SPÓJNIA Strykowo | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 25
Strzelone bramki 55
Stracone bramki 43
Klasa okręgowa
13 06/2015 17:00
Błękitni WRONKI 6:2 SPÓJNIA Strykowo Błękitni Wronki (Popowo )
62' BARTŁOMIEJ URBANIAK
59' ŁUKASZ BIEDZIAK
55' Adrian Janaszek
41' KAROL SIBILSKI
21' ŁUKASZ BIEDZIAK
9' MICHAŁ STASIAK
6' PATRYK DZIKOWICZ
5' BARTŁOMIEJ URBANIAK
85' Marcin Korbas
80' RADOSŁAW TALAGA
45'+1 Daniel Nowacki
36' Sebastian Dudziak
20' BARTŁOMIEJ URBANIAK
25. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 06/2015 17:00
SPÓJNIA Strykowo 2:0 LIPNO Stęszew Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)
72' BARTŁOMIEJ URBANIAK
9' Łukasz Rajewicz
69' Krystian Szmania
80' PATRYK PRZYBYŁA
71' Sebastian Bączyk
67' Jacek Szprejda
67' Jacek Szprejda
66' BARTŁOMIEJ URBANIAK
61' Eryk Przybyła
84' Dawid Kowalczyk
61' Dawid Kowalczyk
84' Dawid Kowalczyk
24. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 05/2015 16:00
PATRIA Buk 2:4 SPÓJNIA Strykowo Patria Buk (Buk, Sportowa 14)
80' BARTŁOMIEJ URBANIAK
78' Łukasz Rajewicz
56' MICHAŁ GÓRCZAK
41' Maciej Urbaniak
37' Bartosz Chmielewski
35' Radosław Łuczak
86' Paweł Bieńko
58' Thomas Rozworski
52' Sebastian Zięta
23. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 05/2015 17:00
SPÓJNIA Strykowo 9:0 POGOŃ Lwówek Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)
87' Mateusz Przybyłowski
82' DOMINIK LULECZKA
75' Mateusz Przybyłowski
69' Mateusz Przybyłowski
56' Łukasz Rajewicz
40' Mateusz Przybyłowski
37' Tomasz Pacygon
22' Mateusz Przybyłowski
12' Mateusz Przybyłowski
22. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 05/2015 16:00
SOKÓŁ Duszniki 3:1 SPÓJNIA Strykowo Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)
65' Patryk Wyrębski
40' Patryk Wyrębski
23' Bartosz Korpik
21' Łukasz Rajewicz
84' MATEUSZ KRZYŻAN
81' Kamil Szade
74' Mateusz Łowigus
55' Radosław Kłossowski
52' Damian Szade
40' Piotr Majorczyk
20' KAMIL KAWECKI
21. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 05/2015 17:00
SPÓJNIA Strykowo 0:6 SOKÓŁ Pniewy Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)
66' Mikołaj Stępień
56' Mikołaj Stępień
33' Maciej Cieślak
23' Maciej Cieślak
21' Maciej Cieślak
16' DANIEL HAJDUKIEWICZ
63' Michał Kuźniarek
42' OSKAR GŁUCHY
10' MICHAŁ GUCIA
20. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 04/2015 16:00
MAWIT Lwówek 1:0 SPÓJNIA Strykowo Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)
90'+2 Jakub Kościukiewicz
87' Jakub Kościukiewicz
86' Grzegorz Hojan
85' MARCIN WALDA
82' Tomasz Pacygon
77' Jakub Nowicki
18. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 04/2015 16:00
SPÓJNIA Strykowo 2:2 WARTA Sieraków Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)
81' Łukasz Brzuska
76' Łukasz Brzuska
49' BARTŁOMIEJ URBANIAK
26' Piotr Majorczyk
89' SEBASTIAN ZIELIŃSKI
84' Hubert Grygiel
72' JĘDRZEJ STARZAK
17. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 04/2015 14:00
ZIELONI Lubosz 1:2 SPÓJNIA Strykowo Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)
58' DOMINIK LULECZKA
53' Sebastian Dudziak
8' Krzysztof Galas
59' Łukasz Humbla
70' Robert Ratajczak
70' Robert Ratajczak
49' Robert Ratajczak
45' BARTŁOMIEJ URBANIAK
33' Krystian Kurkowiak
30' Krzysztof Galas
15' DAMIAN KUIK
6' ŁUKASZ LIBELT
16. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 03/2015 16:00
SPÓJNIA Strykowo 0:2 CZARNI Wróblewo Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)
86' Marcin Chorzępa
72' Bartłomiej Graczyk
67' Marcin Antoszewski
86' Krystian Remisz
80' Tomasz Pacygon
69' Krystian Kurkowiak
53' Kamil Jaksz
49' Bartłomiej Graczyk
41' Łukasz Rajewicz
15. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 03/2015 15:00
KŁOS Gałowo 0:2 SPÓJNIA Strykowo Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)
62' BARTŁOMIEJ URBANIAK
20' Łukasz Rajewicz
90'+1 Łukasz Rajewicz
83' Patryk Spichaj
62' Kamil Stasiak
90'+3 MATEUSZ SOŁTYSIAK
90'+3 MATEUSZ SOŁTYSIAK
30' MATEUSZ SOŁTYSIAK
23' MIKOŁAJ BARAŃSKI
14. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 11/2014 14:00
KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP 2:2 SPÓJNIA Strykowo Powstańców Chocieszyńskich 52, Grodzisk Wielkopolski
62' Krystian Anioła
50' Mateusz Przybyłowski
11' BARTŁOMIEJ URBANIAK
8' Dawid Cech
75' KAMIL WESOŁY
73' Damian Kurkowiak
90' Damian Kurkowiak
90' Damian Kurkowiak
53' Łukasz Rewers
50' Dawid Kaźmierowski
42' Dawid Cech
85' Hubert Pawłowski
85' Hubert Pawłowski
41' Hubert Pawłowski
6' Michał Kuźniarek
13. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 11/2014 14:00
LIPNO Stęszew 0:6 SPÓJNIA Strykowo Trzebawska 15, Stęszew
40' BARTŁOMIEJ URBANIAK
77' Łukasz Rajewicz
66' Maciej Urbaniak
20' Grzegorz Hojan
10' BARTŁOMIEJ URBANIAK
4' BARTŁOMIEJ URBANIAK
60' Sebastian Bączyk
50' Eryk Przybyła
40' PATRYK PRZYBYŁA
17' MATEUSZ MIĄDOWICZ
11. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2014 14:00
SPÓJNIA Strykowo 1:0 PATRIA Buk Bukowska 6, Strykowo
17' Maciej Urbaniak
74' Grzegorz Hojan
63' Jacek Jędrzejczak
52' BARTŁOMIEJ URBANIAK
47' Paweł Bieńko
23' Michał Kuźlak
10. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 10/2014 15:00
38' BRUNO SALES PEREIRA
31' BARTŁOMIEJ URBANIAK
15' BRUNO SALES PEREIRA
6' BARTŁOMIEJ URBANIAK
3' BARTŁOMIEJ URBANIAK
88' Jakub Kupczyk
57' BRUNO SALES PEREIRA
55' Mateusz Przybyłowski
27' Maxwell Kalu
20' STANLEY CUNHA DA SILVA
9. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2014 15:00
1' Leszek Korpik
1' Patryk Kurowski
1' Patryk Kurowski
1' Patryk Kurowski
1' Patryk Kurowski
67' Leszek Korpik
40' Bartosz Korpik
22' Michał Kuźniarek
8. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2014 16:00
SPÓJNIA Strykowo 2:0 ZIELONI Lubosz Bukowska 6, Strykowo
90'+4 Damian Kurkowiak
90'+4 Krzysztof Galas
66' Marcin Napierała
61' Tomasz Pacygon
55' Łukasz Rajewicz
45' BARTŁOMIEJ URBANIAK
41' Robert Ratajczak
3. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności