WIELKOPOLSKA Komorniki | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 34
Strzelone bramki 101
Stracone bramki 55
Klasa okręgowa
26 06/2021 13:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 6:3 HURAGAN Michorzewo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
87' MARCIN DEPCZYŃSKI
76' JAKUB IGNASIAK
66' ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI
45' Hubert Chełmiński
33' BARTOSZ POŹNIAK
28' Hubert Chełmiński
23' Łukasz Piszczygłowa
10' Hubert Chełmiński
6' Dawid Kowala
27' SZYMON STRZELCZAK
22' JAKUB IGNASIAK
12' DOMINIK GÓRNY
22. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 06/2021 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 6:0 BRENEWIA Wijewo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
88' Arkadiusz Jopek
85' KRZYSZTOF KULAS
75' Hubert Chełmiński
56' ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI
13' Hubert Chełmiński
2' Franciszek Siwek
34. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2021 18:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 1:2 ORZEŁ Granowo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
38' Tymon Jokiel
9' ERYK MAJCHRZAK
59' Michał Kaczmarek
85' Mateusz Wiśniewski
77' Mateusz Fabisz
45' Michał Kaczmarek
85' Michał Kaczmarek
85' Michał Kaczmarek
43' Filip Goeldner
24' JAKUB GOSTYŃSKI
24. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 06/2021 13:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 5:2 GROM Czacz Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
53' Przemysław Adamczak
42' NIKODEM ŚWITAŁA
83' Mateusz Wiśniewski
70' JAKUB GOSTYŃSKI
46' Michał Kaczmarek
40' MATEUSZ MUSZYŃSKI
22' MARCIN DEPCZYŃSKI
88' FILIP KONIECZNY
65' Michał Kaczmarek
49' JAKUB IGNASIAK
32. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2021 15:00
GWIAZDA Siedlec 2:3 WIELKOPOLSKA Komorniki Boisko Siedlec (Siedlec, Leśna 1)
84' Michał Kaczmarek
48' JAKUB IGNASIAK
33' Michał Kaczmarek
68' Patryk Hantsch
20' ADRIAN MATYSIAK
87' DAMIAN GÓRNY
85' Aleksander Deckert
9' OSKAR CZERNIAK
31. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2021 17:30
SOKÓŁ Kaszczor 1:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Sokół Kaszczor (Kaszczor, Sportowa 2)
65' SŁAWOMIR WALACHOWSKI
20' Aleksander Deckert
89' JAKUB NADOLNY
84' JAKUB IGNASIAK
90'+2 MIKOŁAJ NOWAK
78' MIKOŁAJ NOWAK
90'+2 MIKOŁAJ NOWAK
75' Marcin Polowczyk
79' BŁAŻEJ SOBIERAJSKI
79' BŁAŻEJ SOBIERAJSKI
66' BŁAŻEJ SOBIERAJSKI
63' Mateusz Wiśniewski
Przerwa JAKUB GOSTYŃSKI
64' JAKUB GOSTYŃSKI
64' JAKUB GOSTYŃSKI
39' Aleksander Deckert
21. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2021 13:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 3:3 PROMIEŃ Opalenica Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
61' Krzysztof Paryzek
55' DAWID BIAŁEK
2' Bartosz Remplewicz
69' Mateusz Skrzypczak
63' Michał Kaczmarek
45' Filip Goeldner
80' Dawid Sapor
39' FILIP KONIECZNY
33' JAKUB IGNASIAK
26. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 04/2021 16:00
ORKAN Konarzewo 2:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)
65' PATRYK JĘDROSZYK
42' DAMIAN GÓRNY
41' TOMASZ PAPRZYCKI
90'+4 Witold Marcinkowski
90'+1 PATRYK PRZYBYŁA
90' Michał Kaczmarek
79' PATRYK JĘDROSZYK
40' Aleks Glabus
37' MIKOŁAJ NOWAK
25. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 11/2020 13:00
BRENEWIA Wijewo 3:3 WIELKOPOLSKA Komorniki Gminny Stadion Wijewo (Wijewo, Powstańców Wielkopolskich 19)
82' Mateusz Wiśniewski
68' Aleksander Deckert
45' Mateusz Wiśniewski
36' PRZEMYSŁAW ZIELNICA
31' MIKOŁAJ KOKORNACZYK
14' FILIP KLECHA
88' JAKUB GOSTYŃSKI
88' JAKUB GOSTYŃSKI
87' MARCIN DEPCZYŃSKI
85' Mateusz Skrzypczak
84' MATEUSZ MUSZYŃSKI
70' Hubert Chełmiński
62' Arkadiusz Jopek
17. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 11/2020 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:2 DĄB Kębłowo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
85' Witold Zboralski
27' DAWID PROSICKI
80' Hubert Chełmiński
49' Hubert Chełmiński
49' Sebastian Szała
90'+2 MARIUSZ MICHALAK
90' DAWID PROSICKI
90' Franciszek Siwek
80' KAROL CEGLAREK
76' Krzysztof Laufer
50' Arkadiusz Jopek
38' Michał Kaczmarek
27' RAFAŁ URBAŃSKI
16. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2020 12:00
GROM Czacz 3:2 WIELKOPOLSKA Komorniki BOISKO PIŁKARSKIE GROM CZACZ (Czacz, 27 Stycznia 1)
60' Hubert Chełmiński
42' Franciszek Siwek
71' DOMINIK KACZOR
43' ARTUR ŁUPICKI
24' Przemysław Adamczak
90'+3 Hubert Chełmiński
90'+3 Hubert Chełmiński
63' Aleksander Deckert
54' ERYK PONIŻY
52' ADAM JAKUBOWSKI
51' Arkadiusz Jopek
40' JAKUB GOSTYŃSKI
24' Damian Frączak
15. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2020 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 5:1 GWIAZDA Siedlec Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
61' DOMINIK GOŁASZEWSKI
71' JAKUB IGNASIAK
19' Franciszek Siwek
6' Franciszek Siwek
43' Hubert Chełmiński
2' Hubert Chełmiński
86' MARCIN DEPCZYŃSKI
90' Kamil Kupś
88' Hubert Chełmiński
72' PATRYK MASZNER
48' Cezary Janczewski
46' ŁUKASZ MATYSIAK
9' MIŁOSZ GRINIG
5' ADRIAN MATYSIAK
14. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2020 14:00
SOKÓŁ Duszniki 1:6 WIELKOPOLSKA Komorniki Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)
70' Michał Kaczmarek
58' Mateusz Fabisz
39' Franciszek Siwek
38' Franciszek Siwek
21' MARCIN DEPCZYŃSKI
13' Hubert Chełmiński
9' Michał Szade
85' DAMIAN GÓRNY
63' Bartosz Korpik
56' BARTOSZ GASZEK
50' Łukasz Piasecki
40' MARCIN DEPCZYŃSKI
13. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 10/2020 15:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:3 JUNA-TRANS Stare Oborzyska Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
85' ADAM RAICH
12' RAFAŁ URBAŃSKI
61' NORBERT GRZEGORZ
79' Cezary Janczewski
69' Franciszek Siwek
Po Krystian Lewandowski
Po MIKOŁAJ NOWAK
90' Franciszek Siwek
67' Patryk Walkowiak
67' MARCIN DEPCZYŃSKI
59' Mateusz Wiśniewski
45' JAKUB GOSTYŃSKI
12. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 10/2020 13:00
LZS Wronczyn 0:4 WIELKOPOLSKA Komorniki LZS Wronczyn (Wronczyn )
89' MATEUSZ MUSZYŃSKI
81' Franciszek Siwek
36' Franciszek Siwek
23' Franciszek Siwek
69' Krzysztof Patalas
51' IGOR ZIÓŁKOWSKI
49' Mikołaj Kiedos
19' Jakub Bręk
11. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2020 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:3 NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
72' SALEM ABDERAHMAN
56' Hubert Wasielewski
36' Bartosz Kossowski
64' Franciszek Siwek
60' Franciszek Siwek
74' ADRIAN STACHOWIAK
74' Michał Kaczmarek
82' Dominik Chełmiński
65' Bartosz Kossowski
61' JAKUB GOSTYŃSKI
56' MIKOŁAJ PIOSIK
56' Franciszek Siwek
71' Franciszek Siwek
71' Franciszek Siwek
10. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 10/2020 16:00
PROMIEŃ Opalenica 3:6 WIELKOPOLSKA Komorniki Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)
90'+2 MACIEJ POLACZYK
81' MIKOŁAJ NOWAK
45' MARCIN DEPCZYŃSKI
51' Franciszek Siwek
37' Franciszek Siwek
34' Michał Kaczmarek
82' JAKUB KRZYŻANEK
49' MARCIN KRZYŻANEK
33' DMYTRO KOSHAKOV
88' JAKUB KRZYŻANEK
85' MIKOŁAJ NOWAK
73' WIKTOR STEFAŃSKI
59' Mateusz Fabisz
9. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 17:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 1:1 ORKAN Konarzewo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
43' PATRYK PRZYBYŁA
35' Franciszek Siwek
86' Mateusz Wiśniewski
83' EMILIAN CIESIELSKI
75' Witold Marcinkowski
73' Michał Kaczmarek
34' VOLODYMYR BORODIN
29' Arkadiusz Jopek
8. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 09/2020 14:00
ORZEŁ Granowo 4:0 WIELKOPOLSKA Komorniki Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)
80' ARKADIUSZ BIAŁKOWSKI
78' Tymon Jokiel
68' PATRYK DUDA
14' Tymon Jokiel
76' Aleksander Deckert
76' MIKOŁAJ NOWAK
67' JAKUB GOSTYŃSKI
50' Patryk Klój
40' Maciej Kaźmierczak
26' Arkadiusz Jopek
16' JAKUB IGNASIAK
7. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2020 12:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 6:2 NKS Niepruszewo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
46' KRYSTIAN OLEKSZY
45' TOMASZ GORZANIAK
90'+3 MATEUSZ MUSZYŃSKI
84' Franciszek Siwek
70' Hubert Chełmiński
38' Hubert Chełmiński
18' Filip Goeldner
10' Hubert Chełmiński
72' Mateusz Fabisz
60' OLEKSANDR TOLHARENKO
60' Franciszek Siwek
58' Arkadiusz Jopek
81' TOMASZ GORZANIAK
81' TOMASZ GORZANIAK
21' TOMASZ GORZANIAK
6. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2020 20:00
KS Canarinhos Skórzewo 3:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)
63' Adrian Bednarski
33' FILIP JUSZCZYK
20' Adrian Bednarski
9' Jakub Sobański
87' Mateusz Fabisz
90' Mateusz Fabisz
90' Mateusz Fabisz
86' Wojciech Danielewicz
85' Hubert Chełmiński
80' ADAM PRZYGODZKI
76' Jakub Kaźmierczak
44' Jakub Sobański
37' Michał Kaczmarek
25' Aleksander Deckert
23' Adrian Banasiak
20' Patryk Łaski
4. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK - Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2020 17:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 4:1 SOKÓŁ Kaszczor Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
40' Zbigniew Malcher
74' DAMIAN GÓRNY
52' MATEUSZ MUSZYŃSKI
38' DAMIAN GÓRNY
34' Hubert Chełmiński
89' Franciszek Siwek
68' HUBERT ROLLA
65' Dominik Chełmiński
57' Michał Kaczmarek
48' Arkadiusz Jopek
4. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2020 18:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 10:0 SOKÓŁ Duszniki Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
90' Franciszek Siwek
77' Franciszek Siwek
66' Hubert Chełmiński
58' Hubert Chełmiński
42' DAMIAN GÓRNY
38' Hubert Chełmiński
34' Hubert Chełmiński
16' DAMIAN GÓRNY
14' DAMIAN GÓRNY
2' Hubert Chełmiński
79' JAKUB OSIŃSKI
62' FABIAN STEENBOCK
60' Michał Kaczmarek
56' OLEKSII KOZLOV
52' ALEX MACHNICKI
28' Bartosz Pigla
3. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK - Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2020 17:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 5:1 TS GMINY Kamieniec Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
89' Hubert Chełmiński
80' Hubert Chełmiński
75' Hubert Chełmiński
22' Franciszek Siwek
17' Hubert Chełmiński
1' Tomasz Gawron
85' KAMIL PIETEREK
59' JAKUB GOSTYŃSKI
52' Tomasz Gawron
52' JAKUB IGNASIAK
2. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 08/2020 18:00
PIAST JABŁONNA 1:4 WIELKOPOLSKA Komorniki Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)
66' JAKUB GOSTYŃSKI
54' Hubert Chełmiński
46' Hubert Chełmiński
34' JAKUB WAŚKOWIAK
32' Hubert Chełmiński
78' MIKOŁAJ NOWAK
68' JAKUB GOSTYŃSKI
17' Marcin Jurga
2. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK - Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności