ZAGŁĘBIE II LUBIN | Trzecia liga

Mecze rozegrane 38
Strzelone bramki 101
Stracone bramki 56
Trzecia liga
15 06/2022 17:30
PIAST ŻMIGRÓD 2:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion Miejski (OSiR) Żmigród (Żmigród, Sportowa 13)
88' ERYK MORYSON
66' Kacper Zając
61' JAKUB KOLAN
30' MARCIN GOŁĘBIOWSKI
42' SZYMON KARASIŃSKI
33' SZYMON SOŁTYŃSKI
34. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 06/2022 18:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 3:2 BTP STAL BRZEG Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
87' DAMIAN CELUCH
84' MATEUSZ LECHOWICZ
51' WOJCIECH SZAFRANEK
41' Kacper Zając
29' MATEUSZ CHMAREK
90'+1 KAMIL SOBCZAK
89' MACIEJ SUSKI
85' KACPER PASZKOWSKI
45' MICHAŁ SYPEK
37' JAKUB CZAJKOWSKI
33. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 06/2022 17:00
KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1:3 ZAGŁĘBIE II LUBIN Park Sportowy Złotnicza ( Jelenia Góra, Złotnicza 12 )
61' WOJCIECH SZAFRANEK
44' Kacper Zając
11' JAKUB SYPEK
53' MATEUSZ CZERWIŃSKI
87' Wojciech Galas
77' MICHAŁ DRYJA
67' PRZEMYSŁAW KOCOT
67' JAKUB SYPEK
65' ADAM BORKOWSKI
49' DOMINIK WIĘCEK
38' PATRYK BĘBENEK
32. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2022 16:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 5:1 GÓRNIK II ZABRZE S.A. Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
75' JAKUB SYPEK
73' PATRYK KUSZTAL
45' PATRYK KUSZTAL
37' KACPER LEPCZYŃSKI
19' MATEUSZ KIZYMA
68' ALAN LUBASKI
90' KACPER LASKOWSKI
86' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
47' DANIEL DUDZIŃSKI
31. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 05/2022 17:00
CARINA GUBIN 0:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN STADION MIEJSKI ( Gubin, Generała Sikorskiego 89 )
88' DANIEL DUDZIŃSKI
38' KAMIL KRUK
70' DAWID PAKULSKI
64' RAFAŁ ADAMSKI
62' Przemysław Haraszkiewicz
25' KAMIL KRUK
30. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 05/2022 12:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 4:4 LKS GOCZAŁKOWICE- ZDRÓJ Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
84' KRZYSZTOF KIKLAISZ
44' ADAM DANCH
40' KRZYSZTOF KIKLAISZ
22' FILIP MATUSZCZYK
90'+4 RAFAŁ ADAMSKI
52' JAKUB SYPEK
32' RAFAŁ ADAMSKI
16' ADAM RATAJCZYK
90'+1 Łukasz Hanzel
80' ADAM BORKOWSKI
57' ADAM RATAJCZYK
57' SZYMON GEMBORYS
24' PRZEMYSŁAW MOŃKA
29. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 05/2022 16:00
WARTA GORZÓW WLKP. 1:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp. ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29 )
78' MATEUSZ OGRODOWSKI
90'+7 MACIEJ GRUDZIŃSKI
90'+6 DANIEL DUDZIŃSKI
89' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
Po DAWID PAKULSKI
Po DAWID PAKULSKI
78' DAWID PAKULSKI
72' KACPER LEPCZYŃSKI
66' JAKUB DUDA
76' JAKUB DUDA
76' JAKUB DUDA
58' PATRYK KUSZTAL
54' MARCEL KASPRZAK
36' Radosław Mikołajczak
34' TOMASZ PIEŃKO
22' PAWEŁ KRAUZ
17' Adrian Bielawski
28. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 04/2022 12:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:1 MIEDŹ II LEGNICA Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
69' DAWID PAKULSKI
64' RAFAŁ ADAMSKI
30' MICHAŁ BEDNARSKI
68' Eryk Rajnisz
90'+3 MATEUSZ LETKIEWICZ
66' PATRYK KUSZTAL
38' MATEUSZ KIZYMA
34' DOMINIK WIĘCEK
19' IGOR LEWANDOWSKI
7' NATAN WYSIŃSKI
27. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2022 18:00
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. 3:4 ZAGŁĘBIE II LUBIN Aleja ( Wodzisław Śląski, Bogumińska 8 )
68' JAKUB SYPEK
62' SZYMON KALISZ
51' DOMINIK WIĘCEK
37' PATRYK KUSZTAL
45'+2 JAN BOREK
23' RAFAŁ ADAMSKI
10' BŁAŻEJ CZUBAN
90'+2 JAKUB SYPEK
68' SZYMON KALISZ
45'+2 ALEXANDER STEFFEN
41' KAMIL KRUK
26' KRZYSZTOF KRZYŻOK
26. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2022 17:00
MKS KLUCZBORK 1:3 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion Miejski w Kluczborku (Kluczbork, Sportowa 7)
58' DANIEL DUDZIŃSKI
86' DAMIAN OKO
44' RAFAŁ ADAMSKI
40' LUCJAN ZIELIŃSKI
90' NATANIEL SZOTA
77' YEVHENII NEMTINOV
64' FILIP KOCABA
57' LUCJAN ZIELIŃSKI
59' LUCJAN ZIELIŃSKI
59' LUCJAN ZIELIŃSKI
40' DOMINIK LEWANDOWSKI
40' DANIEL DUDZIŃSKI
22. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 04/2022 17:00
FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN Foto Higiena Korona Błyskawica Gać (Gać 10)
90' RAFAŁ ADAMSKI
6' Łukasz Orzechowski
4' PATRYK KUSZTAL
90'+7 KRYSTIAN PABINIAK
90'+7 DOMINIK WIĘCEK
90'+7 Łukasz Orzechowski
90'+2 ALEXANDER STEFFEN
90'+1 RAFAŁ ADAMSKI
83' ROBERT POŹNIAK
68' DAWID PAKULSKI
49' JULIAN TROCHANOWSKI
39' PAWEŁ BUJAKIEWICZ
33' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
24. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2022 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:2 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
90'+4 Robert Pisarczuk
10' GABRIEL AFONSO MEDEIROS MARIANO DORNELLAS
90'+2 KACPER LEPCZYŃSKI
4' DAMIAN OKO
Po DAMIAN OKO
81' PATRYK KUSZTAL
73' PAWEŁ FEDIUK
Po MACIEJ TOMASZEWSKI
62' MACIEJ TOMASZEWSKI
Po MACIEJ TOMASZEWSKI
55' MIKOŁAJ WAWRZYNIAK
23. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 03/2022 14:00
TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:1 ZAGŁĘBIE II LUBIN Boisko przy PMDK im. H. Jordana w Tarnowskich Górach ( Tarnowskie Góry, Gliwicka 36 )
58' PATRYK KUSZTAL
41' NORBERT JASZCZAK
87' DANIEL DUDZIŃSKI
87' DAWID JARKA
87' RAFAŁ ADAMSKI
38' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
32' PATRYK GRYCHTOLIK
26' DAMIAN OKO
22' Maciej Borycka
20. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 03/2022 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:1 KS LECHIA ZIELONA GÓRA Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
77' RAFAŁ ADAMSKI
56' MICHAŁ BOGACZ
4' KONRAD SITKO
90'+1 KACPER LEPCZYŃSKI
90'+1 MATEUSZ KIZYMA
78' DAWID PAKULSKI
70' JAKUB BABIJ
61' Mateusz Surożyński
26' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
23' JAKUB ROGALSKI
17' KONRAD SITKO
19. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 03/2022 14:00
MIEDŹ II LEGNICA 1:3 ZAGŁĘBIE II LUBIN Kompleks boisk przy ul. Sportowców/Świerkowej (Legnica, Sportowców 1)
51' DANIEL DUDZIŃSKI
42' PATRYK KUSZTAL
37' MATEUSZ KIZYMA
18' MICHAŁ POJASEK
69' HAMZA BAHAID
64' KAMIL SOBCZAK
54' JAKUB SYPEK
7. kolejka
Puchar Polski "LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 11/2021 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 5:3 PIAST ŻMIGRÓD Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
90'+3 ŁUKASZ ŁAKOMY
88' MILAN POSMYK
83' DANIEL STANCLIK
68' MATEUSZ CHMAREK
63' DANIEL STANCLIK
51' ERYK MORYSON
47' RAFAŁ ADAMSKI
45' MATEUSZ CHMAREK
90' ŁUKASZ ŁAKOMY
72' KAMIL SOSNA
90'+1 JAKUB TROJANOWSKI
32' JAKUB TROJANOWSKI
90'+1 JAKUB TROJANOWSKI
17. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2021 13:00
BTP STAL BRZEG 1:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN Boisko główne trawiaste ( Brzeg, Sportowa 1 )
24' KACPER LEPCZYŃSKI
15' KACPER LEPCZYŃSKI
36' Marcin Niemczyk
90' SZYMON WEIRAUCH
89' DAWID HANC
88' JAKUB ROGALSKI
62' KAMIL OGRABEK
56' Maciej Matusik
44' DANIEL DUDZIŃSKI
23' PAVLO KOVAL
34' KACPER LEPCZYŃSKI
34' KACPER LEPCZYŃSKI
19' KACPER LEPCZYŃSKI
10' ŁUKASZ ŁAKOMY
16. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2021 12:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 4:1 KARKONOSZE JELENIA GÓRA Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
68' MATEUSZ BASZAK
85' KAMIL SOBCZAK
80' RAFAŁ ADAMSKI
75' DANIEL DUDZIŃSKI
45'+1 PATRYK KUSZTAL
79' PATRYK KUSZTAL
69' PATRYK BĘBENEK
37' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
35' ADRIAN DĄBROWSKI
19' DANIEL DUDZIŃSKI
15. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2021 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:0 CARINA GUBIN Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
64' RAFAŁ ADAMSKI
82' Kacper Pietrzczyk
90' DOMINIK WIĘCEK
82' BARTOSZ WOŹNIAK
68' MACIEJ MAGDZIAK
62' KONRAD GRZYMISŁAWSKI
36' RAFAŁ ADAMSKI
35' Jakub Żubrowski
13. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2021 18:00
SPARTA RUDNA 4:8 ZAGŁĘBIE II LUBIN GKS Sparta Rudna (Rudna, Polkowicka 23)
77' MATEUSZ CHMAREK
48' MATEUSZ CHMAREK
36' RAFAŁ ADAMSKI
16' RAFAŁ ADAMSKI
43' Kacper Zając
33' JAKUB SIGA
14' JAKUB SIGA
72' DAWID ŚWIDWA
59' KACPER OSIADŁY
35' Daniel Sygnatowicz
55' MATEUSZ KOCHMAN
38' DANIEL WALASEK
78' DANIEL WALASEK
68' MACIEJ KUSZTAL
54' DAWID RADZIŃSKI
35' JAKUB KOLAN
6. kolejka
Puchar Polski "LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2021 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 5:0 WARTA GORZÓW WLKP. Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
87' RAFAŁ ADAMSKI
55' TOMASZ PIEŃKO
50' DANIEL DUDZIŃSKI
31' PATRYK KUSZTAL
15' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
83' MILAN POSMYK
54' Radosław Mikołajczak
11. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2021 16:30
MIEDŹ LEGNICA 2:4 ZAGŁĘBIE II LUBIN Kompleks boisk przy ul. Sportowców/Świerkowej (Legnica, Sportowców 1)
90' Kacper Zając
77' Kacper Zając
57' MICHAŁ ROZMUS
13' RAFAŁ ADAMSKI
75' KACPER CHMIELEWSKI
64' KORNELIUSZ KAROLCZAK
90'+2 ADAM FRASKA
84' MARCEL REWERS
69' KACPER CHMIELEWSKI
26' ODYSEUSZ SYGIENIEWICZ
5. kolejka
Puchar Polski "LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2021 12:00
MIEDŹ II LEGNICA 0:1 ZAGŁĘBIE II LUBIN Kompleks boisk przy ul. Sportowców/Świerkowej ( Legnica, Sportowców 1 )
51' ŁUKASZ ŁAKOMY
87' NATAN WYSIŃSKI
69' KACPER LEPCZYŃSKI
40' VINICIUS DE OLIVEIRA VENERANDA
50' Eryk Rajnisz
50' Eryk Rajnisz
17' Eryk Rajnisz
10. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2021 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 7:0 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
90' RAFAŁ ADAMSKI
80' PATRYK KUSZTAL
76' Kacper Zając
67' JAKUB SIGA
66' JAKUB SIGA
60' TOMASZ PIEŃKO
30' PATRYK KUSZTAL
55' KRZYSZTOF KRZYŻOK
44' Michał Wiśniewski
36' TOMASZ PIEŃKO
9' ARKADIUSZ LALKO
9. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2021 16:30
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 5:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław ( Wrocław-Psie Pole, Zakrzowska 3 )
34' TOMASZ PIEŃKO
17' ŁUKASZ ŁAKOMY
90'+2 MIKOŁAJ WAWRZYNIAK
89' DOMINIK KRUKOWSKI
74' Hubert Muszyński
62' Hubert Muszyński
13' Adam Samiec
67' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
65' Robert Pisarczuk
6. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2021 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 4:1 MKS KLUCZBORK Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
23' MARCIN PRZYBYLSKI
66' DAWID HANC
41' PATRYK KUSZTAL
32' PATRYK KUSZTAL
4' DANIEL DUDZIŃSKI
79' DANIEL DUDZIŃSKI
33' PATRYK MOŚ
14' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
5. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2021 17:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY Zagłębie Lubin SA ( Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98 )
70' DANIEL BARBUS
27' PATRYK KUSZTAL
79' Kacper Czajkowski
47' KAMIL SOBCZAK
45'+2 JAKUB DYLĄG
45' DAWID PAKULSKI
45'+1 DAWID PAKULSKI
45'+1 DAWID PAKULSKI
26' DAWID JARKA
22' Szymon Przystalski
3. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 08/2021 17:00
KS LECHIA ZIELONA GÓRA 2:4 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )
90'+4 OLIWIER SŁAWIŃSKI
80' PATRYK KUSZTAL
70' PATRYK KUSZTAL
66' RAFAŁ ADAMSKI
49' PRZEMYSŁAW MYCAN
29' Rafał Ostrowski
85' SZYMON WEIRAUCH
62' PRZEMYSŁAW MYCAN
59' OLIWIER SŁAWIŃSKI
45'+3 JAKUB BABIJ
34' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
2. kolejka
Trzecia liga "grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności