Federacja

W samo południe w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej rozpocznie się dwudniowa Ogólnopolska Konferencja Trenerów UEFA PRO & UEFA A. Na 1100 osób uprawnionych do uczestnictwa swój przyjazd zapowiedziało aż 800 polskich szkoleniowców. W programie spotkania są wystąpienia m.in. Adama Nawałki, Marcina Dorny oraz byłego selekcjonera reprezentacji Australii, Holgera Osiecka.

Reprezentacja A

– Każdy z nas ma świadomość, że czekają nas bardzo ważne mecze. Czasu jest coraz mniej, więc to dla nas bardzo istotne – mówił Kamil Glik na konferencji prasowej dzień przed meczem towarzyskim z Serbią. Na temat występu z Serbią wypowiedział się również Grzegorz Krychowiak. – Doszedłem do siebie po kontuzji, ale to decyzja trenera czy będę mógł zagrać. On jest tutaj szefem i to on decyduje o składzie wyjściowym – powiedział pomocnik.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 we wtorek o godzinie 17:00 odbędzie na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy oficjalny trening przed meczem z Finlandią. Pierwszy kwadrans zajęć będzie otwarty dla mediów. O godzinie 18:15 w sali konferencyjnej na stadionie odbędzie się również konferencja prasowa, w której wezmą udział selekcjoner Marcin Dorna, a także napastnik reprezentacji – Mariusz Stępiński.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności