WIELKOPOLSKA Komorniki | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 32
Strzelone bramki 107
Stracone bramki 69
Klasa okręgowa
16 06/2022 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 3:2 NKS Niepruszewo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
18' Bartosz Kilan
37' Krystian Olekszy
75' Hubert Chełmiński
69' Franciszek Siwek
44' Franciszek Siwek
90'+1 Aleks Glabus
43' Bartosz Kilan
26' Juliusz Kujawa
29. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2022 18:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 5:1 KŁOS Gałowo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
65' KRYSTIAN WOJCIECHOWSKI
89' Franciszek Siwek
63' Franciszek Siwek
60' Franciszek Siwek
44' Franciszek Siwek
28' Hubert Chełmiński
90' Jakub Kowalik
88' STEPAN SHCHURKO
83' JAROSŁAW JOPP
80' Franciszek Siwek
80' Hubert Chełmiński
65' ADAM POLECHOŃSKI
17' JAKUB KAMIŃSKI
27. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 05/2022 13:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 3:6 SOKÓŁ Pniewy Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
73' DAWID BRZUSKA
43' Bartłomiej Graczyk
30' Bartłomiej Graczyk
26' Bartłomiej Graczyk
25' Bartłomiej Graczyk
80' Aleksander Deckert
65' Aleksander Deckert
28' Hubert Chełmiński
13' Michał Kaczmarek
Po Patryk Ćwiertniak
83' ADRIAN DZIWISZ
81' Szymon Sołtysiak
13' MATEUSZ EKSTEROWICZ
8' JAKUB GOSTYŃSKI
25. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 05/2022 17:00
SOKÓŁ Kaszczor 5:5 WIELKOPOLSKA Komorniki Sokół Kaszczor (Kaszczor, Sportowa 2)
90'+5 Łukasz Józefowski
83' Jarosław Nadolny
58' Michał Kaczmarek
47' KAMIL KOŁODZIEJ
42' MATEUSZ POLOCH
34' Michał Kaczmarek
32' Hubert Chełmiński
21' Franciszek Siwek
12' Daniel Baszczyn
4' Jarosław Nadolny
90'+4 Mateusz Fabisz
Po Franciszek Siwek
89' Marcin Polowczyk
87' JAKUB KAŹMIERCZAK
54' Hubert Chełmiński
43' Aleksander Deckert
11' JAKUB IGNASIAK
24. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 05/2022 17:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 6:0 SPÓJNIA Strykowo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
83' KRZYSZTOF KULAS
70' Mateusz Fabisz
56' KAMIL KOŁODZIEJ
53' Franciszek Siwek
86' Hubert Chełmiński
30' Hubert Chełmiński
73' Maciej Sommerfeld
73' JAKUB KAŹMIERCZAK
63' JAKUB IGNASIAK
54' Michał Kuźniarek
49' Michał Kuźniarek
54' Michał Kuźniarek
24' Michał Kaczmarek
23. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2022 16:00
HURAGAN Michorzewo 1:4 WIELKOPOLSKA Komorniki Huragan Michorzewo (Michorzewo, Szkolna 2)
75' ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI
51' Franciszek Siwek
43' Michał Kaczmarek
4' Hubert Chełmiński
60' BARTOSZ POŹNIAK
85' Jędrzej Matuszczak
80' SEBASTIAN TROSZCZYŃSKI
75' STEPAN SHCHURKO
21. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 04/2022 13:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:2 LZS OTOROWO Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
59' Rafał Krówczyński
41' JAKUB NAPLOCHA
90'+3 Franciszek Siwek
28' Franciszek Siwek
90'+5 Krzysztof Galas
71' Krzysztof Tyklewicz
62' KRZYSZTOF KULAS
90'+5 Marek Tacik
48' Marek Tacik
90'+5 Marek Tacik
45' Przemysław Szała
45' Mateusz Wiśniewski
36' SZYMON KRZAK
36' Adam Baranowski
20. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2022 15:00
GROM Wolsztyn 1:4 WIELKOPOLSKA Komorniki Grom Wolsztyn (Wolsztyn, Bohaterów Bielnika 30)
87' JAKUB IGNASIAK
49' RAFAŁ URBAŃSKI
28' Hubert Chełmiński
23' RAFAŁ URBAŃSKI
45'+1 BARTOSZ PLURA
88' JAKUB TADEUSZ
77' JAKUB IGNASIAK
68' ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI
47' DAWID WOJCIECH
35' Franciszek Siwek
16' Patryk Kryś
19. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 04/2022 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 3:2 KS Canarinhos Skórzewo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
68' PIOTR PERZ
63' Hubert Chełmiński
36' KASPER ZORAN
27' Marcin Pawlak
21' Adam Baranowski
80' JAKUB TOKAREK
90'+3 MARCIN KOSTAŃSKI
90'+3 MACIEJ POLACZYK
78' JAKUB IGNASIAK
76' RAFAŁ URBAŃSKI
42' Marcin Pawlak
18. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 11/2021 13:00
NKS Niepruszewo 5:0 WIELKOPOLSKA Komorniki NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)
90'+1 Bartosz Ławecki
75' DOMINIK KUBIAK
66' Krystian Olekszy
39' Krystian Olekszy
10' Michał Kubala
78' Waldemar Kubiak
65' JAKUB GOSTYŃSKI
60' Michał Kaczmarek
51' Dariusz Czerniawski
40' BARTOSZ RADOMSKI
55' Arkadiusz Jopek
55' Arkadiusz Jopek
35' Arkadiusz Jopek
27' Aleksander Deckert
22' Mateusz Wiśniewski
17' JAKUB IGNASIAK
58' JAKUB IGNASIAK
58' JAKUB IGNASIAK
14. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 11/2021 13:30
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:2 PATRIA Buk Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
33' Krzysztof Burzyński
19' Mikołaj Daszkiewicz
86' Michał Kaczmarek
15' Franciszek Siwek
90'+4 Mikołaj Daszkiewicz
90' Mateusz Fabisz
77' Michał Rogalski
72' Miron Walczak
56' Michał Kaczmarek
24' Adam Baranowski
13. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2021 14:00
KŁOS Gałowo 4:5 WIELKOPOLSKA Komorniki Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
53' Hubert Chełmiński
44' Mateusz Wiśniewski
36' Hubert Chełmiński
27' Michał Kaczmarek
23' MARCIN DEPCZYŃSKI
84' JAROSŁAW JOPP
66' JAROSŁAW JOPP
55' PAWEŁ STACHURA
33' Bartosz Romańczuk
87' MIKOŁAJ NOWAK
80' Mateusz Fabisz
65' KRYSTIAN WOJCIECHOWSKI
44' PAWEŁ STACHURA
43' Krystian Dolata
42' Adam Baranowski
33' JAKUB GOSTYŃSKI
31' Mateusz Wiśniewski
30' JAKUB KAMIŃSKI
12. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2021 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 7:0 ORZEŁ Granowo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
78' KRZYSZTOF KULAS
65' MIKOŁAJ NOWAK
60' Aleksander Deckert
50' Hubert Chełmiński
42' Adam Baranowski
24' Hubert Chełmiński
13' Hubert Chełmiński
11. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2021 15:00
SOKÓŁ Pniewy 0:5 WIELKOPOLSKA Komorniki Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)
62' Hubert Chełmiński
59' Franciszek Siwek
55' Michał Kaczmarek
49' Adam Baranowski
3' Hubert Chełmiński
86' JAKUB GOSTYŃSKI
57' Michał Jemiałkowski
57' Michał Jemiałkowski
50' Michał Jemiałkowski
45'+1 JAKUB IGNASIAK
45' Michał Kaczmarek
44' Franciszek Siwek
10. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2021 16:00
SPÓJNIA Strykowo 0:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Spójnia Strykowo Stadion im. Sylwestra Dotki (Strykowo, Bukowska 6)
11' Hubert Chełmiński
90'+3 Łukasz Rajewicz
75' DAMIAN KUIK
64' DAMIAN KUIK
75' DAMIAN KUIK
63' MIKOŁAJ NOWAK
61' Mikołaj Kiedos
56' Hubert Chełmiński
8. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2021 16:00
PROMIEŃ Opalenica 1:5 WIELKOPOLSKA Komorniki Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)
84' MACIEJ POLACZYK
80' Michał Kaczmarek
70' Hubert Chełmiński
63' Hubert Chełmiński
51' Hubert Chełmiński
5' JAKUB IGNASIAK
77' SZYMON WOJCIECHOWSKI
67' Mateusz Wiśniewski
57' MIKOŁAJ NOWAK
39' Michał Kaczmarek
35' DAWID BIAŁEK
21' JAKUB GOSTYŃSKI
7. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2021 17:30
KS Canarinhos Skórzewo 3:3 WIELKOPOLSKA Komorniki Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)
0' Arkadiusz Jopek
0' MARCIN DEPCZYŃSKI
0' JAKUB GOSTYŃSKI
0' Franciszek Siwek
0' JAKUB IGNASIAK
0' MIKOŁAJ NOWAK
0' Adrian Bednarski
0' Marcin Pawlak
0' MARCIN KOSTAŃSKI
0' JAKUB ZYGARŁOWSKI
0' Piotr Kwiatkowski
0' JAKUB TOKAREK
0' Patryk Ćwiertniak
90'+4 JAKUB GOSTYŃSKI
87' MACIEJ POLACZYK
16' MIKOŁAJ NOWAK
85' Adrian Bednarski
52' Patryk Ćwiertniak
8' PAWEŁ KULAK
5. kolejka
Puchar Polski "Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2021 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:1 HURAGAN Michorzewo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
90'+2 Remigiusz Spychała
69' MIKOŁAJ NOWAK
66' Hubert Chełmiński
90'+3 ALAN GUZIK
90'+2 Robert Spychała
90'+2 PAWEŁ KULAK
89' PATRYK KASPERCZAK
87' Arkadiusz Jopek
67' Michał Kaczmarek
90'+2 Remigiusz Spychała
90'+2 Remigiusz Spychała
57' Remigiusz Spychała
48' JAKUB IGNASIAK
6. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2021 16:00
LZS OTOROWO 6:2 WIELKOPOLSKA Komorniki LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )
90'+2 Kacper Szmyt
80' Krzysztof Tyklewicz
50' JAKUB PAWLAK
40' Hubert Chełmiński
36' Przemysław Szała
33' Hubert Chełmiński
29' Rafał Krówczyński
12' Rafał Krówczyński
85' JAKUB IGNASIAK
85' JAN ŻYBURA
80' ERYK GENDERA
78' Krzysztof Galas
77' MATEUSZ MUSZYŃSKI
61' Franciszek Siwek
60' Mateusz Wiśniewski
50' Aleksander Deckert
50' JAKUB PAŹDZIERSKI
38' MIKOŁAJ HAJDACZ
34' Przemysław Szała
29' JAKUB GOSTYŃSKI
5. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2021 17:00
GROM BININO 1:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Grom Binino (Binino 115)
0' Mateusz Fabisz
0' MARCIN DEPCZYŃSKI
0' Arkadiusz Jopek
0' JAKUB IGNASIAK
0' MIKOŁAJ NOWAK
0' Jeremiarz Kaczmarek
0' Mateusz Szorcz
0' PATRYK BRANDYK
0' JAKUB NOWAK
80' Mateusz Wiśniewski
60' Maciej Szukała
90' Arkadiusz Jopek
51' MARCIN DEPCZYŃSKI
45' Maciej Szukała
4. kolejka
Puchar Polski "Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2021 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 4:1 GROM Wolsztyn Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
79' JAKUB GOSTYŃSKI
70' Mateusz Wiśniewski
59' Hubert Chełmiński
55' Aleksander Deckert
13' ARTUR GAWRYLCZYK
81' JAKUB TADEUSZ
57' JAKUB IGNASIAK
25' Michał Kaczmarek
8' Patryk Kryś
4. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2021 17:00
KS Canarinhos Skórzewo 4:2 WIELKOPOLSKA Komorniki Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)
76' Michał Kaczmarek
40' Marcin Pawlak
33' Michał Kaczmarek
31' Wojciech Danielewicz
11' Marcin Kaczmarek
8' ARKADIUSZ KURCEWICZ
85' JAKUB TOKAREK
81' MIKOŁAJ NOWAK
90'+3 MIKOŁAJ NOWAK
81' JAKUB GOSTYŃSKI
3. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2021 17:30
PATRIA Buk 1:6 WIELKOPOLSKA Komorniki Patria Buk (Buk, Sportowa 14)
90' MIKOŁAJ NOWAK
75' MIKOŁAJ NOWAK
61' Michał Kaczmarek
54' MIKOŁAJ WITCZAK
47' KRZYSZTOF KULAS
38' WOJCIECH GRZEŚKOWIAK
36' MARCIN DEPCZYŃSKI
68' Mateusz Fabisz
50' ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI
3. kolejka
Puchar Polski "Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2021 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 3:1 NAP Polonia NOWY TOMYŚL Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
72' Hubert Chełmiński
60' KAMIL KOŁODZIEJ
37' Franciszek Siwek
7' Mateusz Nowak
70' MARCIN WALDA
64' KAMIL KUCZ
62' Arkadiusz Jopek
60' Mateusz Wiśniewski
58' HUBERT RATAJCZAK
2. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 08/2021 17:00
DĄB Kębłowo 1:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Dąb Kębłowo (Kębłowo, Polna )
53' KAMIL KOŁODZIEJ
41' Witold Zboralski
90' Michał Kaczmarek
60' KACPER WIECZOREK
56' WOJCIECH BAER
54' DAWID PROSICKI
34' Franciszek Siwek
33' Mateusz Wiśniewski
1. kolejka
Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności