Ośrodek UEFA Playmakers PLAYMAKERS KKPK Medyk Konin


 

Aktualności

TERMIN KOLEJNYCH ZAJĘĆ JUŻ NIEDŁUGO! ☺ rozwiń

Rozpoczęcie kolejnego blok zajęć w ramach programu Playmakers jest przewidziane w okolicach końca lutego i początku marca 2022 roku. O miejscu, godzinie i dniu zajęć poinformujemy Państwa bliżej wskazanych wyżej miesięcy.

Dodatkowo zapraszamy na stronę Playmakers Konin na Facebooku, gdzie również są aktualizowane informacje odnośnie przeprowadzanych przez nasz ośrodek zajęć. Będziemy informować na bieżąco. ☺

DRUGI BLOK PLAYMAKERS ZREALIZOWANY! ☺ rozwiń

Drodzy Państwo, udało nam się zrealizować drugi blok zajęć w ramach programu Playmakers. Miał on miejsce w terminie od 27.10.2021r. do 08.12.2021r. Spotkania odbywały się regularnie w poniedziałki i środy o godzinie 19.00 w dużej sali gimnastycznej w Zespole Szkół Górniczo Energetycznych w Koninie, ul. Wyszyńskiego 3. Będziemy informować o kolejnych zajęciach już zaraz.

ZACZYNAMY Z ZAJĘCIAMI PLAYMAKERS! rozwiń

Już za chwilę ruszamy z zajęciami Playmakers w Koninie! ☺
Odbędą się one dokładnie 22.01.2021r o godzinie 17.00.
Miejsce: Sala gimnastyczna w Gimnazjum nr 6 w Koninie - Szkoła Mistrzostwa Sportowego, ul. Bydgoska 2. W celu dodatkowych informacji prosimy kontaktować się na wskazany numer - (604 739 008).

Zacznijcie ratować Miasto razem z nami SUPERBOHATERAMI!
Zapowiada się niesamowita zabawa, a w połączeniu z jedną z ulubionych bajek i przyjazną oraz otwartą atmosferą - uśmiech jest gwarantowany.

Ważna informacja - zajęcia są BEZPŁATNE. Zapraszamy do nas! ☺

Grupy


Plan zajęć

Galeria

PARTNERZY OŚRODKA

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności