STF CHAMPION | Klasa A

Mecze rozegrane 28
Strzelone bramki 79
Stracone bramki 45
Klasa A
15 06/2022 18:00
KS Raszyn II 4:2 STF CHAMPION KS Raszyn (Raszyn, Sportowa 30)
61' KAMIL SZABŁOWSKI
69' MACIEJ WOJCIECHOWSKI
51' MACIEJ WOJCIECHOWSKI
17' MACIEJ WOJCIECHOWSKI
15' KACPER WIECZOREK
72' FRANCISZEK STEFANIUK
30. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 06/2022 14:00
STF CHAMPION 5:0 MKS PIASECZNO II Stadion Głosków ( Głosków, Lecha Abramowicza 1 )
90'+1 Aleksander Zwierzyński
88' JAKUB JANICZEK
78' WOJCIECH BABISZ
45'+1 ALEKSANDER CZYŻ
22' BARTOSZ SALAMON
29. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 06/2022 18:30
CITY WILANÓW 0:5 STF CHAMPION DOSiR Kawęczyńska ( Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska 44 )
81' FILIP SKŁADOWSKI
76' FILIP SKŁADOWSKI
57' FILIP SKŁADOWSKI
38' WIKTOR FIGURSKI
10' FILIP SKŁADOWSKI
62' JAN BUTKIEWICZ
51' DAMIAN ŁUKASIK
28. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 06/2022 18:30
STF CHAMPION 4:2 LKS Jedność Żabieniec Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
43' Jakub Mazurek
5' JEREMI TALKO
34' FILIP SKŁADOWSKI
65' WIKTOR FIGURSKI
72' WOJCIECH BABISZ
20' ALEKSANDER CZYŻ
66' KAMIL JAGIELSKI
56' FRANCISZEK STEFANIUK
49' JAKUB KOZAK
42' VADYM BUTENKO
25. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 05/2022 10:30
STF CHAMPION 5:1 RKS 1923 MIRKÓW KONSTANCIN-JEZIORNA Stadion Głosków ( Głosków, Lecha Abramowicza 1 )
90'+1 KACPER WIECZOREK
84' ANTEK ŚLAZEWICZ
74' KACPER WIECZOREK
29' JAKUB JANICZEK
3' WOJCIECH BABISZ
31' Marek Zych
82' Mateusz Walczak
73' Piotr Grzelka
64' Paweł Kopera
64' Filip Chmiel
54' JAKUB JANICZEK
45' KAROL WORACH
30' ANTONI WIŚNIEWSKI
26' VADYM BUTENKO
24' Grzegorz Witek
12' Grzegorz Witek
24' Grzegorz Witek
27. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 05/2022 18:00
KS Ożarowianka II 2:6 STF CHAMPION Klub Sportowy Ożarowianka (Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123)
89' Filip Chmiel
76' FILIP SKŁADOWSKI
74' ALEKSANDER GĄSIOROWSKI
61' KAMIL JAGIELSKI
53' ANTEK ŚLAZEWICZ
47' WOJCIECH BABISZ
37' IGOR ŚNIEG
27' FILIP SKŁADOWSKI
43' FILIP SKŁADOWSKI
26. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 05/2022 15:00
RKS SARMATA W-WA 1:2 STF CHAMPION BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
29' MUNASHE SHANDIRAI MANDAZA
90'+5 FILIP SKŁADOWSKI
61' FILIP SKŁADOWSKI
90'+1 BARTOSZ SALAMON
72' SAADHAK CHANDOLA
51' KAMIL JAGIELSKI
42' JAKUB JANICZEK
17' MICHAŁ KARPUNIN
60' MICHAŁ KARPUNIN
60' MICHAŁ KARPUNIN
24. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2022 19:30
STF CHAMPION 4:1 KS Ursus II W-wa Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
77' MATEUSZ ZAKRZEWSKI
61' WOJCIECH BABISZ
43' FILIP SKŁADOWSKI
36' FILIP SKŁADOWSKI
14' Daniel Waliszewski
67' HUBERT WIERUCKI
52' ANTONI KOZYRA
16. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 04/2022 13:00
SEMP Ursynów 2:3 STF CHAMPION Konstancin ( Obory, Literatów 1 )
90'+3 PAWEŁ STERNICKI
41' FILIP SKŁADOWSKI
24' WOJCIECH BABISZ
55' MIŁOSZ LUBASIŃSKI
60' MATEUSZ BAJERA
87' DAVID CHATERERA
82' Aleksander Zwierzyński
80' Kiryl Baranouski
78' JAN KOSSAK
76' Marek Nowacki
44' MACIEJ BALCERAK
41' KAMIL WIKTOROWICZ
15' FILIP SKŁADOWSKI
22. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2022 11:00
FC LESZNOWOLA 0:2 STF CHAMPION Boisko Nowa Wola ( Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176 )
90'+2 Marcin Kowalski
32' FILIP SKŁADOWSKI
82' Łukasz Kowalski
80' DAMIAN SZYMAŃSKI
88' DAMIAN SZYMAŃSKI
88' DAMIAN SZYMAŃSKI
78' MARCEL SAŁUGA
71' KAMIL JAGIELSKI
45'+2 Paweł Chrabonszcz
23' JĘDRZEJ GRZYB
16' JAN KOSSAK
21. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2022 17:30
STF CHAMPION 3:0 LKS Perła Złotokłos Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
80' FILIP SKŁADOWSKI
45'+2 WOJCIECH BABISZ
20' KACPER WIECZOREK
74' DAWID BRYCIŃSKI
45' JAKUB PAKUŁA
40' PAWEŁ SZAWRO
38' KACPER WIECZOREK
31' Patryk Kościanek
18. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 04/2022 19:30
STF CHAMPION 4:0 UKS TARCZYN Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
78' Aleksander Zwierzyński
75' WOJCIECH BABISZ
72' Aleksander Zwierzyński
18' FILIP SKŁADOWSKI
88' Rafał Cholewa
83' PIOTR WACŁAWEK
81' ADAM OSIŃSKI
55' Sebastian Korczak
53' JAKUB WÓJCIK
52' WOJCIECH BABISZ
20. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2022 11:00
KS Przyszłość Włochy 2:3 STF CHAMPION KS "Przyszłość" - Włochy ( Warszawa-Włochy, Rybnicka 25 )
90'+3 ANTEK ŚLAZEWICZ
64' FILIP SKŁADOWSKI
37' KAMIL JAGIELSKI
90' KRYSTIAN GĘBALSKI
73' MATEUSZ ODOLCZYK
72' VADYM BUTENKO
65' JAKUB JANICZEK
19. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 03/2022 13:45
AP PROGRES WARSZAWA 2:5 STF CHAMPION Progres Warszawa baza ( Warszawa-Wilanów, Rosochata )
68' FILIP SKŁADOWSKI
40' JAKUB JANICZEK
34' JAN KOSSAK
14' FILIP SKŁADOWSKI
8' JAKUB JANICZEK
71' Mariusz Berliński
60' Mateusz Żydkiewicz
86' Krzysztof Włodyga
66' JAN ZBOROWSKI
57' Mariusz Berliński
41' JAKUB JANICZEK
17. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 11/2021 09:30
STF CHAMPION 2:1 KS Raszyn II Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
44' IGOR MLONEK
72' ALEKSANDER CZYŻ
22' FILIP SKŁADOWSKI
90'+1 ALEKSANDER CZYŻ
86' GRZEGORZ DUKOWICZ
25' Hubert Banaszczuk
15. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 11/2021 13:30
MKS PIASECZNO II 2:2 STF CHAMPION Stadion Miejski ( Piaseczno, 1 Maja 16 )
87' JAN KOSSAK
38' FILIP SKŁADOWSKI
72' KONRAD SZAŁEK
47' MACIEJ GÓRZYŃSKI
88' Olaf Bieńkowski
14. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2021 11:00
STF CHAMPION 2:1 CITY WILANÓW Stadion Głosków ( Głosków, Lecha Abramowicza 1 )
75' Dominik Jarczak
90'+1 FILIP SKŁADOWSKI
89' Filip Chmiel
44' Bartosz Milewski
13. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2021 15:00
RKS 1923 MIRKÓW KONSTANCIN-JEZIORNA 3:4 STF CHAMPION KS Konstancin ( Konstancin-Jeziorna, Literatów 1 )
81' FILIP SKŁADOWSKI
53' FILIP SKŁADOWSKI
49' FILIP SKŁADOWSKI
31' DARIUSZ STYCZEK
66' Piotr Grzelka
56' Marek Zych
2' Piotr Grzelka
81' KACPER WIECZOREK
78' JAKUB BIERNACKI
71' Filip Chmiel
69' HUBERT SKRZYPEK
90'+4 FILIP SKŁADOWSKI
67' FILIP SKŁADOWSKI
90'+4 FILIP SKŁADOWSKI
41' DARIUSZ STYCZEK
12. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2021 13:00
LKS Jedność Żabieniec 4:0 STF CHAMPION Jedność Żabieniec ( Żabieniec, Leśna 20 )
78' MACIEJ SKONIECZEK
75' Daniel Kozłowski
71' Jakub Mazurek
17' Łukasz Jamorski
65' Filip Chmiel
43' JEREMI TALKO
26' KACPER WIECZOREK
10. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2021 11:00
KS Ursus II W-wa 3:0 STF CHAMPION KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
56' WOJCIECH DRACH
48' MATEUSZ KLABIŃSKI
31' KACPER LENARCIK
82' MIŁOSZ WATKOWSKI
61' KAMIL ŚWIDERSKI
83' MATEUSZ KLABIŃSKI
60' MATEUSZ KLABIŃSKI
83' MATEUSZ KLABIŃSKI
34' Filip Chmiel
1. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2021 11:30
STF CHAMPION 3:0 SEMP Ursynów Obiekt Hutnik Warszawa (Warszawa-Bielany, Marymoncka 42)
16' WOJCIECH BABISZ
19' FILIP SKŁADOWSKI
11' FILIP SKŁADOWSKI
50' DAVID CHATERERA
7. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2021 20:00
STF CHAMPION 2:4 FC LESZNOWOLA Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
82' Mariusz Skalski
66' MARCELO LUCAS
52' Rafał Gajowniczek
48' Rafał Gajowniczek
38' GRZEGORZ DUKOWICZ
21' ANTONI WIŚNIEWSKI
75' WOJCIECH BABISZ
64' Aleks Sawicki
6. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2021 14:00
UKS TARCZYN 1:2 STF CHAMPION STADION UKS TARCZYN ( Tarczyn, Szarych Szeregów 8 )
48' Sebastian Korczak
47' MAKS DOMŻALSKI
38' Piotr Borowski
90' MARCIN WYSOCKI
37' Jacek Tumiński
90'+3 JAN ZBOROWSKI
74' Piotr Borowski
63' Jakub Paszkiewicz
23' Mariusz Kulczycki
5. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2021 14:00
STF CHAMPION 1:3 KS Przyszłość Włochy Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
19' MATEUSZ NAJDER
18' MATEUSZ NAJDER
15' DAMIAN MROZIK
86' GRZEGORZ DUKOWICZ
90'+2 ADRIAN JANKOWSKI
77' Maciej Lipowski
72' GRZEGORZ DUKOWICZ
71' MATEUSZ ODOLCZYK
45'+1 Mansur Emiroglu
11' KACPER WIECZOREK
4. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2021 16:30
LKS Perła Złotokłos 4:4 STF CHAMPION Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
50' Michał Ambrozik
73' PAWEŁ SZAWRO
47' ADRIAN SZCZEPAŃSKI
34' PAWEŁ STERNICKI
23' WOJCIECH BABISZ
17' DAWID KALBARCZYK
13' KACPER WIECZOREK
76' Cezary Kur
70' Rafał Kurant
57' Cezary Kur
3. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 08/2021 11:00
STF CHAMPION 2:0 AP PROGRES WARSZAWA Stadion Głosków ( Głosków, Lecha Abramowicza 1 )
86' Filip Chmiel
73' Filip Chmiel
77' Mateusz Zakrzewski
75' OLIVER WÓJCIK
60' JAKUB PAWLAK
9' Piotr Borowski
2. kolejka
Warszawa: Klasa A "AGREKO POLSKA" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności