Tęcza Brusy | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 9
Strzelone bramki 14
Stracone bramki 23
Klasa okręgowa
25 09/2022 15:00
Wisła Korzeniewo 2:5 Tęcza Brusy Stadion LKS Wisła ( Korzeniewo, Sportowa 12 )
74' Rafał Warnke
69' Karol Michalak
87' MAREK STEINBORN
90' ADRIAN GWÓŹDŹ
47' JAKUB KWINTERA
44' MATEUSZ BEŁZ
29' Rafał Warnke
90'+1 Sławomir Mesanio
76' MAREK STEINBORN
66' Piotr Szlachta
57' DAMIAN DĄBROWSKI
25' MATEUSZ BEŁZ
8. kolejka
Gdańsk: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2022 15:00
Tęcza Brusy 0:3 Wietcisa Skarszewy Stadion Piłkarski w Brusach ( Brusy, Armii Krajowej 1 )
81' BARTŁOMIEJ DOŃCZYK
52' MICHAŁ USZACKI
14' Mateusz Dubiela
90' PATRYK ERDMANN
68' DOMINIK RADTKE
61' BARTŁOMIEJ DOŃCZYK
59' Karol Michalak
56' Bartłomiej Smuczyński
45'+1 MICHAŁ USZACKI
7. kolejka
Gdańsk: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2022 15:00
Błękitni Stare Pole 3:2 Tęcza Brusy Błękitni Stare Pole ( Stare Pole, gen. Józefa Bema 7 )
75' MAREK STEINBORN
12' Seweryn Mientki
59' WOJCIECH ŁOJECZKO
45' WOJCIECH ŁOJECZKO
31' DAMIAN KOZAK
45' Mateusz Żakowski
5. kolejka
Gdańsk: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2022 17:30
Kaszubia Kościerzyna 4:1 Tęcza Brusy Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
53' BORYS NAROŻNY
118' ŁUKASZ MARCHOLEWSKI
107' PRZEMYSŁAW PAŁASZ
100' Rafał Bujnowski
82' Kamil Rakowski
110' Daniel Fabich
98' SEBASTIAN ZBLEWSKI
80' PRZEMYSŁAW PAŁASZ
75' OSKAR JAKIMOWICZ
58' DOMINIK RADTKE
38' Adam Stanisławski
28' FILIP GINTER
18' Wiktor Gołuński
2. kolejka
Puchar Polski "Gdańsk"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 08/2022 15:00
Tęcza Brusy 1:2 Styna Godziszewo Stadion Piłkarski w Brusach ( Brusy, Armii Krajowej 1 )
59' Patryk Wysiecki
32' Mateusz Zasada
15' Karol Michalak
89' Seweryn Mientki
90' Seweryn Mientki
90' Seweryn Mientki
70' ANDRII KOSTOLOVYCH
68' Mateusz Dolny
57' Maciej Freda
47' Radosław Zasada
38' MAREK STEINBORN
25' Paweł Literski
17' Adam Stanisławski
11' FILIP GINTER
4. kolejka
Gdańsk: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 08/2022 15:00
Tęcza Brusy 1:4 Meteor Pinczyn Stadion Piłkarski w Brusach ( Brusy, Armii Krajowej 1 )
90' Karol Michalak
75' Łukasz Abryszyński
36' Kamil Stanuch
14' YUKI KAMIMAKI
2' Łukasz Abryszyński
69' Dawid Lepak
58' DAWID SZACHTA
45' Seweryn Mientki
2. kolejka
Gdańsk: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 08/2022 15:00
Tęcza Brusy 2:0 Spójnia Sadlinki Stadion Piłkarski w Brusach (Brusy, Armii Krajowej 1)
87' SEBASTIAN ZBLEWSKI
25' Rafał Warnke
90'+2 Adam Stanisławski
64' Karol Michalak
57' JAKUB WIERCIŃSKI
1. kolejka
Gdańsk: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności