Znajdź nas na:

DAMIAN MORACZEWSKI | ZAWODNIK

Mecze rozegrane 145
Minuty na boisku 12201
Strzelone bramki 10
Kartki 6 0
11 06/2022 16:00
LZS Justynów 10:0 Zjednoczeni II Stryków Obiekt sportowy im. Andrzeja Lasoty w Justynowie (Justynów, Główna 82)
70' MATEUSZ STĄPORSKI
59' MACIEJ KOPA
52' Tomasz Niżnikowski
41' KACPER ZIELIŃSKI
37' MACIEJ KOPA
28' Przemysław Wilk
22' Tomasz Niżnikowski
20' Rafał Pankiewicz
16' MATEUSZ STĄPORSKI
7' KACPER ZIELIŃSKI
Minuty
0-90
26. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 06/2022 12:00
Zjednoczeni II Stryków 2:1 LKS Gałkówek Zjednoczni Stryków ( Stryków, Brzezińska 24 )
16' ŁUKASZ MODRANKA
90'+3 DAMIAN MORACZEWSKI
79' Tomasz Zawadzki
90'+4 Tomasz Zawadzki
90'+4 Łukasz Płeska
45' ŁUKASZ MODRANKA
38' MARCIN KONIECZNY
35' Mariusz Małecki
34' DAMIAN MORACZEWSKI
31' ADAM HOFMAN
Minuty
0-90
25. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 05/2022 12:00
Zjednoczeni II Stryków 9:0 Kalonka Dobieszków ( Dobieszków 63a )
87' ŁUKASZ KOCISZEWSKI
75' VITALII GAIOVYI
73' VITALII GAIOVYI
65' ŁUKASZ KOCISZEWSKI
61' VITALII GAIOVYI
57' KAMIL SINIARSKI
53' Tomasz Zawadzki
40' Mariusz Małecki
34' Tomasz Zawadzki
81' Jakub Nowak
70' ARKADIUSZ LIS
70' ARKADIUSZ LIS
42' Jacek Puchniak
Minuty
0-46
22. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 05/2022 11:00
KS OSP ISKRA GŁOWNO 3:4 Zjednoczeni II Stryków KS-OSP Iskra Głowno ( Głowno, Pilota Franciszka Żwirki 1 )
89' Szymon Ślązak
82' DAWID PRZYBYSZ
75' Łukasz Nagański
71' MIKOŁAJ DEMBIŃSKI
61' DAWID PRZYBYSZ
43' DAWID PRZYBYSZ
10' BRAJAN WITCZAK
77' JAKUB MIZIOŁEK
35' Szymon Ślązak
26' Łukasz Nagański
19' JAKUB SŁOWIANEK
Minuty
0-75
21. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2022 16:30
Huragan Swędów 4:3 Zjednoczeni II Stryków Swędów (Swędów, Główna 31)
62' JAKUB SŁOWIANEK
90' KRYSTIAN POMYKAŁA
82' JAKUB MIZIOŁEK
60' DAWID PRZYBYSZ
54' DAWID PRZYBYSZ
32' Kamil Gil
21' PAWEŁ MIKOŁAJCZYK
72' ROMAN DNYSHCHUN
90'+4 JAKUB MIZIOŁEK
90'+1 FABIAN KASIERSKI
81' Kamil Gil
73' KRYSTIAN POMYKAŁA
68' VLADYSLAV TRACH
58' MARCIN KONIECZNY
8' DAMIAN MORACZEWSKI
Minuty
0-46
19. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 04/2022 12:00
Zjednoczeni II Stryków 3:1 LKS POLONIA Andrzejów Dobieszków (Dobieszków 63a)
11' DAWID BORS
24' ROBERT SOBCZAK
17' DAWID PRZYBYSZ
5' DAWID PRZYBYSZ
85' Mateusz Krzyżanek
85' JAKUB SŁOWIANEK
81' MARCIN KONIECZNY
39' Daniel Milczarski
23' JAKUB SZUMIGAJ
Minuty
0-55
18. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2022 16:00
Błękitni Dmosin 4:1 Zjednoczeni II Stryków Stadion Leśny ( Dmosin Drugi 1 )
89' Marcin Górski
29' PIOTR BŁASZCZYK
17' NORBERT KLIMCZAK
13' Jakub Nowak
4' PIOTR BŁASZCZYK
42' PAWEŁ MIELCZAREK
28' Jakub Nowak
12' NORBERT KLIMCZAK
Minuty
0-90
17. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 03/2022 16:00
Czarni Smardzew 3:1 Zjednoczeni II Stryków Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego w Rosanowie ( Rosanów, Długa 92 )
62' Łukasz Lubiński
40' Krzysztof Kukieła
26' Maciej Ferenc
15' Damian Pietrasiak
90' MARCIN KONIECZNY
Minuty
0-90
15. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 03/2022 12:00
Zjednoczeni II Stryków 2:1 LKS Sokół Popów Dobieszków ( Dobieszków 63a )
63' Maciej Witczak
13' SZYMON MŁYNARCZYK
7' Adrian Olszewski
89' Jakub Nowak
68' Mariusz Małecki
67' Adam Gibała
50' MARCIN KONIECZNY
41' PIOTR SĘDZIKOWSKI
40' Adrian Olszewski
40' KAMIL SINIARSKI
Minuty
0-90
14. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 11/2021 12:00
LKS Sokół Popów 1:5 Zjednoczeni II Stryków Stadion Gminny w Bielawach (Bielawy )
63' DAWID LEŚNIEWSKI
67' Michał Stawiany
57' DAWID MIEDWIEDIEW
27' DAWID MIEDWIEDIEW
24' Wojciech Kucharski
15' DAWID MIEDWIEDIEW
30' Kamil Leśniak
Minuty
0-90
1. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 11/2021 12:00
Zjednoczeni II Stryków 1:7 LZS Justynów Dobieszków ( Dobieszków 63a )
88' Oskar Ratajczak
52' KACPER AMBROZIK
51' Przemysław Wilk
47' Przemysław Wilk
35' Przemysław Wilk
25' Kamil Gumel
13' Jaromir Bergiel
72' ROBERT SOBCZAK
61' KAMIL SINIARSKI
57' DAWID PRZYBYSZ
55' MIKOŁAJ DEMBIŃSKI
50' KONRAD CHMURSKI
42' WIKTOR WEJMAN
32' Kamil Gumel
30' Maciej Witczak
Minuty
0-50
13. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2021 13:30
LKS Gałkówek 5:1 Zjednoczeni II Stryków Stadion Leśny (Gałków Duży, Główna 183)
66' MARCIN KONIECZNY
48' Kamil Karpiński
45' Adrian Brzeziński
88' JAKUB SZCZEPANIAK
22' JAKUB SZCZEPANIAK
15' DAWID ADAMCZYK
65' MARCIN KONIECZNY
39' OLAF KALISIAK
77' KONRAD CHMURSKI
77' KONRAD CHMURSKI
34' KONRAD CHMURSKI
Minuty
0-90
12. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2021 15:00
KKS Koluszki 4:1 Zjednoczeni II Stryków Koluszkowski Klub Sportowy (Koluszki )
67' DAWID PRZYBYSZ
83' Jacek Jankowski
68' OSKAR KACPERSKI
50' MICHAŁ MAJEROWSKI
43' KAMIL POTAKOWSKI
65' Mariusz Małecki
65' ADRIAN MARCZYK
Minuty
0-90
11. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 10/2021 12:00
Zjednoczeni II Stryków 3:3 Victoria Łódź Zjednoczni Stryków ( Stryków, Brzezińska 24 )
90'+1 Artur Polaszczyk
69' Artur Polaszczyk
31' KRZYSZTOF SOBIESKI
54' MARCIN KONIECZNY
73' ŁUKASZ ŚCIŚLEWSKI
16' DAWID PRZYBYSZ
90'+4 PIOTR IDZIKOWSKI
90'+4 JAKUB SŁOWIANEK
88' KRZYSZTOF SOBIESKI
76' Wojciech Trawiński
67' Kamil Kołodziejczak
43' DAWID PRZYBYSZ
30' Sebastian Płócienniczak
Minuty
0-90
10. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2021 15:00
56' DAWID BEŁDZIŃSKI
90' ROBERT SOBCZAK
80' KAMIL SINIARSKI
73' MARCIN KONIECZNY
69' Kamil Kołodziejczak
63' Kamil Kołodziejczak
51' Jacek Jakubowski
46' Jacek Jakubowski
65' Gabriel Mikołajczyk
24' KONRAD CHMURSKI
Minuty
0-90
9. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2021 12:00
Zjednoczeni II Stryków 3:0 KS OSP ISKRA GŁOWNO Zjednoczni Stryków ( Stryków, Brzezińska 24 )
69' MARCIN KONIECZNY
61' MARCIN KONIECZNY
37' ŁUKASZ ŚCIŚLEWSKI
67' Mariusz Małecki
57' ŁUKASZ ŚCIŚLEWSKI
49' MARCIN KONIECZNY
38' DAWID BEŁDZIŃSKI
Minuty
65-90
8. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2021 11:00
Zjednoczeni II Stryków 3:4 Huragan Swędów Zjednoczni Stryków (Stryków, Brzezińska 24)
88' Rafał Niewiadomski
60' Rafał Mazur
22' Piotr Rogala
9' Piotr Rogala
90' Mariusz Małecki
71' DAWID PRZYBYSZ
4' Mariusz Małecki
58' ANTON VOROBEI
80' JAKUB MALCZEWSKI
39' JAKUB MALCZEWSKI
80' JAKUB MALCZEWSKI
30' JAKUB SŁOWIANEK
Minuty
0-36
6. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2021 14:00
LKS POLONIA Andrzejów 4:2 Zjednoczeni II Stryków LKS Polonia ŁÓDZ ANDRZEJÓW (Łódź-Widzew, Rokicińska 450)
32' MARCIN KONIECZNY
19' DAWID PRZYBYSZ
67' KAMIL GWADERA
49' GRZEGORZ MIKOŁAJCZYK
46' GRZEGORZ MIKOŁAJCZYK
7' DAWID BORS
88' Mariusz Małecki
41' JAKUB MALCZEWSKI
23' PIOTR KAMIŃSKI
Minuty
0-90
5. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2021 12:00
Zjednoczeni II Stryków 6:3 Błękitni Dmosin Dobieszków 63A , 95-010 Stryków
90'+3 DAWID PRZYBYSZ
90'+2 Yurii Sklianchuk
86' DAWID PRZYBYSZ
83' DAWID PRZYBYSZ
59' DAWID PRZYBYSZ
44' DAWID PRZYBYSZ
8' DAWID PRZYBYSZ
4' NIKODEM ANDRZEJEWSKI
3' Mateusz Kwiatkowski
58' JAKUB SUCHENEK
42' PIOTR BŁASZCZYK
Minuty
0-46
4. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2021 17:00
Zjednoczeni II Stryków 3:4 Czarni Smardzew LKS Struga Dobieszków (Dobieszków 63A)
71' Damian Pietrasiak
54' Damian Pietrasiak
45' Kamil Kopera
43' DAWID BARAN
24' ROBERT SOBCZAK
19' ROBERT SOBCZAK
6' Tomasz Zawadzki
78' DAMIAN MORACZEWSKI
69' ROBERT SOBCZAK
53' KAMIL SINIARSKI
40' JAKUB MALCZEWSKI
28' RAFAŁ GANITA
10' Kamil Kopera
Minuty
0-79
2. kolejka
Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.
DAMIAN MORACZEWSKI | ZAWODNIK - Łączy nas piłka
Znajdź nas na:
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.