Włókniarz Białystok | Klasa A

Mecze rozegrane 11
Strzelone bramki 12
Stracone bramki 27
Klasa A
06 11/2021 13:00
Supraślanka Supraśl 0:2 Włókniarz Białystok Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2)
63' MACIEJ CZELADKO
21' JAKUB RADASZKIEWICZ
37' ADAM TEKIEŃ
62' Radosław Janczewski
47' JAKUB RADASZKIEWICZ
44' EMIL WARPACHOWSKI
37' Przemysław Danielewicz
11. kolejka
Klasa A "KEEZA A Klasa" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2021 12:30
Włókniarz Białystok 3:1 KS Wasilków II ZESPÓŁ SZKÓL MECHANICZNYCH (Białystok, Władysława Broniewskiego 14)
30' Grzegorz Makal
28' Kamil Szabuńko
24' SEBASTIAN PIWNICKI
17' Kamil Szabuńko
49' Wojciech Olechno
43' ADRIAN PIECH
39' EMIL WARPACHOWSKI
10. kolejka
Klasa A "KEEZA A Klasa" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2021 15:15
Hetman Tykocin 6:1 Włókniarz Białystok Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1)
17' BENIAMIN GRZYBEK
75' WOJCIECH MOCZULSKI
76' WOJCIECH MOCZULSKI
73' WOJCIECH MOCZULSKI
70' IGOR MICHAJŁOW
48' WOJCIECH MOCZULSKI
38' Przemysław Maliszewski
72' Przemysław Maliszewski
33' JAKUB MARCISZEWSKI
62' Tomasz Polkowski
62' Tomasz Polkowski
28' Tomasz Polkowski
9. kolejka
Klasa A "KEEZA A Klasa" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2021 14:30
Włókniarz Białystok 0:3 ŁKS 1926 II Łomża ZESPÓŁ SZKÓL MECHANICZNYCH (Białystok, Władysława Broniewskiego 14)
29' KACPER SKRODZKI
15' JULIAN WROTNIAK
2' MARIUSZ SULEJ
58' EMIL WARPACHOWSKI
55' Tomasz Brzozowski
40' Radosław Janczewski
30' Michał Śliwowski
8. kolejka
Klasa A "KEEZA A Klasa" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2021 16:00
Narew Choroszcz 2:1 Włókniarz Białystok Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1)
85' Robert Krysztopik
71' Tomasz Polkowski
35' Adrian Perkowski
90'+3 Radosław Janczewski
90'+2 JAROSŁAW ROSZKOWSKI
79' Grzegorz Pieczywek
53' Norbert Wiński
7. kolejka
Klasa A "KEEZA A Klasa" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2021 14:30
Włókniarz Białystok 1:1 GKS 1984 RUTKI ZESPÓŁ SZKÓL MECHANICZNYCH (Białystok, Władysława Broniewskiego 14)
51' Tomasz Polkowski
54' Łukasz Trzaska
85' ADRIAN PIECH
67' Tomasz Polkowski
55' Artur Kowalewski
47' Łukasz Żukowski
44' JAKUB RADASZKIEWICZ
27' KAMIL GOSIEWSKI
4. kolejka
Klasa A "KEEZA A Klasa" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności