Ośrodek UEFA Playmakers PLAYMAKERS ŻARY


 

Aktualności

III edycja UEFA Playmakers w SP 2 w Żarach we wrześniu 2021 rozwiń

19 września o godz. 13.45 rozpoczynamy III edycję UEFA Playmakers tym razem z nową bajką Kraina Lodu 2. :)

Wzrost obostrzeń dot. COVID rozwiń

Uprzejmie informujemy, że zajęcia 29.03 i 31.03 nie odbędą się ze względu na wzrost obostrzeń. II edycję projektu UEFA Playmakers dokończymy w możliwie najbliższym terminie.

II edycja UEFA Palymakers w Żarach rozwiń

Miło mi Państwu zakomunikować, że w SP-2 w Żarach odbywać się będzie już II edycja UEFA Playmakers + Disney. SP 2 razem z KS Promień Żary uzyskały rekomendację UEFA oraz PZPN do miana jednego z 30-tu ośrodków, w Polsce, w którym jest realizowany ten projekt.  
Zajęcia są oparte na scenariuszu bajki Disneya - Iniemamocni 2, które są podzielone na 8 scenariuszy - sesji z wykorzystaniem postaci i historii filmu. Na kolejnych zajęciach kontynuuje się opowieść związaną z danym filmem, ale też scenariusze są tak zbudowane, że jeśli dziewczynka dołączy w trakcie, to łatwo odnajdzie się w historii. W każdej sesji czyta się rozdział opowiadania i zachęca się dziewczynki do udziału w powiązanych z tymi zajęciami ćwiczeniach, zabawach oraz grach. Na zakończenie scenariusza dzieci otrzymują paszporty do kolejnej przygody.
Metodologia zajęć oparta jest na badaniach przeprowadzonych przez Leeds Beckett University. Takie zajęcia były już przeprowadzone w angielskiej federacji i cieszyły się ogromną popularnością. Teraz idea programu została rozszerzona o kolejne 4 kraje. Znalazła się w niej również Polska.

Kiedy rozpoczynają się zajęcia? Zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek 01.03.2021r., o godz. 16.30, w SP-2 Żary, ul. G. Zapolskiej 16, hala sportowa.

Kto będzie prowadził zajęcia? Jacek Malewicz - nauczyciel dyplomowany, trener kadry LZPN, trener UEFA-A, Robert Dziadul - nauczyciel dyplomowany, trener UEFA-B oraz Kornelia Bielińska trener grup naborowych KS Promień Żary, trener Grassroots C.

Ile trwają zajęcia i gdzie będą się odbywać? Zajęcia będą się odbywać cyklicznie przez 5 tygodni w poniedziałki oraz środy od godziny 16.30 do 17.30 w hali sportowej SP 2 w Żarach.

Ps. Warunkiem przystąpienia do zajęć jest wypełnienie i dostarczenie na zajęcia formularza zgody rodzica / opiekuna prawnego. Znajduje się on na: www.laczynaspilka.pl/playmakers.html oraz stronie SP 2 w Żarach: http://sp2zary.pl/


tel. kontaktowy: Malewicz Jacek tel. 690 315 377, Robert Dziadul tel. 608 424 084

Grupy


Kadra


Jacek Malewicz
I trener
Kornelia Bielińska
asystent
Robert Dziadul
asystent

Plan zajęć

Galeria

PARTNERZY OŚRODKA

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności