Ekstraklasa futsal

Coraz mniej niewiadomych w futsalowej ekstraklasie. Nadal co prawda nie wiemy, kto zakończy obecny sezon na drugim miejscu, ale aktualnie w lepszej sytuacji jest Constract Lubawa. Resztki nadziei na utrzymanie stracili kibice w Katowicach, natomiast to, kto będzie czwartym spadkowiczem rozstrzygnie się pomiędzy ekipami z Brzegu i Warszawy. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki.

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin nowym liderem Centralnej Ligi Juniorów! Ekipa z Dolnego Śląska po wznowieniu rozgrywek dwa mecze wygrała i dwa zremisowała. Na pierwszym miejscu w weekend zdystansowała Wisłę Kraków, która w ostatnich tygodniach zdobyła tylko jeden punkt. Za plecami najlepszej dwójki „swoje” robi Pogoń Szczecin. Pierwszej porażki w tym roku doznała Escola Varsovia.

Centralna Liga Juniorów

Coraz ciekawiej wygląda rywalizacja w Centralnej Lidze Juniorów. W walkę o medale zaangażowanych jest nawet siedem drużyn. W niedzielę z kamerami ŁNP byliśmy w Gdyni, gdzie Arka starała się powstrzymać rozpędzającą się Pogoń Szczecin. Bezskutecznie, bo goście po dwóch golach po przerwie zapewnili sobie zwycięstwo. Obejrzyj powtórkę spotkanai na ŁNP TV.

Puchar Polski futsal

Mnóstwo zwrotów akcji w finałowym dwumeczu, ogromne emocje, w końcu wygrana po rzutach karnych – tak w skrócie wyglądała finałowa rywalizacja w futsalowym Pucharze Polski drużyny Red Dragons Pniewy z Piastem Gliwice. Dla ekipy z Wielkopolski to historyczny sukces, na który w klubie pracowano od lat. – To zwieńczenie pewnego etapu – mówi krótko menadżer Rafał Gnybek, który był jednym z głównych pomysłodawców drużyny futsalowej w Pniewach.

Centralna Liga Juniorów

To była niesamowita seria spotkań! Wszystkie mecze CLJ miały duży ciężar gatunkowy, a cztery aktualnie najlepsze drużyny rywalizowały pomiędzy sobą. Gdy dodamy do tego klasyk Lecha z Legią, to mamy prawdziwy obraz młodzieżowych emocji w weekend majowy. W żadnym z tych meczów nie udało się wyłonić zwycięzcy, na czym najmocniej skorzystały jedenastki Górnika Zabrze i Escoli.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności