Rusza nabór do drugiej edycji kursu UEFA B dla kobiet

Trenerzy18.01.2021 
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniu 18 stycznia 2021 roku otwarty zostaje nabór na kurs UEFA B dedykowany trenerkom. Zgłoszenia kandydatek przyjmowane są poprzez platformę PZPN24. Nabór potrwa do 5 lutego.

Rozpoczęcie kursu planowane jest na drugą połowę drugiego kwartału br. Tegoroczna edycja obejmie co najmniej 160 godzin zajęć i potrwa przez około pięć miesięcy. Zgodnie z harmonogramem sesje obywać się będą w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej lub w Łodzi, od poniedziałku do środy, w trzy- lub czterotygodniowych odstępach. Pomiędzy sesjami organizowane będą także spotkania w mikrogrupach. Od uczestniczek kursu wymagana będzie stuprocentowa frekwencja.

Nabór na kurs (za pośrednictwem platformy PZPN24) jest otwarty dla wszystkich trenerek posiadających:
- ważną licencję na poziomie minimum Grassroots C,
- minimum roczny staż pracy trenerskiej z powyższym dyplomem (wydanym przed 18 stycznia 2020 r.) oraz
- spełniających ogólne zasady aplikacji na kursy opisane w rozdziale drugim Uchwały nr V/75 ws. Organizacji Kursów Kształcenia Trenerów Piłki Nożnej Zgodnie Z Wymogami Konwencji Trenerskiej UEFA oraz Karty Grassroots UEFA (LINK).

Przewidywana liczba uczestniczek tegorocznego kursu to 24. Kwalifikację uzyskają kandydatki, które pomyślnie przejdą egzamin wstępny.

Druga edycja kursu UEFA B dla kobiet zostanie zorganizowana w ramach realizacji programu UEFA „Coach Development Project For Women”.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności