PKO Ekstraklasa

Dlaczego Lech nie może źle zacząć meczu z Legią? Co w tydzień zdołał poprawić Janusz Góra? Czy Czesław Michniewicz wyeliminuje indywidualne błędy swoich obrońców? Jak kluczowi są rozgrywający Legii w jej grze i dlaczego „Kolejorz” musi zaopiekować się zwłaszcza wahadłowym rywali? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed niedzielnym hitem PKO Ekstraklasy. Początek spotkania w Poznaniu o godz. 17.30.

PKO Ekstraklasa

W pierwszym meczu 24. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok odniosła cenne zwycięstwo i pokonała na własnym stadionie Cracovię 2:1. Bramki dla ekipy z Podlasia zdobyli Bartosz Bida i Taras Romanczuk. Trafieniem dla zespołu Michała Probierza, byłego trenera Jagiellonii, odpowiedział Thiago. Komplet punktów w Krakowie w pojedynku z Wisłą zdobył Raków Częstochowa. Oglądaj skróty wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy na Łączy Nas Piłka.

PKO Ekstraklasa

Marcel Zylla w przeciwieństwie do innych młodzieżowców PKO Ekstraklasy, piłkę poznawał najpierw od strony jednego z najlepszych klubów świata, by dopiero po czasie przenieść się na polskie boiska. Tutaj w mniejszym lub większym stopniu daje o sobie znać. A zdaniem ludzi wokół to, co najlepsze z jego udziałem dopiero nadejdzie. – Wierzymy, że będzie jednym z liderów ofensywy Śląska – mówi dyrektor sportowy wrocławian Dariusz Sztylka.

PKO Ekstraklasa

Spotkaniem Wisły Płock z Piastem Gliwice rozpoczęła się 23. kolejka rozgrywek PKO Ekstraklasy. W Płocku lepsi okazali się goście, którzy zwyciężyli 1:0 po golu Michała Chrapka. W meczu na szczycie Legia Warszawa pokonała natomiast pewnie Pogoń Szczecin 4:2 i znacznie przybliżyła się do tytułu mistrzowskiego. Zapraszamy do oglądania skrótów wszystkich spotkań!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności