Zjednoczeni II Stryków | Klasa A

Ostatni mecz

04 09/2022 12:00
Zjednoczeni II Stryków - LKS POLONIA Andrzejów Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2 Dobieszków (Dobieszków 63a)
idę na mecz ›

Zjednoczeni Stryków

Zjednoczeni II Stryków

Filip Adamczewski
0 FANÓW
Konrad Bełdziński
0 FANÓW
Dawid Bełdziński
0 FANÓW
Oleksil Bilorukavyi
0 FANÓW
Yevhen Briushenko
0 FANÓW
Michał Chądzyński
0 FANÓW
Błażej Ciołek
0 FANÓW
Kamil Cupriak
0 FANÓW
Mikołaj Dembiński
0 FANÓW
Mykola Devlysh
0 FANÓW
Roman Dnyshchun
0 FANÓW
Jan Domański
0 FANÓW
Michał Drogosz
0 FANÓW
Oleh Dzius
0 FANÓW
Vitalii Gaiovyi
0 FANÓW
Jakub Gawrych
1 FANÓW
Rafał Głowacki
0 FANÓW
Adam Hofman
0 FANÓW
Kamil Jakubowski
0 FANÓW
Marcin Juraś
0 FANÓW
Olaf Kalisiak
1 FANÓW
Mikołaj Kamańczyk
0 FANÓW
Paweł Klimecki
0 FANÓW
Kamil Kołodziejczak
0 FANÓW
Andrzej Kominiarczyk
0 FANÓW
Vladyslav Komlyk
0 FANÓW
Szymon Kosma
0 FANÓW
Wojciech Kucharski
0 FANÓW
Mateusz Kuśmierczyk
1 FANÓW
Mateusz Kwiatkowski
0 FANÓW
Łukasz Lubiński
0 FANÓW
Wojciech Majewski
0 FANÓW
Jakub Malczewski
0 FANÓW
Alan Malczewski
0 FANÓW
Mariusz Małecki
0 FANÓW
Krystian Markiewicz
0 FANÓW
Mikołaj Maschera
0 FANÓW
Patryk Miarka
0 FANÓW
Jan Mikoś
0 FANÓW
Jakub Miziołek
0 FANÓW
Szymon Młynarczyk
0 FANÓW
Damian Moraczewski
0 FANÓW
Patryk Nouri
0 FANÓW
Jakub Nowak
0 FANÓW
Damian Patora
0 FANÓW
Bartosz Pawlak
0 FANÓW
Hubert Polit
0 FANÓW
Stefan Potocki
0 FANÓW
Mykola Prylepa
0 FANÓW
Dawid Przybysz
0 FANÓW
Vladyslav Shestopalov
0 FANÓW
Oleksandr Shpak
0 FANÓW
Kamil Siniarski
0 FANÓW
Yurii Sklianchuk
0 FANÓW
Jakub Słowianek
0 FANÓW
Robert Sobczak
0 FANÓW
Michał Szczepaniak
0 FANÓW
Michał Szcześniak
0 FANÓW
Szymon Szymczak
0 FANÓW
Beksultan Tolonbaev
0 FANÓW
Vladyslav Trach
0 FANÓW
Kamil Tyburski
0 FANÓW
Maciej Witczak
0 FANÓW
Tomasz Zawadzki
0 FANÓW
Marcin Zimoń
0 FANÓW

Lublin: Klasa A Grupa 1 2022/2023

poz. drużyna mecze pkt
1 PŁOMIEŃ TRZYDNIK DUŻY 13 33
2 STAL II KRAŚNIK 13 31
3 ORZEŁ URZĘDÓW 13 28
4 UNIA WILKOŁAZ 13 26
5 PERŁA BORZECHÓW 13 23
6 ISKRA KRZEMIEŃ 13 22
7 WISŁA ANNOPOL 13 20
8 PONIATOWA WIEŚ 13 18
9 POTOK WIELKI 13 14
10 GLKS POLICHNA 13 14
11 GRANIT II BYCHAWA 13 14
12 GKS GOŚCIERADÓW 13 10
13 LKS KOWALIN 13 6
14 RUCH POPKOWICE-ZADWORZE 13 4

Terminarz

04 09/2022 12:00
Zjednoczeni II Stryków 7:3 LKS POLONIA Andrzejów Klasa A "Keeza Elite Łódź" Grupa 2 Dobieszków (Dobieszków 63a)
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności