ZAGŁĘBIE II LUBIN | Trzecia liga

Mecze rozegrane 41
Strzelone bramki 96
Stracone bramki 38
Trzecia liga
05 06/2019 18:00
PIAST ŻMIGRÓD 0:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN OSiR Żmigród (Żmigród -)
0' ERYK SOBKÓW
0' DAMIAN KASPRZAK
0' BARTOSZ BIAŁEK
0' MATEUSZ JAROS
0' Karol Żmijewski
0' Cezary Kępczyński
0' KAMIL KRUK
0' PAWEŁ KOHUT
45' MARCIN GOŁĘBIOWSKI
45' MACIEJ BADEL
27' MICHAŁ BOGACZ
2. kolejka
Puchar Polski "PP DZPN"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 05/2019 11:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1 WARTA GORZÓW Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
37' Pawel Posmyk
3' DAMIAN KASPRZAK
90'+3 Filip Wiśniewski
68' DAMIAN KASPRZAK
60' ŁUKASZ ŻELISZEWSKI
52' MARCIN GOŁĘBIOWSKI
31. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 05/2019 15:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 0:1 BTS REKORD Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
37' MARCIN KOZINA
81' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
81' Szymon Szymański
81' DAWID PAKULSKI
79' Dawid Ogrocki
72' ADAM BORKOWSKI
69' Mateusz Waliczek
67' MAREK SOBIK
66' Mateusz Gleń
48' DAMIAN KASPRZAK
17' Dariusz Rucki
11' KAMIL KRUK
29. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2019 13:00
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7)
83' ERYK SOBKÓW
38' ERYK SOBKÓW
90'+2 Bartosz Zynek
90' OSKAR PALECZNY
84' Krzysztof Bodziony
74' KAMIL GLENC
68' BŁAŻEJ CZUBAN
38' Mateusz Szatkowski
22' KAROL GOIK
54' SZYMON CIUBEREK
2' SZYMON CIUBEREK
54' SZYMON CIUBEREK
28. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 04/2019 17:00
ORLA WĄSOSZ 0:4 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion MKS Orla Wąsosz im. Józefa Stefaniaka (Wąsosz, Janusza Korczaka 10)
82' ERYK SOBKÓW
77' ERYK SOBKÓW
74' JAKUB RYŚ
53' JAKUB RYŚ
70' KAMIL KRUK
60' DAWID MAKIEŁA
6. kolejka
Puchar Polski "OZPN LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 0:2 GÓRNIK II ZABRZE SSA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
44' KRZYSZTOF KIKLAISZ
38' Kamil Zapolnik
70' Mateusz Kulanek
61' DOMINIK PISAREK
60' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
69' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
69' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
23. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 04/2019 17:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1 KS GÓRNIK POLKOWICE Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
0' Mateusz Surożyński
0' Piotr Azikiewicz
0' ERYK SOBKÓW
0' BARTOSZ BIAŁEK
0' PAWEŁ WITSANKO
0' DAMIAN KASPRZAK
31' Wojciech Konefał
30' JAKUB RYŚ
36' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
5. kolejka
Puchar Polski "OZPN LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2019 14:00
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 1:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8)
1' SZYMON LEWKOT
68' ERYK SOBKÓW
90' MASSIMO HOOGERWERF
88' DAWID MOLSKI
68' Hubert Muszyński
90'+3 Adrian Niewiadomski
19' Adrian Niewiadomski
90'+3 Adrian Niewiadomski
21. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 03/2019 15:00
90'+4 ADAM BORKOWSKI
85' KAMIL PIĄTKOWSKI
71' MATEUSZ TOMASZEWSKI
69' ERNEST TERPIŁOWSKI
53' MACIEJ WARPAS
51' FILIP JANUSZCZAK
89' PIOTR PIETKIEWICZ
45' PIOTR PIETKIEWICZ
89' PIOTR PIETKIEWICZ
44' ERYK SOBKÓW
43' WIKTOR NAHREBECKI
17' Damian Szydziak
19. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 03/2019 12:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 6:3 KS GÓRNIK POLKOWICE Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
84' ERYK SOBKÓW
74' Mariusz Szuszkiewicz
70' MICHAŁ BEDNARSKI
47' ERYK SOBKÓW
44' ERYK SOBKÓW
35' PATRYK MUCHA
24' ADAM BORKOWSKI
22' MACIEJ BANCEWICZ
2' ADAM BORKOWSKI
84' MARCIN FURTAK
82' Mateusz Magdziak
46' Marek Opałacz
36' Martins Ekwueme
27' ADAM BORKOWSKI
20' Kamil Wacławczyk
6' Piotr Azikiewicz
18. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 11/2018 13:00
LZS AGROPLON GŁUSZYNA 1:4 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion Sportowy w Namysłowie (Namysłów, Kazimierza Pułaskiego 5)
90'+3 OLAF NOWAK
90'+2 MARCIN GOŁĘBIOWSKI
56' ŁUKASZ MONETA
51' ERYK SOBKÓW
83' OLIVEIRA ELTON DOS SANTOS
60' BARTOSZ KOPACZ
45' PAWEŁ ŻYRA
27' OLIVEIRA ELTON DOS SANTOS
13' Radosław Mikulski
3' WIKTOR ŁUCZAK
12' WIKTOR ŁUCZAK
12' WIKTOR ŁUCZAK
16. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2018 13:00
90'+2 MARCIN GOŁĘBIOWSKI
1' OLAF NOWAK
90'+2 MARCIN GOŁĘBIOWSKI
90'+1 KRZYSZTOF WIKTOROWICZ
77' ADAM BORKOWSKI
61' Mikołaj Sadowczyk
58' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
53' SZYMON FROŃ
45' Mikołaj Juchacz
22' Piotr Niewieściuk
15. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2018 13:00
WARTA GORZÓW 0:4 ZAGŁĘBIE II LUBIN Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego 1
69' ERYK SOBKÓW
48' ŁUKASZ MONETA
46' OLAF NOWAK
32' Jakub Tosik
71' KAMIL PIĄTKOWSKI
47' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
29' Dominik Siwiński
14. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2018 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
58' TOMASZ MUSIOŁ
56' ERYK SOBKÓW
41' DAMIAN OKO
90'+3 ADAM BORKOWSKI
79' KAMIL PIĄTKOWSKI
77' TOMASZ MUSIOŁ
45' DAWID MORCINEK
21' SZYMON CIUBEREK
19' BARTOSZ SLISZ
11. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2018 14:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 6:0 MKS KLUCZBORK Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
84' ERYK SOBKÓW
90' ŁUKASZ MONETA
78' ŁUKASZ MONETA
76' PAWEŁ ŻYRA
52' OLAF NOWAK
42' OLAF NOWAK
81' PAWEŁ WITSANKO
70' ADAM BORKOWSKI
64' KAMIL NITKIEWICZ
23' HUBERT KRAWCZUN
9. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 12:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:2 MIEDŹ II LEGNICA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
45' OLAF NOWAK
42' KAMIL PIĄTKOWSKI
88' MICHAŁ POJASEK
10' Przemysław Porębski
69' MATEUSZ MIAZGA
67' HUBERT KISIEL
61' ADAM BORKOWSKI
50' ERYK SOBKÓW
43' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
7. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2018 17:00
82' OLAF NOWAK
80' ADAM BORKOWSKI
75' ADAM BORKOWSKI
13' Karol Żmijewski
73' Marcin Nowacki
51' DAMIAN CELUCH
11' Dawid Pożarycki
82' OLAF NOWAK
72' ŁUKASZ PORĘBA
57' Mateusz Cieślik
5. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 17:00
87' ERYK SOBKÓW
37' OLAF NOWAK
90'+5 DANIEL NOWAK
1'+5 DAMIAN OKO
1'+5 BARTOSZ SLISZ
83' Mateusz Jędrzejczyk
80' Marcin Niemczyk
64' PAWEŁ ŻYRA
63' MICHAŁ BACHOR
90'+5 MICHAŁ BACHOR
90'+5 MICHAŁ BACHOR
48' PAWEŁ WITSANKO
31' Denis Sotor
3. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 08/2018 12:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 4:2 LECHIA DZIERŻONIÓW Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
70' MARCIN BURYŁO
17' Grzegorz Borowy
90' MARCIN GOŁĘBIOWSKI
43' DAWID PAKULSKI
12' KACPER CHODYNA
10' DAWID PAKULSKI
90' SZYMON BRZEZICKI
90' SZYMON BRZEZICKI
79' SZYMON BRZEZICKI
30' Paweł Słonecki
22' BARTOSZ SLISZ
2. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 08/2018 18:00
KS GÓRNIK POLKOWICE 2:1 ZAGŁĘBIE II LUBIN Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
85' KACPER OSIADŁY
48' SASA BALIĆ
32' Piotr Azikiewicz
90'+1 DAMIAN OKO
90' Karol Żmijewski
71' SASA BALIĆ
70' BARTOSZ SLISZ
49' Piotr Azikiewicz
41' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
37' KORNEL CIUPKA
28' PAWEŁ WITSANKO
17' Kamil Wacławczyk
1. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności