Tylko u nas

Pełne przygód wypady w miejsca nieoczywiste? Pewnie… jesteście na tak! Piłkarzom reprezentacji Polski też się w historii zdarzały dość niestandardowe, piłkarskie podróże na drugi koniec świata. Montreal, Asunción, Kapsztad, Abu Zabi, Seul, Rijad czy Chicago – między innymi do tych miast „biało-czerwoni” wybierali się na mecze towarzyskie. Nieraz dość dziwne. Zresztą sami zobaczcie – przed Wami wybrane przez nas 17 najbardziej egzotycznych wypraw polskiej kadry. Oczywiście tylko tych, z których zachował się telewizyjny przekaz.

Tylko u nas

W historii reprezentacji Polski trzech zawodników zaliczyło zaledwie jednominutowy występ. Jednym z nich jest Andrzej Bledzewski, który wszedł na boisko w doliczonym czasie gry towarzyskiego starcia z Irlandią Północną. – Więcej w tym meczu operowałem nogami, niż rękami, więc można powiedzieć, że trochę ze mnie Manuel Neuer. Pomimo tego, że zagrałem tylko minutę, występ w reprezentacji mam – wspomina z uśmiechem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności