Gwiazda Ściejowice | Klasa B

Gwiazda Ściejowice

Gwiazda Ściejowice

Hubert Antos
0 FANÓW
Jakub Białek
0 FANÓW
Jakub Czekaj
0 FANÓW
Wojciech Czyrnek
0 FANÓW
Krzysztof Drewniak
0 FANÓW
Ryszard Drewniak
0 FANÓW
Rafał Drewniak
0 FANÓW
Kamil Drewniak
0 FANÓW
Marcelina Gara
0 FANÓW
Kamil Gdula
0 FANÓW
Dawid Gdula
0 FANÓW
Andrzej Gdula
0 FANÓW
Marcin Granat
0 FANÓW
Mateusz Gruca
0 FANÓW
Paweł Gruca
0 FANÓW
Dariusz Gruca
0 FANÓW
Gabriel Gruca
0 FANÓW
Adrian Gruca
0 FANÓW
Daniel Grzesiak
0 FANÓW
Szymon Grzesiak
0 FANÓW
Łukasz Grzesiczak
0 FANÓW
Damian Grzesik
0 FANÓW
Karol Guzik
0 FANÓW
Dawid Janik
0 FANÓW
Kamil Kadula
0 FANÓW
Mateusz Kałuski
0 FANÓW
Daniel Kapusta
0 FANÓW
Mateusz Kapusta
0 FANÓW
Łukasz Kapusta
0 FANÓW
Dominik Korcel
0 FANÓW
Grzegorz Korczek
0 FANÓW
Bartłomiej Korczek
0 FANÓW
Dominik Królik
0 FANÓW
Mateusz Kubiś
0 FANÓW
Maciej Lach
0 FANÓW
Dawid Łęcki
0 FANÓW
Piotr Makowski
0 FANÓW
Stanisław Mastek
0 FANÓW
Przemysław Matys
0 FANÓW
Janusz Matys
0 FANÓW
Michał Meus
0 FANÓW
Mateusz Michalczyk
0 FANÓW
Krzysztof Mlostek
0 FANÓW
Rafał Mlostek
0 FANÓW
Paweł Nowak
0 FANÓW
Stanisław Nowak
0 FANÓW
Mariusz Nowak
0 FANÓW
Rafał Nowak
0 FANÓW
Adrian Nowatarski
0 FANÓW
Łukasz Opyrchał
0 FANÓW
Dariusz Pac
0 FANÓW
Paweł Pac
0 FANÓW
Dawid Pac
0 FANÓW
Dawid Paluch
0 FANÓW
Kamil Pyla
0 FANÓW
Kamil Rosek
0 FANÓW
Dariusz Rykała
0 FANÓW
Kamil Rykała
0 FANÓW
Bartosz Rzepecki
0 FANÓW
Rafał Samek
0 FANÓW
Rafał Skibinski
0 FANÓW
Wojciech Sobesto
0 FANÓW
Łukasz Sobesto
0 FANÓW
Łukasz Sotwin
0 FANÓW
Marcin Sotwin
0 FANÓW
Kamil Sotwin
0 FANÓW
Robert Sotwin
0 FANÓW
Jacek Sroka
0 FANÓW
Mateusz Steczko
0 FANÓW
Adam Stopa
0 FANÓW
Krzysztof Suchan
0 FANÓW
Sławomir Suchan
0 FANÓW
Wojciech Suchan
0 FANÓW
Grzegorz Taborski
0 FANÓW
Michał Ugorek
0 FANÓW
Maryan Valchyshevskyy
0 FANÓW
Dariusz Wąsiołek
0 FANÓW
Piotr Wąsiołek
0 FANÓW
Paweł Wierzbicki
0 FANÓW
Karol Wujkowski
0 FANÓW
Adrian Żak
0 FANÓW
Krystian Żak
0 FANÓW
Dawid Żak
0 FANÓW
Damian Żak
0 FANÓW

Wałbrzych: Klasa B "KEEZA" Grupa 1 2021/2022

poz. drużyna mecze pkt
1 KP MCK MIEROSZÓW 22 61
2 PODGÓRZE WAŁBRZYCH 22 50
3 SZCZYT BOGUSZÓW-GORCE 22 43
4 NYSA KŁACZYNA 22 42
5 UNIA JAROSZÓW 22 36
6 SOKÓŁ KOSTRZA 22 35
7 ORZEŁ WITOSZÓW DOLNY 22 34
8 GRANIT ROZTOKA II 22 25
9 HURAGAN OLSZANY 22 23
10 ZIELONI MOKRZESZÓW II 22 13
11 PŁOMIEŃ DOBROMIERZ 22 12
12 VICTORIA ŚWIEBODZICE II 22 4
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności