Reprezentacje młodzieżowe

Tylko w magazynie Młoda Polska zobaczysz wszystkie bramki, jakie padały we wrześniowych meczach młodzieżowych reprezentacji Polski, od U-21 do U-17. Ponadto przed naszymi kamerami kulisy swojego debiutu we francuskim gigancie, Paris Saint-Germain, zdradził Marcin Bułka, a Patryk Dziczek przyznał, skąd otrzymał propozycję tego lata, zanim trafił do Lazio.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

W swoim kolejnym domowym meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2021 w kategorii U-21 prowadzona przez Czesława Michniewicza reprezentacja Polski zagra z Serbią (15.10, godz. 18). Miejscem tego wydarzenia będzie stadion miejski przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego 138 w Łodzi. Znane są już ceny biletów na to spotkanie.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Udany debiut w roli selekcjonera zaliczył Dariusz Gęsior, którego kadra do lat 16 pokonała w Szczecinku Turcję po golu George’a Chmiela. Drugie spotkanie z tymi rywalami już w czwartek, o godz. 16, również do obejrzenia na kanale „Łączy Nas Piłka”.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Z nowym trenerem i w nowej kategorii wiekowej – tak swój kolejny etap w przygodzie z młodzieżową reprezentacją Polski rozpoczną piłkarze urodzeni w 2004 roku. Po udanym zakończeniu poprzedniego sezonu już pod wodzą Dariusza Gęsiora będą chcieli zacząć dobrymi występami w dwumeczu z Turcją. Pierwsza z transmisji spotkań na kanale „Łaczy Nas Piłka” już we wtorek o godz. 16.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności