Buk Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
66' PAWEŁ STACHURA
42' KRYSTIAN WOJCIECHOWSKI
65' MIŁOSZ FILIPIAK
90'+2 Karol Ślotała
87' Szymon Szymczak
86' Wieslaw Rzeszowski
80' MICHAŁ KUBIAK
79' JAKUB KAMIŃSKI
78' SŁAWOMIR ROGUSZKA
30' MICHAŁ KONIECZNY
Minuty
61-90
2. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.
Łukasz Wnuk | ZAWODNIK - Łączy nas piłka
Znajdź nas na:
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.