ZAGŁĘBIE II LUBIN | Trzecia liga

Mecze rozegrane 40
Strzelone bramki 74
Stracone bramki 67
Trzecia liga
16 06/2018 18:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1 BTP STAL BRZEG Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
72' Mateusz Cieślik
51' PATRYK MUCHA
86' Marcin Nowacki
86' JAKUB BRZEŻOWSKI
70' BARTŁOMIEJ KULCZYCKI
45'+1 MACIEJ WARPAS
35' MICHAŁ SIKORSKI
20' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
16' Mateusz Cieślik
34. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2018 17:00
STILON GORZÓW 1:3 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)
89' DAMIAN OKO
77' OLAF NOWAK
17' MATEUSZ OGRODOWSKI
13' FILIP DUDZIAK
62' Krzysztof Kaczmarczyk
85' PATRYK MUCHA
82' OLAF NOWAK
80' BARTOSZ FLIS
28' PATRYK JAKUBOWSKI
20' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
20' Jakub Okuszko
20' REDOINE AOUCHET
27. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2018 13:00
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8)
90'+3 MACIEJ FIRLEJ
75' TOBIASZ JARCZAK
6' MACIEJ FIRLEJ
71' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
64' OLAF NOWAK
62' MACIEJ SPYCHAŁA
34' PAWEŁ WITSANKO
29' JAKUB BOHDANOWICZ
25. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 04/2018 17:00
KS POLKOWICE 2:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
20' Piotr Azikiewicz
16' MICHAŁ BEDNARSKI
88' SERAFIN SZOTA
87' Rafał Karmelita
76' ADRIAN NOWACKI
70' KAMIL ZAWADZKI
43' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
6. kolejka
Puchar Polski "OZPN LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 03/2018 16:00
LEGNICKIE POLE 2:7 ZAGŁĘBIE II LUBIN KS Legnickie Pole (Legnickie Pole, Kosmy Damiana Asama 5)
74' OLAF NOWAK
80' Adam Wasilewski
79' Jakub Adach
70' ERYK SOBKÓW
65' MARCIN GOŁĘBIOWSKI
56' KAROL WIERZCHOWSKI
49' ERYK SOBKÓW
36' KAROL WIERZCHOWSKI
2' KAROL WIERZCHOWSKI
84' PAWEŁ BIELIŃSKI
60' MARCIN GOŁĘBIOWSKI
41' ERYK SOBKÓW
25' Paweł Wyżga
5. kolejka
Puchar Polski "OZPN LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 03/2018 15:00
LECHIA DZIERŻONIÓW 1:4 ZAGŁĘBIE II LUBIN Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 48)
50' PAWEŁ ŻYRA
41' RAFAŁ PIETRZAK
28' ŁUKASZ MONETA
24' ŁUKASZ MONETA
39' Grzegorz Borowy
83' KAMIL LECHOCKI
78' PIOTR PIETKIEWICZ
61' FILIP BARSKI
61' BARTOSZ SLISZ
38' PATRYK PASZKOWSKI
36' MACIEJ SPYCHAŁA
18. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2017 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:0 KS POLKOWICE Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
90'+4 DAWID PAKULSKI
31' PAWEŁ ŻYRA
89' DAWID PAKULSKI
89' MACIEJ BANCEWICZ
89' WIKTOR KOBIELA
41' DAMIAN MICHALSKI
27' Rafał Karmelita
24' MACIEJ SPYCHAŁA
16. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2017 14:00
BTS REKORD 6:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
90' MICHAŁ CZERNEK
89' Dawid Ogrocki
67' MACIEJ SPYCHAŁA
64' DAMIAN HILBRYCHT
22' DAMIAN OKO
14' ŁUKASZ SZĘDZIELARZ
10' Konrad Andrzejczak
3' MAREK SOBIK
69' MATEUSZ KUBICA
11' DOMINIK JOŃCZY
75' DOMINIK JOŃCZY
75' DOMINIK JOŃCZY
15. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2017 12:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:3 MIEDŹ II LEGNICA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
44' Konrad Andrzejczak
12' PAWEŁ KRAUZ
75' MATEUSZ PIECHOWIAK
6' PATRYK PORĘBA
73' Konrad Andrzejczak
17' TOMASZ ŻYLIŃSKI
5' DAWID PAKULSKI
14. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 10/2017 15:00
KS UNIA TURZA ŚLĄSKA 4:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion LKS Unia Turza (Turza Śląska, Bogumińska 17)
58' Konrad Andrzejczak
15' PAWEŁ ŻYRA
24' DAWID HANZEL
4' DAWID HANZEL
80' SŁAWOMIR MUSIOLIK
11' SŁAWOMIR MUSIOLIK
87' MARCIN GOŁĘBIOWSKI
90'+3 MACIEJ SPYCHAŁA
82' DAWID PAKULSKI
12' PAWEŁ ŻYRA
12' DAMIAN OKO
9. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2017 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 7:2 KS POLONIA GŁUBCZYCE Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
72' Piotr Jamuła
3' JACEK BRONIEWICZ
88' PAWEŁ ŻYRA
79' MARCIN GOŁĘBIOWSKI
66' DAWID PAKULSKI
57' MACIEJ SPYCHAŁA
47' Konrad Andrzejczak
44' Konrad Andrzejczak
41' FILIP DUDZIAK
64' PASKAL BURY
53' DAWID PAKULSKI
12' Kamil Mazek
12. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 17:00
KS SKRA CZĘSTOCHOWA 1:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN Sto Arena (Częstochowa, Loretańska 20)
84' PIOTR MASTALERZ
90'+2 DAMIAN OKO
90'+2 DOMINIK HŁADUN
90'+2 PIOTR NOCOŃ
87' Łukasz Kowalczyk
64' DANIEL RUMIN
41' DAMIAN NOWAK
34' Słąwomir Ogłaza
26' BARTOSZ SLISZ
11. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 10/2017 16:00
SPRATA RUDNA 3:4 ZAGŁĘBIE II LUBIN GKS Sparta Rudna (Rudna, Polkowicka 23)
45' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
43' KRZYSZTOF STAŚKIEWICZ
36' JULIAN GOYKE
8' Łukasz Szukiełowicz
90'+3 Dawid Biały
75' ALBERT MUZEJA
9' ŁUKASZ STACHÓW
87' SZYMON STEC
4. kolejka
Puchar Polski "OZPN LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 10/2017 12:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 0:1 STILON GORZÓW Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
17' Rafał Świtaj
90'+1 Łukasz Maliszewski
82' JĘDRZEJ DRAME
45'+1 MATEUSZ OGRODOWSKI
45' DOMINIK JOŃCZY
32' SERAFIN SZOTA
10. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 09/2017 17:00
PIAST ŻMIGRÓD 1:1 ZAGŁĘBIE II LUBIN OSiR Żmigród (Żmigród -)
24' ANDRZEJ KORYTEK
3' KAROL STACHOWIAK
87' DOMINIK JOŃCZY
82' KAROL STACHOWIAK
80' SZYMON SOŁTYŃSKI
74' BARTOSZ SLISZ
72' Cezary Kępczyński
70' MACIEJ SPYCHAŁA
64' DAWID PAKULSKI
59' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
Przerwa Kamil Pilarski
6. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2017 17:00
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 0:1 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
40' MARCIN GOŁĘBIOWSKI
90'+2 BARTOSZ SIEBERT
90'+2 SEBASTIAN GÓRSKI
90'+2 WOJCIECH ZAWISTOWSKI
85' FILIP DUDZIAK
76' Mateusz Borys
59' Albert Cipior
59' JAKUB BABIJ
58' JAKUB BABIJ
59' JAKUB BABIJ
50' Artur Małecki
4. kolejka
Trzecia liga "Grupa 3"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności