ZAGŁĘBIE II LUBIN | Trzecia liga

Mecze rozegrane 40
Strzelone bramki 84
Stracone bramki 47
Trzecia liga
12 06/2021 17:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:0 BTP STAL BRZEG Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
90'+3 MATEUSZ CHMAREK
90'+1 MICHAŁ KURIATA
80' MICHAŁ SZYMCZYK
63' MICHAŁ SYPEK
56' MATEUSZ DYCHUS
20' Wojciech Galas
37. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2021 17:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 3:1 KS POLONIA NYSA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
53' KACPER DUDA
52' KACPER LASKOWSKI
18' Kacper Zając
3' RAFAŁ ADAMSKI
85' FILIP KOCABA
75' MICHAŁ MARKIEWICZ
68' PATRYK OSTROWSKI
39' NORBERT LEŚNIAK
35. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 05/2021 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 6:1 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
13' MARCIN PRZYBYLSKI
86' Wojciech Galas
74' BŁAŻEJ CZUBAN
73' DANIEL DUDZIŃSKI
68' KACPER LASKOWSKI
44' PATRYK KUSZTAL
3' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
40' MARCIN PRZYBYLSKI
63' KRYSTIAN PABINIAK
58' IEGOR TARNOV
45'+2 RAFAŁ ADAMSKI
31. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2021 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 4:0 MKS KLUCZBORK Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
76' TOMASZ PIEŃKO
75' JAKUB SYPEK
64' JAKUB SYPEK
31' JAKUB SYPEK
53' JAKUB ROGALSKI
43' KAROL LATUSEK
38' LUCJAN ZIELIŃSKI
28. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 04/2021 16:00
WARTA GORZÓW WLKP. 1:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29
90'+3 DANIEL DUDZIŃSKI
37' DANIEL DUDZIŃSKI
13' Pawel Posmyk
90'+4 Adrian Bielawski
90'+1 Mateusz Surożyński
75' PATRYK KUSZTAL
59' OSKAR SIKORSKI
25' Dominik Siwiński
6' DANIEL DUDZIŃSKI
27. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 04/2021 16:00
POLONIA-STAL ŚWIDNICA 4:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35 (Świdnica 1)
74' SZYMON TRAGARZ
72' WOJCIECH SOWA
57' Damian Szydziak
26' WOJCIECH SOWA
17' PATRYK KUSZTAL
14' RAFAŁ ADAMSKI
85' MATEUSZ KIZYMA
73' PATRYK SALAMON
64' Wojciech Galas
25' MILAN POSMYK
23' DORIAN KRAKOWSKI
23' DORIAN KRAKOWSKI
19' DORIAN KRAKOWSKI
25. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 03/2021 15:30
LKS GOCZAŁKOWICE 1:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN ul. Józefa Krzyżanowskiego 1a, Goczałkowice-Zdrój
88' MILAN POSMYK
81' JAKUB SZENDZIELORZ
26' JAKUB SYPEK
90'+2 KAMIL SOBCZAK
90' MICHAŁ SZYMAŁA
46' Łukasz Hanzel
45' ŁUKASZ ŁAKOMY
23. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 03/2021 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:3 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE Marii Skłodowskiej-Curie 98 , 59-301 Lubin
77' MILAN POSMYK
55' DAWID HANZEL
53' DAWID HANZEL
41' KAMIL SPRATEK
4' JAKUB SYPEK
88' OSKAR MAZURKIEWICZ
84' MILAN POSMYK
65' PATRYK KUSZTAL
64' MICHAŁ PŁOWUCHA
48' BARTOSZ GOCYK
45'+2 KAMIL SOBCZAK
45' KAMIL GLENC
39' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
34' Przemysław Szkatuła
22. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 11/2020 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:2 KS ROW 1964 RYBNIK Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
90'+1 ŁUKASZ KRAKOWCZYK
87' JAKUB KUCZERA
52' PATRYK KUSZTAL
35' Bartosz Zynek
90'+1 MATEUSZ BARTOLEWSKI
90' ŁUKASZ KRAKOWCZYK
71' SOREN REESE
66' Marek Krotofil
63' PIOTR PACHOLSKI
58' KONRAD WARMIŃSKI
56' KACPER LASKOWSKI
45' SZYMON KUZIOR
42' SZYMON JARY
17. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2020 13:30
KS POLONIA NYSA 2:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN KS Polonia Nysa (Nysa, Sudecka 23)
11' TOMASZ MAMIS
59' Adam Setla
84' Łukasz Chodyga
63' Wojciech Galas
49' LUKA REDEK
47' DOMINIK WIĘCEK
46' DANIEL DUDZIŃSKI
33' SOREN REESE
28' BLE DRO NARCISSE
25' ADRIAN BŁASZKIEWICZ
16. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2020 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:2 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
69' SZYMON WRÓBLEWSKI
36' MARCIN CZAICKI
34' Bartosz Zynek
82' KACPER LEPCZYŃSKI
79' DOMINIK WIĘCEK
79' PIOTR WYROBA
79' KAMIL ŻOŁNA
58' BARTOSZ KOWALCZYK
15. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 10/2020 14:00
KS LECHIA ZIELONA GÓRA 0:1 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
31' KACPER LEPCZYŃSKI
88' Łukasz Garguła
86' DOMINIK WIĘCEK
83' SZYMON KOBUSIŃSKI
55' Rafał Ostrowski
51' Wojciech Galas
51' Artur Małecki
49' DAWID CZARNECKI
47' MARIUSZ KACZMARCZYK
35' BARTOSZ KONIECZNY
28' JAKUB BABIJ
22' JĘDRZEJ KRÓL
5' Sebastian Żukowski
14. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2020 18:00
RUCH CHORZÓW S.A. 4:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion Miejski (Chorzów, Cicha 6)
90'+1 Michał Mokrzycki
79' KAMIL BIELIKOW
49' MARIUSZ IDZIK
20' MARIUSZ IDZIK
83' Michał Mokrzycki
76' PATRYK SIKORA
65' KACPER BĘDZIESZAK
48' Wojciech Galas
20' KAMIL KRUK
7. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 3:3 PIAST ŻMIGRÓD Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
89' OSKAR TRZEPACZ
85' JOSEPH ROMANSKI
76' OSKAR TRZEPACZ
63' DOMINIK KUBOŃ
30' Bartosz Zynek
27' Bartosz Zynek
90'+1 OSKAR TRZEPACZ
71' PAWEŁ KOHUT
59' FLORIAN PFERTZEL
45' Błażej Chouwer
43' NORBERT WALCZAK
20' Wojciech Galas
10. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 09/2020 16:30
MKS KLUCZBORK 0:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion Miejski w Kluczborku (Kluczbork, Sportowa 7)
65' Adam Orłowicz
15' Bartosz Zynek
90'+6 JAKUB ROGALSKI
77' JAKUB SYPEK
53' KAROL LATUSEK
90'+2 MIŁOSZ PARADOWSKI
50' MIŁOSZ PARADOWSKI
90'+2 MIŁOSZ PARADOWSKI
31' KAMIL NITKIEWICZ
25' DANIEL DUDZIŃSKI
9. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2020 17:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 6:0 POLONIA-STAL ŚWIDNICA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
86' MATEUSZ BARTOLEWSKI
62' DANIEL DUDZIŃSKI
52' JAKUB SYPEK
49' JAKUB SYPEK
45'+3 Bartosz Zynek
41' BŁAŻEJ CZUBAN
82' JAKUB SYPEK
61' BARTŁOMIEJ KOT
60' WOJCIECH SOWA
47' BARTOSZ PASZKOWSKI
34' KACPER LEPCZYŃSKI
6. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2020 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:2 WARTA GORZÓW WLKP. Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
67' Pawel Posmyk
73' Dominik Siwiński
2' DANIEL DUDZIŃSKI
90'+7 Damian Szałas
90'+2 MARCEL KASPRZAK
90' Adrian Gołdyn
76' DAMIAN KASPRZAK
61' Radosław Mikołajczak
61' DANIEL DUDZIŃSKI
61' PAWEŁ KRAUZ
61' PAWEŁ KRAUZ
40' RADOSŁAW ŚLEDZICKI
35' Dominik Siwiński
35' BŁAŻEJ CZUBAN
2' JAKUB KOSIOREK
8. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2020 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:2 LKS GOCZAŁKOWICE Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
58' BARTOSZ MARCHEWKA
11' FILIP MATUSZCZYK
8' Bartosz Zynek
90'+3 ADAM GRYGIER
87' KACPER LASKOWSKI
57' JAKUB ROGALSKI
38' MATEUSZ KIZYMA
4. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 08/2020 13:30
ZAGŁĘBIE II LUBIN 3:1 MKS MIEDŹ II LEGNICA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
12' RAFAŁ ADAMSKI
70' BARTŁOMIEJ KŁUDKA
46' DANIEL DUDZIŃSKI
28' JAKUB ROGALSKI
87' Kacper Zając
86' ADRIAN BUKOWSKI
70' ADAM BORKOWSKI
66' DOMINIK WIĘCEK
59' MATEUSZ ZATWARNICKI
53' BŁAŻEJ CZUBAN
50' PATRYK MACIEJEWSKI
41' DANIEL DUDZIŃSKI
25' MATEUSZ KIZYMA
2. kolejka
Trzecia liga "GRUPA III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności