WIELKOPOLSKA Komorniki | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 18
Strzelone bramki 66
Stracone bramki 44
Klasa okręgowa
20 11/2021 13:00
NKS Niepruszewo 5:0 WIELKOPOLSKA Komorniki NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)
90'+1 Bartosz Ławecki
75' DOMINIK KUBIAK
66' Krystian Olekszy
39' Krystian Olekszy
10' Michał Kubala
78' Waldemar Kubiak
65' JAKUB GOSTYŃSKI
60' Michał Kaczmarek
51' Dariusz Czerniawski
40' BARTOSZ RADOMSKI
55' Arkadiusz Jopek
35' Arkadiusz Jopek
55' Arkadiusz Jopek
27' Aleksander Deckert
22' Mateusz Wiśniewski
17' JAKUB IGNASIAK
58' JAKUB IGNASIAK
58' JAKUB IGNASIAK
14. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 11/2021 13:30
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:2 PATRIA Buk Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
33' Krzysztof Burzyński
19' Mikołaj Daszkiewicz
86' Michał Kaczmarek
15' Franciszek Siwek
90'+4 Mikołaj Daszkiewicz
90' Mateusz Fabisz
77' Michał Rogalski
72' Miron Walczak
56' Michał Kaczmarek
24' Adam Baranowski
13. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2021 14:00
KŁOS Gałowo 4:5 WIELKOPOLSKA Komorniki Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
53' Hubert Chełmiński
44' Mateusz Wiśniewski
36' Hubert Chełmiński
27' Michał Kaczmarek
23' MARCIN DEPCZYŃSKI
84' JAROSŁAW JOPP
66' JAROSŁAW JOPP
55' PAWEŁ STACHURA
33' Bartosz Romanczuk
87' MIKOŁAJ NOWAK
80' Mateusz Fabisz
65' KRYSTIAN WOJCIECHOWSKI
44' PAWEŁ STACHURA
43' Krystian Dolata
42' Adam Baranowski
33' JAKUB GOSTYŃSKI
31' Mateusz Wiśniewski
30' JAKUB KAMIŃSKI
12. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2021 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 7:0 ORZEŁ Granowo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
78' KRZYSZTOF KULAS
65' MIKOŁAJ NOWAK
60' Aleksander Deckert
50' Hubert Chełmiński
42' Adam Baranowski
24' Hubert Chełmiński
13' Hubert Chełmiński
11. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2021 15:00
SOKÓŁ Pniewy 0:5 WIELKOPOLSKA Komorniki Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)
62' Hubert Chełmiński
59' Franciszek Siwek
55' Michał Kaczmarek
49' Adam Baranowski
3' Hubert Chełmiński
86' JAKUB GOSTYŃSKI
50' Michał Jemiałkowski
57' Michał Jemiałkowski
57' Michał Jemiałkowski
45'+1 JAKUB IGNASIAK
45' Michał Kaczmarek
44' Franciszek Siwek
10. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2021 16:00
SPÓJNIA Strykowo 0:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
11' Hubert Chełmiński
90'+3 Łukasz Rajewicz
75' DAMIAN KUIK
64' DAMIAN KUIK
75' DAMIAN KUIK
63' MIKOŁAJ NOWAK
61' Mikołaj Kiedos
56' Hubert Chełmiński
8. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2021 16:00
PROMIEŃ Opalenica 1:5 WIELKOPOLSKA Komorniki Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)
84' MACIEJ POLACZYK
80' Michał Kaczmarek
70' Hubert Chełmiński
63' Hubert Chełmiński
51' Hubert Chełmiński
5' JAKUB IGNASIAK
77' SZYMON WOJCIECHOWSKI
67' Mateusz Wiśniewski
57' MIKOŁAJ NOWAK
39' Michał Kaczmarek
35' DAWID BIAŁEK
21' JAKUB GOSTYŃSKI
7. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2021 17:30
KS Canarinhos Skórzewo 3:3 WIELKOPOLSKA Komorniki Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)
0' Arkadiusz Jopek
0' MARCIN DEPCZYŃSKI
0' JAKUB GOSTYŃSKI
0' Franciszek Siwek
0' JAKUB IGNASIAK
0' MIKOŁAJ NOWAK
0' Adrian Bednarski
0' Marcin Pawlak
0' MARCIN KOSTAŃSKI
0' JAKUB ZYGARŁOWSKI
0' Piotr Kwiatkowski
0' JAKUB TOKAREK
0' Patryk Ćwiertniak
90'+4 JAKUB GOSTYŃSKI
87' MACIEJ POLACZYK
16' MIKOŁAJ NOWAK
85' Adrian Bednarski
52' Patryk Ćwiertniak
8' PAWEŁ KULAK
5. kolejka
Puchar Polski "Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2021 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:1 HURAGAN Michorzewo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
90'+2 Remigiusz Spychała
69' MIKOŁAJ NOWAK
66' Hubert Chełmiński
90'+3 ALAN GUZIK
90'+2 Robert Spychała
90'+2 PAWEŁ KULAK
89' PATRYK KASPERCZAK
87' Arkadiusz Jopek
67' Michał Kaczmarek
90'+2 Remigiusz Spychała
57' Remigiusz Spychała
90'+2 Remigiusz Spychała
48' JAKUB IGNASIAK
6. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2021 16:00
LZS OTOROWO 6:2 WIELKOPOLSKA Komorniki LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )
90'+2 Kacper Szmyt
80' Krzysztof Tyklewicz
50' JAKUB PAWLAK
40' Hubert Chełmiński
36' Przemysław Szała
33' Hubert Chełmiński
29' Rafał Krówczyński
12' Rafał Krówczyński
85' JAKUB IGNASIAK
85' JAN ŻYBURA
80' ERYK GENDERA
78' Krzysztof Galas
77' MATEUSZ MUSZYŃSKI
61' Franciszek Siwek
60' Mateusz Wiśniewski
50' Aleksander Deckert
50' JAKUB PAŹDZIERSKI
38' MIKOŁAJ HAJDACZ
34' Przemysław Szała
29' JAKUB GOSTYŃSKI
5. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2021 17:00
GROM BININO 1:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Grom Binino (Binino 115)
0' Mateusz Fabisz
0' MARCIN DEPCZYŃSKI
0' Arkadiusz Jopek
0' JAKUB IGNASIAK
0' MIKOŁAJ NOWAK
0' Jeremiarz Kaczmarek
0' Mateusz Szorcz
0' PATRYK BRANDYK
0' JAKUB NOWAK
80' Mateusz Wiśniewski
60' Maciej Szukała
90' Arkadiusz Jopek
51' MARCIN DEPCZYŃSKI
45' Maciej Szukała
4. kolejka
Puchar Polski "Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2021 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 4:1 GROM Wolsztyn Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
79' JAKUB GOSTYŃSKI
70' Mateusz Wiśniewski
59' Hubert Chełmiński
55' Aleksander Deckert
13' ARTUR GAWRYLCZYK
81' JAKUB TADEUSZ
57' JAKUB IGNASIAK
25' Michał Kaczmarek
8' Patryk Kryś
4. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2021 17:00
KS Canarinhos Skórzewo 4:2 WIELKOPOLSKA Komorniki Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)
76' Michał Kaczmarek
40' Marcin Pawlak
33' Michał Kaczmarek
31' Wojciech Danielewicz
11' Marcin Kaczmarek
8' ARKADIUSZ KURCEWICZ
90'+3 MIKOŁAJ NOWAK
81' MIKOŁAJ NOWAK
81' JAKUB GOSTYŃSKI
3. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2021 17:30
PATRIA Buk 1:6 WIELKOPOLSKA Komorniki Patria Buk (Buk, Sportowa 14)
90' MIKOŁAJ NOWAK
75' MIKOŁAJ NOWAK
61' Michał Kaczmarek
54' MIKOŁAJ WITCZAK
47' KRZYSZTOF KULAS
38' WOJCIECH GRZEŚKOWIAK
36' MARCIN DEPCZYŃSKI
68' Mateusz Fabisz
50' ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI
3. kolejka
Puchar Polski "Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2021 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 3:1 NAP Polonia NOWY TOMYŚL Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
72' Hubert Chełmiński
60' KAMIL KOŁODZIEJ
37' Franciszek Siwek
7' Mateusz Nowak
70' MARCIN WALDA
64' KAMIL KUCZ
62' Arkadiusz Jopek
60' Mateusz Wiśniewski
58' HUBERT RATAJCZAK
2. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 08/2021 17:00
DĄB Kębłowo 1:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Dąb Kębłowo (Kębłowo, Polna )
53' KAMIL KOŁODZIEJ
41' Witold Zboralski
90' Michał Kaczmarek
60' KACPER WIECZOREK
56' WOJCIECH BAER
54' DAWID PROSICKI
34' Franciszek Siwek
33' Mateusz Wiśniewski
1. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności