Aktualności

Czy Kielce są gotowe na Superbohaterki? rozwiń

Od niedzieli 2 maja ruszamy z wyjątkowym projektem UEFA Playmakers. Jedyne takie zajęcia w województwie świętokrzyskim tym razem zawitają w jego stolicy. Po przygodach w Bilczy, czas by w Kielcach zawitała Iniemamocna rodzinka! Czy znacie Elastynę? A może Jack - Jack to wasz ulubiony bohater? Przyjdźcie i przekonajcie się jaka przygody miała ta rodzinka i towarzyszcie im w nich!

Zajęcia bezpłatne dla dziewcząt w wieku 5-8 lat!
Więcej informacji pod nr 794-566-042.

W galerii zdjęcia z poprzedniego cyklu zajęć! Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie nr 2 z Iniemamocną Rodzinką! rozwiń

Kolejny raz spotkaliśmy się w Bilczy na zajęciach UEFA Playmakers! Tym razem na zajęciach dopisało więcej Superbohaterek z czego cieszymy się bardzo! Za tydzień dziewczynki poznają dalsze losy super rodzinki! Zapraszamy serdecznie na halę w Bilczy w niedzielę o 10:00!

Pierwsze zajęcia już w niedzielę 8 listopada w Bilczy! rozwiń

Już w tą niedzielę pierwsze takie zajęcia w województwie świętokrzyskim! PZPN, Disney, UEFA i KSP Kielce ruszają w bajkowy świat z dziewczynkami w wieku 5-8 lat. Serdecznie zapraszamy w każdą niedzielę od 10:00 do 11:00 na halę w Bilczy (ul. Szkolna 1).

PARTNERZY OŚRODKA

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności