Reprezentacja młodzieżowa U-16

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Dariusz Gęsior ogłosił zmianę w powołaniach na towarzyski dwumecz z Turcją. Miejsce kontuzjowanego Krystiana Boreckiego (RSC Anderlecht) zajął Igor Martuszewski (Pooń Szczecin). Biało-czerwoni rozegrają dwa mecze towarzyskie z Turcją w dniach 17 września i 19 września.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Niezwykle emocjonujący finał Pucharu Syrenki! Anglia prowadziła już 2:0 i to po dziesięciu minutach, ale zespół Marcina Dorny jeszcze do przerwy wyrównał i utrzymał wynik. O zwycięstwie w turnieju zadecydowały rzuty karne, które skuteczniej wykonywali Anglicy. Zapraszamy na skrót spotkania.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski U-21, której trenerem jest Czesław Michniewicz, wygrała 4:0 z Estonią w kwalifikacjach do mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Byliśmy z drużyną przez cały dzień meczowy. Towarzyszyliśmy zawodnikom na murawie, w szatni czy tunelu Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Zobaczcie, jak wyglądało to spotkanie od kuchni.

We wtorek w finale Pucharu Syrenki reprezentacja Polski do lat 17 uległa Anglii w rzutach karnych (2:2, 1:3 k.), choć wcześniej musiała odrabiać dwubramkowe straty. – To był mecz godny finału. To miała być dla nas nagroda i dokładnie tak do tego podeszliśmy: za ciężką pracę mieliśmy okazję jeszcze w rzutach karnych ten turniej wygrać – podsumowuje turniej Marcin Dorna, selekcjoner drużyny z rocznika 2003.