Aktualności

II EDYCJA PROGRAMU rozwiń

Zakończyliśmy drugą edycją zajęć UEFA PLAYMAKERS, w którym nasze SuperBohaterki2 brały udział.

Dziękujemy, że z nami byliście! 🙂

A już niebawem, rozpoczniemy trzecią edycję 🙂

Dołącz do UEFA Playmakers! - II EDYCJA PROGRAMU rozwiń

Rozpoczynamy zapisy do drugiej edycji BEZPŁATNYCH zajęć dla dziewczynek w wieku 5-8 lat w ramach programu UEFA Playmakers!
Podczas I EDYCJI 34 dziewczynki wyruszyły z bohaterami bajki INIEMAMOCNI 2 w magiczną podróż! 🙂 Jak będzie tym razem?
Przekonaj się już dziś!

10 zajęć - 5 tygodni fantastycznej, bajkowej przygody z bohaterami bajek Disneya! 🙂🤩

UEFA Playmakers to przełomowy program piłkarski, który wykorzystuje znane na całym świecie opowiadania Disneya, aby zachęcić dziewczynki do aktywności fizycznej! 🙂

Zajęcia UEFA Playmakers - Ośrodek FSA Kraków
📅 w każdy poniedziałek oraz piątek (od 06.09.2021r.)
🕟 godz. 18:00 - 19:00 (poniedziałki) oraz 17:00 - 18:00 (piątki)
🏟 Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6, 31-979 Kraków

Startujemy już 6 września 2021r.!

Aby wziąć udział w programie należy wysłać zgłoszenie e-mail na adres:
📧 biuro@fsacademy.pl
Szczegółowe informacje:
📱 509-253-477
📱 509-592-147
Ilość miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej na:
http://fsacademy.pl/uefa_playmakers,m33.html
Zapraszamy!
Dołącz z nami do bajkowego świata Disneya! 🙂
#piłkadlawszystkich
#uefaplaymakers

Dziewiąte i Dziesiąte zajęcia UEFA PLAYMAKERS! :) rozwiń

Przedostatnie i ostatnie zajęcia z programu UEFA PLAYMAKERS to kolejny świetnie spędzony czas Super Bohaterek, które dzielnie walczyły i razem ze sobą współpracowały, aby ratować świat przed kolejnymi niebezpiecznymi przygodami.

Dziękujemy że z nami byliście!

Ósme zajęcia UEFA PLAYMAKERS! :) rozwiń

Podczas 8-mych zajęć nasze Super Bohaterki pomogły uratować Elastynę i pana Iniemamocnego zdejmując im magiczne hipnogogle z oczu. Ratując też innych Supersów, podjęliśmy wspólnie decyzje o schwytaniu Eweliny/Ekrantyrana oraz uratowaniu statku, który kierował się w stronę nadbrzeża.
Działając razem osiągamy swój cel, bo mamy SuperMoc!!

Siódme zajęcia UEFA PLAYMAKERS! :) rozwiń

Kolejne zajęcia naszych SuperBohaterek za nami!

Temat zajęć to moc hipnozy. Była to bardzo niebezpieczna misja, ale wspólnymi siłami udało nam się uciec z domu Iniemamocnym samochodem Boba przed wszystkimi Supersami, którzy mieli na oczach hipnogogle.
Ruszyłyśmy ratować rodziców, którzy zostali porwani na statku Dev Tech

Szóste zajęcia UEFA PLAYMAKERS! :) rozwiń

W ostatniej misji Super Bohaterki pomogły Elastynie w schwytaniu Ekrantyrana. Dzisiaj chcieliśmy to wspólnie uczcić i zorganizowaliśmy przyjęcie w wieżowcu Dev Tech z Winstonem i Eweliną, na którym pojawili się też inni Supersi. Każdy był wyjątkowy, ponieważ posiadał inną moc jak np. latanie czy otwieranie przejść do innych światów.

Super Bohaterki były pod wielkim wrażeniem i postanowiły nabrać nowych umiejętności. Wszyscy się świetnie bawili.

W pewnym momencie, Elastyna poszła do innego pokoju, aby obejrzeć nagranie z Ekrantyranem. Po obejrzeniu zdała sobie sprawę, że facet od pizzy nie jest Ekrantyranem!! Ewelina zaskoczyła Elastynę w pokoju i założyła jej na oczy parę hipnogogli. Ewelina jest Ekrantyranem!!!

Co się stanie z Elastyną? Czy już na zawsze będzie pod kontrolą Ekrantyrana (Eweliny)?

Aby dowiedzieć się jak zakończy się ta historia, Zapraszamy na dzisiejsze zajęcia, które odbędą się o godzinie 17:00 i 18:15

Piąte zajęcia UEFA PLAYMAKERS! :) rozwiń

Podczas 5-tych już zajęć UEFA PLAYMAKERS mogliśmy wykorzystać nasze SUPERMOCE do wkroczenia w kolejną przygodę! :) Tym razem głównym motywem zajęć był CZAS EDNY! Nasze Super Bohaterki miały za zadanie zbudować bramę Endy, pojazd oraz rezydencję, by następnie wraz z Edną zaprojektować kostiumy Supersów oraz zagrać w grę. Była SUPERMOC!

Czwarte zajęcia UEFA PLAYMAKERS! :) rozwiń

Nasze Super Bohaterki podczas dzisiejszych zajęć pomagały Elastynie uratować ludzi przed Ekrantyranem. Ekrantyran ma moce hipnotyzowania oczami i przejmuje kontrolę nad innymi. Przejął również helikopter ambasador Henrietta Selick, która jest ważną osobą w mieście New Urbem. Dużą odwagą i determinacją wykazały się Super Bohaterki ratując najpierw Panią ambasador, a później pokonały Ekrantyrana zdejmując mu hipnogogle. Zdezorientowany nie wiedział co się stało. Super Bohaterki pomogły Elastynie uratować miasto, ponieważ mamy Supeeer MOC! 🙂

Trzecia zajęcia UEFA PLAYMAKERS! :) rozwiń

Biegniemy do Was z kolejną dawką bajkowych emocji związanych z trzecimi już zajęciami UEFA Playmakers w naszej Akademii! :-)

Wczoraj nasze Super Bohaterki zyskały kolejne supermoce! Tym razem bohaterem zajęć był Jack-Jack! Wraz z nim do wykonania kolejnej misji wykorzystaliśmy laserowe oczy, pełzanie po ścianach czy przeskakiwanie pomiędzy wymiarami!

Była MOC! :-) 🤩

Drugie zajęcia UEFA PLAYMAKERS rozwiń

Czy jesteście gotowi na kolejną przygodę z bohaterami bajki Iniemamocni 2 oraz ekipą FSA?! Ekipa Supersów wyruszy przez pogrążone w ciemności miasto, by uratować je przed zbliżającą się katastrofą pociągu..😱 Będzie się działo! A nasze Super Bohaterki użyją swoich wspaniałych Supermocy, by pomóc uratować miasto przed zagładą! My już nie możemy się doczekać! 🤩

PARTNERZY OŚRODKA

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności