OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Olimpia Grudziądz
30
70
22
4
4
62:19
10
2
3
33:14
12
2
1
29:14
0
0
0
0:14
2. Kotwica Kołobrzeg
30
66
20
6
4
61:22
10
2
3
29:11
10
4
1
32:11
0
0
0
0:11
3. Unia Janikowo
31
53
16
5
10
56:45
7
4
4
26:17
9
1
6
30:17
0
0
0
0:17
4. Pogoń II Szczecin
31
51
14
9
8
52:33
9
4
3
31:12
5
5
5
21:12
2
1
0
5:12
5. POGOŃ Nowe Skalmierzyce
31
51
15
6
10
47:39
9
2
5
24:14
6
4
5
23:14
2
1
0
7:14
6. SOKÓŁ Kleczew
30
51
16
3
11
47:35
9
1
5
28:16
7
2
6
19:16
0
0
4
4:16
7. Świt Szczecin
30
50
14
8
8
48:31
7
3
4
23:14
7
5
4
25:14
0
0
0
0:14
8. BŁĘKITNI Stargard
31
45
13
6
12
44:45
7
4
4
19:17
6
2
8
25:17
0
0
0
0:17
9. POLONIA Środa Wlkp.
30
43
12
7
11
38:43
5
4
6
18:24
7
3
5
20:24
0
0
2
0:24
10. Zawisza Bydgoszcz
30
43
12
7
11
48:41
7
2
7
19:20
5
5
4
29:20
2
0
0
9:20
11. Stolem Gniewino
30
39
10
9
11
36:52
7
3
5
21:24
3
6
6
15:24
0
0
0
0:24
12. KP Starogard Gdański
30
37
10
7
13
38:44
4
5
6
20:25
6
2
7
18:25
0
0
0
0:25
13. Bałtyk Gdynia
30
33
9
6
15
40:47
7
3
5
28:21
2
3
10
12:21
0
0
0
0:21
14. GKS Przodkowo
30
32
8
8
14
32:44
5
5
5
18:18
3
3
9
14:18
0
0
0
0:18
15. Bałtyk Koszalin
30
31
8
7
15
34:50
4
4
7
18:23
4
3
8
16:23
0
0
0
0:23
16. JAROTA Jarocin
30
29
7
8
15
33:40
2
4
9
17:27
5
4
6
16:27
0
0
0
0:27
17. Elana Toruń (Wycofana z rozgrywek)
34
21
6
3
25
36:84
3
2
12
23:41
3
1
13
13:41
0
0
0
0:41
18. Polski Cukier Kluczevia Stargard
30
20
5
5
20
20:58
2
3
10
11:28
3
2
10
9:28
0
0
0
0:28
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Siarka Tarnobrzeg S.A.
30
63
19
6
5
61:26
12
1
2
34:7
7
5
3
27:7
0
0
0
0:7
2. ŁKS Łagów
30
60
18
6
6
52:25
9
4
2
32:16
9
2
4
20:16
0
0
0
0:16
3. Cracovia SSA Kraków
30
57
17
6
7
62:29
9
4
2
35:12
8
2
5
27:12
1
0
1
5:12
4. Chełmianka Chełm
30
57
17
6
7
47:29
8
3
4
22:15
9
3
3
25:15
1
0
1
4:15
5. Avia Świdnik
30
56
17
5
8
52:26
7
5
3
30:14
10
0
5
22:14
0
0
0
0:14
6. NKP Podhale Nowy Targ
30
54
16
6
8
59:39
11
2
2
37:12
5
4
6
22:12
0
0
0
0:12
7. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
30
44
12
8
10
34:31
7
2
6
17:16
5
6
4
17:16
1
1
0
1:16
8. Wisłoka Dębica
30
44
11
11
8
47:51
7
5
3
31:25
4
6
5
16:25
0
1
1
0:25
9. Unia Tarnów
30
42
10
12
8
44:41
4
9
2
21:19
6
3
6
23:19
0
0
0
0:19
10. Stal Stalowa Wola P.S.A.
30
41
12
5
13
39:38
7
2
6
26:19
5
3
7
13:19
0
0
0
0:19
11. Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
30
40
10
10
10
47:47
5
4
6
20:22
5
6
4
27:22
0
0
0
0:22
12. CZARNI Połaniec
30
34
9
7
14
38:53
7
3
5
22:20
2
4
9
16:20
1
0
1
4:20
13. MKS SOKÓŁ SIENIAWA
30
34
9
7
14
35:58
7
3
5
19:22
2
4
9
16:22
1
0
1
4:22
14. Podlasie Biała Podlaska
30
33
7
12
11
31:42
5
5
5
19:19
2
7
6
12:19
0
0
0
0:19
15. SKS WISŁA Sandomierz
30
27
7
6
17
34:58
3
3
9
11:23
4
3
8
23:23
0
0
0
0:23
16. Korona Rzeszów
30
26
6
8
16
38:59
3
4
8
19:29
3
4
8
19:29
0
0
0
0:29
17. Tomasovia Tomaszów Lubelski
30
18
4
6
20
32:59
1
5
9
17:30
3
1
11
15:30
0
0
0
0:30
18. Wólczanka Wólka Pełkińska
30
14
3
5
22
26:67
1
2
12
12:34
2
3
10
14:34
0
0
0
0:34
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. ZAGŁĘBIE II LUBIN
30
67
20
7
3
73:36
11
3
1
45:16
9
4
2
28:16
0
0
0
0:16
2. BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O.
30
59
18
5
7
50:29
9
3
3
25:15
9
2
4
25:15
0
0
0
0:15
3. 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
30
57
16
9
5
67:33
9
4
2
41:16
7
5
3
26:16
0
0
0
0:16
4. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
30
55
16
7
7
59:36
8
3
4
28:15
8
4
3
31:15
0
0
0
0:15
5. MIEDŹ II LEGNICA
30
52
15
7
8
52:44
8
3
4
27:24
7
4
4
25:24
0
0
0
0:24
6. LKS GOCZAŁKOWICE- ZDRÓJ
30
47
13
8
9
42:36
8
4
3
25:16
5
4
6
17:16
0
0
0
0:16
7. GÓRNIK II ZABRZE S.A.
30
45
13
6
11
42:39
7
4
4
19:13
6
2
7
23:13
0
0
0
0:13
8. BTP STAL BRZEG
30
40
12
4
14
39:37
7
1
7
21:18
5
3
7
18:18
0
0
0
0:18
9. GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
30
38
9
11
10
41:51
7
5
3
25:23
2
6
7
16:23
0
0
0
0:23
10. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
30
37
9
10
11
43:46
4
5
6
18:23
5
5
5
25:23
0
0
0
0:23
11. KS LECHIA ZIELONA GÓRA
30
36
9
9
12
39:40
4
6
5
22:21
5
3
7
17:21
1
1
0
2:21
12. MKS KLUCZBORK
30
36
10
6
14
43:51
6
2
7
28:23
4
4
7
15:23
0
1
1
0:23
13. WARTA GORZÓW WLKP.
30
35
9
8
13
39:46
4
5
6
21:21
5
3
7
18:21
0
0
0
0:21
14. CARINA GUBIN
30
34
10
4
16
36:43
6
3
6
19:15
4
1
10
17:15
1
0
1
3:15
15. ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O.
30
34
9
7
14
37:55
5
4
6
20:24
4
3
8
17:24
1
0
1
2:24
16. PIAST ŻMIGRÓD
30
32
9
5
16
41:62
6
0
9
19:29
3
5
7
22:29
0
0
0
0:29
17. KARKONOSZE JELENIA GÓRA
30
30
9
3
18
36:57
6
2
7
20:21
3
1
11
16:21
0
0
0
0:21
18. FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ
30
15
3
6
21
24:62
0
4
11
13:34
3
2
10
11:34
0
0
0
0:34
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. KS Legionovia
32
73
22
7
3
68:34
14
1
1
39:11
8
6
2
29:11
0
0
0
0:11
2. POLONIA WARSZAWA S.A.
31
69
22
3
6
69:21
13
0
3
46:11
9
3
3
23:11
0
0
0
0:11
3. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
31
54
16
6
9
52:35
8
4
4
32:21
8
2
5
20:21
0
0
0
0:21
4. Legia II Warszawa S.A.
31
52
15
7
9
69:44
10
2
3
39:19
5
5
6
30:19
0
0
0
0:19
5. KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ.
32
51
15
6
11
56:40
9
4
3
26:12
6
2
8
30:12
1
0
1
5:12
6. KS Błonianka
31
51
15
6
10
55:53
8
4
4
33:23
7
2
6
22:23
1
0
1
2:23
7. KS Ursus W-wa
31
48
14
6
11
48:55
7
2
7
22:32
7
4
4
26:32
2
0
0
4:32
8. UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.
32
48
15
3
14
55:49
6
1
9
21:27
9
2
5
34:27
0
0
2
2:27
9. ŁKS II Łódź S.A.
31
45
12
9
10
50:44
7
3
5
31:25
5
6
5
19:25
0
0
0
0:25
10. Jagiellonia II Białystok SSA
31
43
13
4
14
58:54
6
3
7
26:25
7
1
7
32:25
0
0
0
0:25
11. PELIKAN Łowicz
31
42
11
9
11
54:38
7
4
4
34:17
4
5
7
20:17
0
0
0
0:17
12. RKP 1926 Broń Radom
31
41
12
5
14
37:51
8
5
2
24:19
4
0
12
13:19
0
0
0
0:19
13. KS KUTNO
31
39
10
9
12
40:50
5
6
5
18:20
5
3
7
22:20
0
0
0
0:20
14. MKS Pilica Białobrzegi
31
35
10
5
16
45:66
7
3
5
28:25
3
2
11
17:25
0
0
0
0:25
15. GKS Mamry Giżycko
31
33
10
3
18
31:60
4
0
11
12:27
6
3
7
19:27
0
0
0
0:27
16. MLKS Znicz Biała Piska
32
32
9
5
18
39:62
4
3
9
17:26
5
2
9
22:26
0
0
0
0:26
17. GKS LZS Wikielec
31
30
6
12
13
32:49
3
6
6
17:21
3
6
7
15:21
0
0
0
0:21
18. Sokół Aleksandrów
31
25
5
10
16
33:48
3
4
9
19:26
2
6
7
14:26
0
0
0
0:26
19. Wissa Szczuczyn
32
18
3
9
20
24:62
2
7
7
17:27
1
2
13
7:27
0
0
0
0:27
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności