Komunikaty

Komisja Techniczna PZPN uprzejmie informuje, że Ogólnopolska Konferencja Trenerów 2020 zostaje odwołana z powoda aktualnej pandemii COVID-19. Informacje o konferencjach oraz warsztatach dokształcających organizowanych w Wojewódzkich ZPN zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

Komunikaty

Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN informuje, że trenerzy posiadający uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinie piłka nożna oraz dyplomy Klasy Mistrzowskiej, Klasy  I lub II wydane przed 23 sierpnia 2013 w ramach nadzorowanego przez MSiT systemu kształcenia instruktorów i trenerów sportowych lub wydany po 23 sierpnia 2013 roku (pod warunkiem, że dyplom został uzyskany na kursie rozpoczętym przed w/w terminem i organizowanym w ramach nadzorowanego do 23 sierpnia 2013 roku przez MSiT systemu kształcenia instruktorów i trenerów sportowych) będą mogli od 1 stycznia 2020 roku wymienić uprawnienia trenerskie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności